انگیزه‌های گرایش برخی جوانان مسلمان آسیای میانه به تروریسم.

+11
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  bsman - بوردو، فرانسه
  انگیزه وحشی های مغول، تورکان سلجوق و غز چی بود، نوادگانشان هم همان. تورک تورک است چه 1000 سال قبل چه الان چه 1000 سال بعد
  15
  32
  جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران

  این اسیایی های میانه همونهایی هستند که یک مغول ...ادعا میکرد اینها اکثرا ترک هستند ، ولی اینجا دگه خفه خون گرفته. البته این یک واقعیته که ترکا ،عربپرستای خوبی هستند و برای فرهنگ عربی، رگ گردن، کلفت میکنند
  11
  32
  جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۶
  جمهوری سکوت - فرانکفورت، آلمان
  هر جوانی که کمی انگیزه حکومت اسلامی دارد کافی است با هزینه مجانی سه ماه زیر تسلطه حکومت اخوندی زندگی کند تا از هر چی اسلام است متنفر شود.
  3
  17
  جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان
  [::bsman - بوردو، فرانسه::]. فعلا کی گروه تروریستی شناخته شده دنیا در سه کشور ایران، عراق و ترکیه شما هستید که به خیانت به وطن و سرباز کشی افتخار می کنید و بقول خودتان " مرد کسی هست که سر مرد ببرد " ! . این حرکت وحشیانه در زمان مغول همه جای دنیا مد بود ولی در دنیای مدرن امروز جز چند افراطی از هر کشوری در هیچ جای دنیا بین یک خلق مد نیست !
  9
  4
  جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان
  [::bsman - بوردو، فرانسه::]. همین امروز همکیشان بحساب متمدن و غیر مغول تر از مغول شما در آذربایجان غربی 5 سرباز با 3 کار که داشتند از " داوشان تپه" به چالدران مرخصی می رفتند کمین کرده و راننده را با تیر زدند و ماشین رفته ته در و تروریست های کرد آریایی مادیایی رفتند سر سربازان مجروح تیر خلاص زدند و پژی پژی کردستان گفتند! خودتان را با ترکها مقایسه نکنید شما در راه زنی و ترور در تاریخ مشهور هستید و ما ترکها در ساخت دولت ها و امپراتوری ها از چین تا مجارستان ! کدام وحشی توانسته سیاستمداری، دولتداری و ارتشداری کند آن هم در قلب اروپا ملت بزرگ و تمدن کهن می خواهد نه مثل شما مفتخر به کشتن سرباز وطن !
  9
  8
  جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  bsman - بوردو، فرانسه
  [::باباجان - لندن، انگلستان::]. اراجیف شما چقدر احمقانه است! تمدن یونانی و بیزانس را نابود و تبدیل به تروریسم اسلامی تورکی کردین، تورکها بزرگترین راهزنان جهان هستید و غارتگران. مهاجر پیشه و غاصب. تمام اروپا به شما میخندند و به چشم انگل نگاه میکنند. در تمام زمانی که اروپا درگیر پیشرفت، توسعه و. بود و هزاران دانشمند و مخترع و نویسنده داشتند تورکها در حال قتل و غارت بودید والبته تحریف و جعل.
  1
  3
  شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  bsman - بوردو، فرانسه
  [::باباجان - لندن، انگلستان::].... شما پانتورکهای ... نیروهای سپاه، اطلاعات و نیروی انتظامی را در آذربایجان غربی جعلی در اختیار دارید و مرتب در حال کشتن، زندانی کردن و اذیت کردن مردم کرد هستید که با این وجود این وضع ادامه پیدا خواهد کرد. هیچ وقت یک طرفه قضاوت نکنید اینها نه تجزیه طلب هستند و نه تروریست بلکه اکثرشان فرزندان قربانیان پانتورکهای غاصب هستند.
  1
  3
  شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  bsman - بوردو، فرانسه
  امپاطوری؟؟؟ تمدن؟؟؟؟ یعنی فکر میکنی حکومت اسلامی عثمانی از حکومت اسلامی داعش بهتر بوده؟؟؟؟ واقع بین باش ...
  1
  3
  شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.