دخترجوان: منصور به من تعرض کرد و فیلمش را پخش کرده

 ایران نوشت: چند روز قبل دختری به نام «فتانه» سراسیمه راهی کلانتری شد و با تسلیم شکایتی از انتشار فیلم سیاهش در فضای مجازی و آزار و اذیت شیطانی خواستگار کینه‌جویش خبر داد.
 
شاکی پس از حضور در دادسرای جنایی گفت: «چندی پیش در اینستاگرام با پسر جوانی آشنا شدم که او خیلی سریع به من ابراز علاقه کرد و درخواست ملاقات حضوری داد تا باهم بیشتر آشنا شویم. من هم پذیرفتم و به محل قرار ملاقات رفتم. پس از آشنایی حضوری و در جریان تماس‌های تلفنی و تلگرامی، ابراز علاقه منصور ادامه داشت تا اینکه با من قرار دیگری گذاشت. اما آن روز منصور حال خوبی نداشت. بعد از فریبم مرا به خانه دوستش برد و با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و فیلم سیاهی هم تهیه کرد. بعد از آن تهدید کرد اگر در این باره حرفی به زبان بیاورم مرا خواهد کشت.
 
چند روز بعد از این ماجرا منصور تماس گرفت و خواست که به محل قرار بروم. اما در حالی که بشدت افسرده و ناراحت بودم به درخواستش جواب منفی دادم. او هم از شدت خشم، تصاویر و فیلم سیاه را در فضای مجازی و‌ گروه‌های تلگرامی دوستانش منتشر کرد. حالا هم آبرو و حیثیت خودم و خانواده‌ام برباد رفته است.»
 
بدین‌ترتیب بازپرس پرونده به کارآگاهان مأموریت داد پسر جوان را دستگیرکنند. اما منصور پس از دستگیری منکر رابطه شیطانی شد و گفت: «من و فتانه در فضای مجازی آشنا شدیم و رابطه دوستی ما ادامه یافت. حتی او با میل خودش به خانه یکی از دوستانم آمد. اما بعد از مدتی رابطه‌اش را با من قطع کرد که متوجه شدم با پسر دیگری دوست شده و به من خیانت کرده است. من هم برای انتقام، تصاویر و فیلم‌هایی که باهم داشتیم را در فضای مجازی منتشر کردم. انتشار تصاویر را قبول دارم اما آدم ربایی و آزار و اذیت را به هیچ عنوان قبول ندارم.»
 
بدنبال اظهارات پسر جوان و رد اتهامات اصلی اش، بازپرس او را دراختیارکارآگاهان قرارداد تا پس ازتحقیقات تخصصی از دختر و پسر جوان و رفع ابهام‌های موجود، درباره این پرونده تصمیم بگیرد.
+29
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.