دختر جوان قاتل پدرش را بخشید

پسر جوانی که به دنبال اختلاف  های شدید خانوادگی ، پدرش را به قتل رسانده و جسدش را داخل کمد خانه دفن کرده بود ،از سوی خواهرش بخشیده شد.
به گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، صبح 15 مهر پسر 19 ساله‌ای با مراجعه به پلیس آگاهی تهران اعلام کرد پدرش روز گذشته برای خرید کله پاچه از خانه خارج شده و دیگر برنگشته است.
تحقیقات برای یافتن این مرد 60 ساله از سوی مأموران پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت آغاز شد اما با گذشت دو روز و در حالی که هیچ ردپایی از مرد گمشده به دست نیامده بود، پسر جوان مرد گمشده پیش پلیس رفت و پرده از راز قتل پدرش برداشت. او در اعترافات تکان دهنده‌اش به کارآگاهان گفت: زمانی که پدرم درحال استراحت بود او را با ضربات متعدد چوب و چاقو به قتل رساندم.
 سپس از خانه نیمه ساز همسایه مصالح ساختمانی آوردم، جسد را داخل کمد دیواری دفن کردم و رویش سیمان ریختم. پدرم مرد بداخلاقی بود و بداخلاقی‌هایش باعث شد مادرم مریض شود و حدود 4 ماه قبل بمیرد. بعد از مرگ مادرم متوجه شدم که پدرم قصد دارد دوباره ازدواج کند و همین مسأله خشم من را برانگیخت و او را به قتل رساندم.
با اعتراف این پسر جوان به قتل، جسد مرد میانسال در داخل کمد خانه پیدا شد و به دستور بازپرس جنایی متهم بازداشت شد. اما در شرایطی که تحقیقات همچنان در اداره آگاهی ادامه داشت، خواهر متهم و تنها دختر مقتول پیش پلیس رفت و مدعی شد از خون پدرش گذشت کرده و برادرش را می‌بخشد. او درباره علت این تصمیم گفت: تنها وارث پدرم من هستم و می‌خواهم برادرم را ببخشم. پدرم مرد خسیس و بداخلاقی بود و ما را اذیت می‌کرد. حتی هزینه درمان مادرم را هم خاله‌ام پرداخت کرده بود.
با درخواست دختر جوان، بازپرس جنایی دستور انحصار وراثت را صادر کرد تا مشخص شود که آیا مقتول ورثه دیگری دارد یا خیر.
+16
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.