«بن افلک» بازیگر هالیوود زیر تیغ انتقاد؛ «نباید دیگر اشتباه کنم»

«بن افلک» ۴۵ ساله در کنار لیندزی شوکوس تهیه کننده آمریکایی که تا کنون هفت بار نامزد دریافت جایزه امی شده است. «بن افلک» بازیگر مشهور هالیوود یکی از کسانی بود که نسبت به اتهامات آزار جنسی «هاروی واینستین» واکنش نشان داد. این در حالی است که خود او زمانی از سوی «هیلاری برتون» بازیگر و چهره تلویزیونی به آزار جنسی متهم شده بود.
 
خانم «برتون» در سال ۲۰۰۳ مجری یکی از برنامه های شبکه موسیقی «ام تی وی» بود. او همان موقع در مورد این مسأله صحبت کرد و توضیح داد که «بن افلک» دستش را دور گردن او انداخته و سینه اش را لمس کرده است. «هیلاری برتون» در پاسخ به کاربری که گفته بود چطور همه ماجرای برتون را فراموش کرده اند روی توییتر نوشت «من فراموش نکرده ام»
«هیلاری برتون» با «جفری دین مورگان» بازیگر ازدواج کرده است و یک پسر هفت ساله به نام «گاس» دارد.
«بن افلک» پس از محکوم کردن رفتار «هاروی واینستین» از سوی بسیاری مورد انتقاد قرار گرفت و ناگزیر شد برای رفتارش نسبت به «هیلاری برتون» که آن زمان ۲۱ ساله بود عذرخواهی کند.
 
«بن افلک» یکبار هم در سال ۲۰۰۴ مجری شبکه «موترآل» را به سمت خود کشاند و روی زانویش نشاند.
 
«افلک» در گفتگو با خبرگزاری «اسوشیتدپرس» می گوید تلاش می کند به رفتار خود در گذشته نگاه کند و از اشتباهاتی مشابه بپرهیزد و به نوبه خود در راستای از بین بردن تبعیض های جنسیتی قدم بردارد.
این ستاره هالیوود معتقد است قدرت بخشیدن به زنان راه کاری مناسب برای حل این بحران است.
 
او همچنین می گوید آزار جنسی باید همانقدر که برای زنان «معضل» است برای مردان هم مهم باشد و اگر رفتاری ناشایست می بینند آن را گوشرد کنند.
+7
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان
  بن افلک پسر عموی درجه ۱۰ مات دمون هست و یک رگش ایرانی‌ آبادانی هست اسم اصلیش هم ابن افلاک، ابن تق تق ابن لق لق، ال فلفل، ال حریصه هست، ۱۰ جد قبلیش در سال ۱۶۳۰ از آبادان و انگلستان به ایالت ماساچوست آمریکا برای همیشه مهاجرت کردند.:)
  2
  12
  ‌چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.