رهبر ایران: خراب کردن برجام، نهایت خباثت آمریکا است

آقای خامنه‌ای گفته است کوتاه آمدن در برابر آمریکایی‌ها، آنها را گستاخ می‌کندآیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران، آمریکا را متهم کرده که برای خراب کردن نتیجه مذاکرات هسته‌ای، نهایت خباثت را به عمل می‌آورد.
 
آقای خامنه‌ای گفته است کوتاه آمدن در برابر آمریکایی‌ها، آنها را "جری و گستاخ" می‌کند. او خواهان "مقابله و ایستادگی" در برابر آمریکا شده است.
 
رهبر ایران امروز پنجشنبه یازده آبان به مناسبت روز 13 آبان که در ایران روز مبارزه با استکبار جهانی خوانده می‌شود با دانش‌آموزان و دانشجویان دیدار کرده است.
 
آقای خامنه‌ای گفته است نسل جوان ایران برای رسیدن به نقطه مطلوب، "نیازمند شناخت دشمن اصلی و خبیث ملت ایران یعنی آمریکا است."
رهبر ایران از افرادی که خواهان کوتاه آمدن برابر آمریکا هستند انتقاد کرده استرهبر ایران گفته است فراموش نکردن آمریکا به عنوان دشمن اصلی، "شرط اصلی تداوم مسیر خوش عاقبت آینده ایران است."
 
رهبر ایران گفته است دشمنان از روش‌هایی مانند ترویج فحشا، مواد مخدر و بازی‌های گمراه‌کننده رایانه‌ا‌ی برای انحراف نسل جوان استفاده می‌کنند.
 
او در عین حال خاطرنشان کرده دشمنی‌های زورگویان جهانی "تا کنون هیچ تاثیری نداشته و آنها نتوانسته‌اند هیچ غلطی بکنند."
 
رهبر ایران همچنین به اظهارنظر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا پیش از اعلام سیاست‌های جدید این کشور در قبال ایران واکنش نشان داده است.
 
آقای ترامپ ملت ایران را "یک ملت تروریست مانند معدودی دیگر" خوانده بود.
 
آقای خامنه‌ای این سخنان آقای ترامپ را "ابلهانه" خوانده و گفته است این حرف نشان می‌دهد "آمریکایی‌ها نه فقط با رهبری و دولت ایران دشمنند بلکه با اصل وجود ملتی که خستگی‌ناپذیر در مقابل آنها ایستاده، خصومت و کینه‌ورزی می‌کنند."
 
رهبر ایران همچنین از افرادی که خواهان کوتاه آمدن برابر آمریکا هستند انتقاد کرده و گفته است تجربیات تاریخی از جمله ماجرای دکتر مصدق نشان می‌دهد آنها "حتی به کسانی که به آنها امید می‌بندند، رحم نمی‌کنند."
 
آقای خامنه‌ای گفت : آمریکایی‌ها حتی به امثال دکتر مصدق هم راضی نمی‌شوند، آنها "نوکر، توسری‌خور و سرسپرده" می‌خواهند تا "مثل دوران محمدرضا پهلوی بر کشور مهم و پرمنفعت ایران حکومت کنند."
+19
رأی دهید
-47

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  واقعیت دارد که امریکا به انسانهای مستبد و دیکتاتور رحم نخواهد کرد , امریکا به کسانیکه طرفدار ازادی و دمکراسی هستند رحم میکند. امریکا و هم پیمانانش تا به حال فرصت به سران رژیم اخوندی داده اند که به مردم ایران ازادی دهند و دمکراسی را در کشور ایران نهادینه کنن . ولی برای مثال اخوندها و مزدوران حاکم در ایران در مجامع بین الملل از برگزاری انتخابات ازاد در ایران میگویند تا امریکا و دیگر کشورهای حامی دمکراسی را فریب دهند که در ایران هم دمکراسی هست و مردم ازاد هستند تا کاندید خودشان را انتخاب کنن . اکنون که امریکا دانسته است مسئولان نظام نا مقدس اسلامی فریبکار و حقه باز و دیکتاتوری بیش نیستن و به تروریستها و جنایتکاران جهان کمک مالی و تسلیحاتی میکنن میخواهند به هرنوع شده شر این بلا را از سر جهان و بخصوص ایران کم کنن.
  7
  21
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  tiger.man - ریکیاویک، ایسلند

  تا دیروز همین برجام جام زهر بود الان غیر مستقیم التماس میکنند که امریکا خارج نشود. یه خبرهایی هست ظاهرا
  4
  36
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.