نوعروس خیانتکار،شوهرش را زنده به گورکرد

 نوعروس 20 ساله مرودشتی برای رسیدن به مرد موردعلاقه اش، در نقشه‌ای هولناک شوهرش را کشت و با همدستی دو نفر دیگر او را در چاله‌ای زنده به گور کرد.
 به گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، متهم که بعد از ازدواج، با مردی رابطه پنهانی داشت، برای خلاصی از شوهرش، در چای او قرص خواب آور ریخت. دقایقی بعد زن خیانتکاربه تصوراینکه همسرش جانباخته است با کمک مرد مورد علاقه‌اش و فرد دیگری قصد داشتند جسد را در چاله‌ای بیندازند که ناگهان مقتول به هوش آمد. اما زن جوان و دو همدستش با بیل و کلنگ به جان مرد نیمه جان افتادند و پس از ضرب وشتم شدید، او را داخل چاله انداخته و زنده به گورش کردند. در حالی که این زن قصد داشت پس از جنایت با گزارش ناپدید شدن همسرش، خود را ازهمه چیزبی اطلاع نشان دهد، کارآگاهان دربازجویی‌های تخصصی به او ظنین شده و طی کمتر از 48 ساعت او را دستگیر کردند. همچنین پلیس دو همدستش را نیز بازداشت کرد.با راهنمایی آنها جسد تازه داماد ازگودال بیرون کشیده شد وبرای تعیین زمان وعلت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.بازجویی ازجنایتکاران همچنان ادامه دارد.
+25
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  یا ابرفرض زنده به گور!! تا آخر عمرت جولوش خیانت میکردی دردش خیلی برای این بدبخت کمتر بود. ماشالا ملت در قتل و جنایت دارن پوززنی و رکورد میزنن. خداییش داعش تاحالا زنده به گوری نداشته. یعنی اگر بگم بدترین نوع مردن دروغ نگفتم. فردا فیلمش میاد با مورد زنده به گوری در حال سلفی گرفتن و دابسمش هستن. خداییش جنایتهای تهران خیلی سوسولی تره. واقعا شهرستانیها راس میگن تهرانیا سوسولن. چون ماشالا این قتلهایی که اینا میکنن قابل ثبت در تاریخه.
  10
  37
  یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.