خاطرات جالب یک هموطن که تجربه نزدیک به مرگ داشته از جهان پس از مرگ

+31
رأی دهید
-45

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران

  این که چیزی نیست بخش متوسط و فقیر جامعه ایران حدود ۹۰ درصد جامعه هر روز دارن مرگ را میبینن و آرزوی مرگ میکنند
  8
  40
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Yusof - کلن، آلمان

  این یارو همش در اون دنیا فکر خانوم بازی و سکس و عشقش بوده به هزینه دولت هم خارج رفته بوده.
  10
  37
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  gozargah - ایران، ایران
  داستان سرایی هایی که فقط و فقط برای گسترش خرافات بین جامعه صورت می گیره. اینکه وعده سر خرمن می دهند تا مثلا بگویند زندگی ما در این دنیا بی ارزشه چون یک جای بهتری وجود داره که همه به اونجا میرن. پس در مورد هر بدبختی که می کشید هر جور فقر و بیچارگی که دارید ساکت باشید چون موقتیه! اون وقت چه کسایی از این حماقت سود می برند و در رفاه و آسایش زندگی می کنند؟ آخوندها و آقازاده هایشان که میلیارد برایشان پول خرد است. ایجاد حماقت و خرافات بهترین راه برای حکومت کردن است.
  14
  33
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  ایرانم حیف شد - اسلو، نروژ
  نتیجه:. چقدر پول گرفتید اینرو بگید؟. اینها نتیجه توهمات مغز شما است در حالت کما و مرگ ناکامل مغزی و تصورات اطلاعات مغزی مثل خواب دیدن. در ضمن فیلم و ویدئو هم ایشون زیاد دیدن در مورد زندگی پس از مرگ
  14
  31
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  پرشین اسپایدر - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  داداش اولا دیگه سنتی رو با صنعتی مخلوط نزن . دوما شیشه رو سعی کن با پایپ بزنی دماغی نزن چون میره تو استخون نیزال بون ت گیر میکنه . سوما شب قبلش غذا سنگین نخور . الانم پاشو یه دستشویی برو خیر سرت خالی کن خودتو که امشب دوباره ماجرای آلیس در سرزمین عجایب نشی . پاشو باریکلا پاشو گل پسر
  15
  26
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  [::gozargah - ایران، ایران::]. رفیق این مسئله خرافات نیست!،من اعتقادی به هیچ مسلکی ندارم ولی ۷ یا ۸ ساله بودم که میبایست یک عمل جراحی روم انجام بشه،در حین بیهوشی برام مشکل تنفسی پیش اومده بود راستش این تونل را دیدم البته یک تونل شرنجی بود که اخرش خیلی روشن بود و بع از به هوش اومدن اونو برای دکتر جراح تعریف کردم،فقط یادمه یک نگاه با دور بریهاش عوض کرد، و بعد یکسی سوالات دیگه پرسید و منو از مسئله پرت کرد،من سالها بعد در مجله اوای هامون(بعدها متوقفش کردند) در مورد این مسئله خوندم،زیاد اهمیتی نداشته و نداره ولی این یک واقعت است!
  21
  18
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  اونجای آدم دروغگو . آخه تو اون لحظه چی بیادت میمونه ؟ !
  14
  13
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  تواهمات شدید داشته و دارد . کسی نیست به این دیوانه بگوید مگر تو چه کاره بودید که باید چنین چیزهای را ببینید تا مثلا" برای دیگران تعریف کنید؟ خود من 8 روز در کما بودم بر اثر تصادف و مرگ مغزیم را هم تاید کرده بودن ولی بعداز بهوش امدن هیچ چیزی که یاد نمانده بود اصلا" نمی دانستم که به کی است !
  14
  10
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  gozargah - ایران، ایران
  [::kawir - فرانکفورت، آلمان::]. از نظر علمی ثابت شده که مغز بعد از مرگ 10 تا 20 دقیقه فعالیت دارد و این تصویرها حاصل همین فعالیت است و افرادی که بعد از مرگ احیا می شوند این توهم ها یا بهتر بگویم تصویرسازی ها را می بینند. در ضمن فقط بخشی از از این افراد این توهم مغزی را تجربه می کنند. متاسفانه عده ای چون از این موضوع شوکه می شوند آن را به مسائل مذهبی وصل می کنند و سران مذهبی هم چون همیشه دنبال موضوعی هستند تا با آن از مردم سواری بگیرند پیازداغ آن را به شدت زیاد می کنند تا به اهداف خودشان که کسب قدرت و ثروت است برسند. زندگی بعد از مرگ را فقط افرادی که کاملا مرده اند می توانند ثابت کنند! که تا الان هیچ کدامشان نتوانستند این کار را انجام دهند! دوست عزیز مذهب و زندگی پس از مرگ داستانی است که قبل از اختراع ادیان الهی ، توسط انسان های اولیه ایجاد شده چون هیچ انسانی دوست ندارد زندگیش برای همیشه تمام شود و بهترین راه برای غلبه به این ترس ایجاد امید است که کمتر از پایان زندگی بترسد.
  11
  8
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  cardenas - مادرید، اسپانیا
  اگه داری خالی میبافی که هیچی تا دلت میخواد بباف، ولی اگه راست میگی احتمالا اختلالات مغزی داری و نورون های عصبی مغزیت اختلال دارن . بهتره بری اسکن مغزی بگیری. خدا شفا بده .
  5
  12
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  cardenas - مادرید، اسپانیا
  در جراحی و تصادفات ممکنه اختلال در تنفس و نرسیدن اکسیژن به مغز باعث آسیب به سلول ها و نورون ها بشه به همین خاطر باعت به کما رفتن و یا مرگ مغزی بیمار بشه و در مواردی مثل این آقا باعث دیدن تونل نور بشه. این توهم کلا مروط به سیستم ععصبی مغز میشه. ربطی به روح و این چرت و پرتا نداره.
  6
  14
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.