ماجرای کارلوس کی‌روش عصبانی، آن خانم و پولی که گم شد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران یک بار دیگر عصبانی است… اگر نمی‌دانید چرا باید به ماجرای خرج شدن بخشی از پاداش تیم ملی در فیفا اشاره کنیم که ظاهرا بدون اطلاع او صرف پروژه ایفمارک شده است… کارلوس کی روش عصر دیروز در یک کنفرانس خبری دوباره همان کی‌روش خشمگین، عصبی و رک گو بود که کنایه‌های تندی بر زبان آورد:
 
***** درباره فهرست تیم ملی و اینکه مهدی تارتار گفته از پارس جنوبی بازیکنی دعوت نشده است:
 
نظر همه مربیان در مورد لیست تیم ملی مهم است اما ما نه تنها همه بازی‌ها را می‌بینیم بلکه عملکرد تک تک نفرات را زیر نظر داشته و آنالیز می‌کنیم. علاقه دارم که یکی دو بازیکن دیگر را هم به اردوی تیم ملی دعوت کنم اما برای این اردو شرایطش فراهم نبود اما در اردوی دسامبر که کوتاه مدت خواهد بود این کار را خواهم کرد. همان‌طور که در این اردو چند بازیکن جوان را دعوت کرده‌ایم تا آنها را زیر نظر بگیریم. هدف ما این است که معیارهای بهتری برای انتخاب نفرات‌مان داشته باشیم.
 
**** درباره امکانات تیم ملی
 
پس از هفت سال شرایط همانی است که بود. تأکید می‌کنم هر اردو یک چالش و مبارزه سخت برای ما خواهد بود. مهم‌ترین مطلبی که با آن روبه‌رو هستیم، بودجه مشخص برای حمایت از برنامه‌های تیم ملی نداریم. بازی‌ها را از دست می‌دهیم و باید تصمیمات لحظه آخری بگیریم. عربستان به خاطر بودجه‌ای که در اختیار دارد، گزینه‌های بهتری برای برگزاری بازی‌های دوستانه دارد و ما نمی‌توانیم. اردوهای گذشته و بازی دوستانه با روسیه و توگو را با ارتباطات شخصی خودم فراهم کردم و این بار هم برای بازی دوستانه با پاناما و ونزوئلا صحبت کرده‌ام. چون بودجه مشخصی نداریم، نمی‌توانیم آروزهای هواداران تیم ملی را تحقق ببخشیم. وزیر ورزش و جوانان حمایت خود را از برنامه‌های تیم ملی و صحبت از صعود تیم ملی به دور بعد جام جهانی و انجام هفت بازی دوستانه کرده، اما هنوز برنامه‌ها انجام نشده است.
شما نظرم را پرسیدید و باید بگویم با همه سختی‌ها کار را جلو می‌بریم، اما باور کردنی نیست که در ماه نوامبر قرار داریم و هنوز بودجه مشخصی نداریم. باور این موضوع سخت است.
 
**** درباره گم شدن بخشی از پاداش ایران در فیفا
 
ما دو دسته افراد داریم، نخست تعدادی از مربیان و بازیکنان زحمتکش که دستاوردی برای ارائه کردن دارند. افراد دیگری داریم که تنها با هجمه رسانه‌ای (پروپاگاندا) جلو می‌روند و دستاوردهای آنها استفاده از ارتباطات رسانه‌ای با دوستان‌شان است. متأسفانه این افراد به عنوان قهرمان معرفی می‌شوند. فدراسیون فوتبال از چه کسی حمایت می‌کند؟ از کسانی که بیشترین دستاورد را داشته یا کسانی که کار رسانه‌ای کرده و مدام در رسانه‌ها صحبت می‌کنند؟
پولی که متعلق به پاداش‌های تیم ملی بود را ایشان برداشته است، پول را برای مصارف شخصی‌شان برداشته‌اند. فدراسیون از این «خانم» حمایت کرده و او کارش را انجام داد. ما نیاز به بازی‌های خوب و دوستانه برابر تیم‌هایی چون بلغارستان و پرتغال داریم، اما هزینه‌ها کجاست؟ پولی که در فیفا برای تیم ملی بوده، ناپدیده شده است!
 
این پول متعلق به بازیکنان ایران در جام جهانی قبلی بود که در حساب فدراسیون فوتبال است. سرکار خانم طوری وانمود کردند که ایشان توانستند پول را بیاورند. به هیچ وجه اینطور نیست و آن پول بازیکنان بود. فدراسیون از چه کسی حمایت می‌کند؟ از تیم ملی یا کسی که پروپاگاندا دارد؟
شما رسانه‌ها باید بپرسید که پول آماده‌سازی تیم ملی کجاست؟ دیگر سؤال نپرسید تا کارم را انجام دهم. درباره هوا، چمن و قلب من می‌توانید سؤال بپرسید! من هم می‌توانم هجمه‌ رسانه‌ای برای خودم داشته باشم، اما خسته‌ام. می‌توانید درباره هوا از من سؤال بپرسید!
+54
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  tiger.man - ریکیاویک، ایسلند

  اخرش این بدبخت دق مرگ میکنند بیچاره به غلط گفتن افتاده. حرف دلش بطور خلاصه این بود: . خوردم اومدم ایران.
  4
  54
  جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  یا30ن - پارسیان، ایران
  یه پیشنهاد به بازیکن سرشناس فیفا کارلوس کی روش دارم.بعد از اتمام قرارداد برگرد به همون جایی که بودی.اگه انسانیت مدنظرت باشه که حقش رو ادا کردی!پسرجای سؤال نمی مونه.اگه هم موندی به سوابق درخشانی که داری اضافه کنی!زهی خیال باطل در سر می پرورانی!!اگر هم موندی که به جیب بزنی به بدجایی زدی!اینجا کاهدونه!پس بالا دست تو زیاده!!!و در آخر ازتون می خوام قبل از اینکه برای شما یه رسوایی اخلاقی بزرگ ببار بیاورند یا نهایتش کار به جایی برسه که روانشناس بر بالین تان بیاورند!تمام فکرتان را به خروج از این گود معطوف نمایید!
  11
  8
  جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.