خواستگاری پسر همسایه از دختر ۱۶ ساله باردار در جلسه دادگاه تهران

دختر جوان که به خاطر رابطه پنهانی با پسر همسایه باردار شده بود از وی شکایت کرد اما در روز دادگاه دختر جوان و متهم تصمیم به ازدواج گرفتند.
 
رسیدگی به این پرونده از چند ماه پیش و در پی شکایت دختر 16 ساله‌ای به نام رؤیا آغاز شده بود. شاکی عنوان کرده بود پسری به نام «شهروز» او را فریب داده وپس ازرابطه با او باردار شده است.»
با طرح این شکایت، شهروز توسط پلیس دستگیر شد تا اینکه هفته گذشته محاکمه پسر نوجوان در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی  «کیخا» آغاز شد. اما دقایقی پس از شروع محاکمه، ناگهان رؤیا از جا بلند شد و در اظهاراتی عجیب گفت که از شکایتش صرفنظر می‌کند. چرا که قصد ازدواج با شهروز را دارد.
 
رئیس دادگاه هم با نظرش موافقت کرد و از شهروز پرسید آیا پیشنهاد رؤیا را قبول می‌کنی؟ او هم پاسخ داد من هم موافقم چون عاشق رؤیا هستم...
 
به این ترتیب با توجه به رضایت شاکی، دستور آزادی پسر نوجوان صادر شد و در همان جلسه دادگاه قرار ازدواج گذاشته شد.
رؤیا پس از دقایقی گفت‌و‌گو با شهروز اظهار داشت: «آقای قاضی ما عاشق یکدیگرهستیم و تصمیم گرفته‌ایم با جلب رضایت خانواده‌ها ازدواج کنیم.»
رؤیا ادامه داد: «ما وخانواده شهروز همسایه هستیم و درجریان دیدارهایی که داشتیم به هم علاقه‌مند شدیم وتصمیم به ازدواج گرفتیم. اما متأسفانه برخی اتفاق‌ها کارما را به دادگاه کشاند. ولی حالا که با هم به توافق رسیده‌ایم از شکایتم صرفنظر می‌کنم. چرا که می‌خواهیم با هم راهی خانه بخت شویم.»
ابتدا والدین رؤیا با شنیدن تصمیم دخترشان با این موضوع مخالفت کردند. اما دقایقی بعد با توجه به خواسته دخترشان ناگزیر تن به ازدواج دادند و پرونده مختومه شد.
+33
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  بچه های دهه 90 رونمایی شدن. بوگاتی شیرون. سرعت بی انتها. حماقت بی حساب. بی خیالی آه.
  3
  25
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  عجیب است که متهم به شلاق نشده اند اگر در دوره ما چنین چیزی رخ میداد پیش از هر چیز حکم شلاق را به اجرا در می اوردن چون می گفتن قبل از عقد ازدواج , شورش کردید! ولی به هرحال مبارکشان باشد و به پای هم پیر شوند.
  3
  8
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  دختر 16: ساله تجاوز بچه دادگاه ازدواج چیزی دیگه هست که تو این سن تجربه نکرده باشه.؟ به جای مدرسه و دانشگاه سر از کجا در آورده .
  1
  20
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.