واکنش قاطع برانکو به احتمال جدایی بیرانوند: فکر می‌کنید اگر او برود ستون ورزشگاه پایین می‌آید؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مذاکره با فدراسیون کرواسی برای سرمربیگری تیم ملی کشورش را رد کرد.
 
به گزارش تسنیم؛ برانکو ایوانکوویچ در پایان دیدار دوستانه تیمش مقابل شهرداری ورامین در جمع خبرنگاران گفت: صبح یک جلسه تمرین داشتیم و الان هم بازی دوستانه انجام دادیم که به نظر من بهترین تمرین بود. در کل اعتقاد دارم بازی، بهترین تمرین است و بازیکنان ما امروز خیلی خوب تمرکزشان را حقفظ کرده و بازی خوبی ارائه دادند.
وی در پاسخ به این سوال که آیا از استعفای علی‌اکبر طاهری خبر دارد یا نه؟ یادآور شد: من این خبر را امروز شنیدم و اطلاعاتم در حدی است که از رسانه‌ها دریافت کرده‌ام. تنها چیزی که می‌دانم این است که طاهری خیلی گرفتار مشکلات باشگاه بوده و به جرات می‌گویم مقابل همه این مشکلات تنها است. با این حال طاهری نهایت تلاش خود را انجام داده و اینکه می‌گویید استعفا داده است، باید دید این خبر رسمی است یا نه.
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا اخیرا صحبتی با طاهری داشته یا نه؟ اضافه کرد: من امروز به ایران برگشتم و طاهری هم راهی کربلا شده است به این خاطر فرصتی برای صحبت با او را نداشتم و فقط بعد از بازی با سایپا با هم صحبت کردیم.
برانکو راجع به اینکه آیا رفتن طاهری از پرسپولیس تاثیری در ماندن یا رفتن او از پرسپولیس خواهد داشت یا نه؟ تصریح کرد: نه، من این طور فکر نمی‌کنم چرا که آینده باشگاه از همه چیز مهمتر است اما مسئله‌ای که واقعیت دارد این است که من و طاهری 3 سال که کنار هم در پرسپولیس کار می‌کنیم و در این مدت نتایج درخشانی کسب کرده‌ایم. باشگاه هم از هر لحاظ پیشرفت داشته و این نشان می‌دهد همکاری ما چقدر خوب بوده است. با وجود اینکه مشکلات زیادی پیش‌روی باشگاه بوده و هست و من و طاهری از آن آگاهی داریم.
وی در مورد آخرین وضعیت بیرانوند و در واکنش به این مسئله که او اعلام کرده از جایگاهش در پرسپولیس اطمینان خاطر دارد،‌ گفت: چه کسی گفته او آن‌قدر مطمئن است؟ من با بیرانوند صحبت کردم. او گفته جایی نمی‌روم.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که «بیرانوند پس از بازی با سایپا اعلام کرد به سربازی خواهد رفت، پس چطور به او گفته که در پرسپولیس می‌ماند؟!»، تصریح کرد: دست است، وقتی بیرانوند از اردوی تیم ملی برگشت با او صحبت می‌کنم. بیرانوند به من گفت نمی‌روم، اما او اگر مجبور است باید برود. من با او صحبت کردم و گفت می‌مانم، نگفت نمی‌مانم. من چیزی که او گفت را به شما (خبرنگاران) می‌گویم. بیرانوند بازیکن پرسپولیس است و تا جایی که بتوانیم از او استفاده می‌کنیم. اصلاً هیچ بازیکنی مهم‌تر از باشگاه نیست. او اگر بخواهد سربازی برود، می‌رود. فکر می‌کنید ستون ورزشگاه پایین می‌آید اگر بیرانوند برود؟
برانکو در پاسخ به سوال دیگر خبرنگاری که از او پرسید: «آیا سفر اخیرتان به کرواسی ربطی به مذاکره برای تصدی سرمربیگری تیم ملی این کشور داشت؟»، فقط به یک کلمه اکتفا کرد و گفت: خیر.
+7
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.