مراقبت مادر ۹۸ ساله انگلیسی از پسر ۸۰ ساله‌اش در خانه سالمندان

مادر ۹۸ ساله‌ای به یک مرکز مراقبت از سالمندان در شهر لیورپول انگلیس نقل مکان کرد تا از تام، پسر ۸۰ ساله‌اش مراقبت کند. 
 
به گزارش ایسنا، "تام کیتینگ" در سال ۲۰۱۶ میلادی در این مرکز مراقبت ساکن شد. او هرگز ازدواج نکرده و تنهاست و به دلیل وضعیت جسمانی‌اش نیاز به مراقبت بیشتری دارد.
 
اکنون و یک سال بعد از سکونت او در این مرکز، آدا کیتینگ، مادر ۹۸ ساله‌اش نیز به او پیوسته است تا در مراقبت از پسرش کمک کند.
اکنون این مادر و فرزندِ جدایی ناپذیر، زمان طولانی را با یکدیگر سپری می‌کنند. آنها با هم در سرگرمی‌های گروهی شرکت می‌کنند یا به تماشای تلویزیون می‌پردازند.
 
آدا کیتینگ می‌گوید: من هر شب به تام در اتاقش شب بخیر و هر صبح هم، روز بخیر می‌گویم. ما با هم صبحانه می‌خوریم و وقتی من به آرایشگاه می‌روم او چشم انتظار است تا من برگردم و وقتی که برمی‌گردم تام بسوی من آمده و مرا در آغوش می‌گیرد. شما هرگز نمی‌توانید مادر بودن را به کناری بگذارید.
 
تام نیز می‌گوید: بسیار خوشحالم که مادرم در اینجا ساکن شده و می‌توانم هر روز او را ببینم.
به گزارش یورونیوز، آدا کیتینگ و همسرش چهار فرزند داشتند. تام بزرگترین فرزند آنها بود و قبل از بازنشستگی به شغل نقاشی مشغول بود. آدا نیز در جوانی در یک بیمارستان کمک پرستار بود.
 
نوه‌های آدا و دیگر اعضای خانواده آنها به طور منظم به دیدنشان می‌آیند.
 
کارکنان این مرکز مراقبت نیز از این اتفاق خوشنود هستند. مدیر مرکز می گوید: این اتفاق نادری است که بتوان هم مادر و هم فرزند او را به طور همزمان در چنین مرکزی مشاهده کرد. ما نیز می‌خواهیم که آنها زمان بیشتری را با یکدیگر بگذرانند.
+65
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.