آیا اجداد آیت‌الله خمینی در کشمیر بوده‌اند؟ - ویدیو

گفتگوی حسین دهباشی با سرباز روح‌الله رضوی
+20
رأی دهید
-53

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  همه چیز این آخوند نحس و نکبت است. از خارج هم که می‌‌آیند. بجای چیزهای خوب خارجی‌ فقط بدبختی وارد می‌‌کنند. خوب‌ای نادان .شما که از کشمیر امدید. کشمیری‌ها ۲۱۰۰ دین و خدا دارند. دین قحطی بود. ؟ هیچی‌ دیگر نبود. بجز این اسلام. `؟ فکر کنید مثلا امام امت بجای اسلام دین بوداهی وارد می‌‌کرد. چه می‌‌بودیم امروز؟ ژاپن را در جیب جا می‌‌دادیم. بوداهی خوب و بد ندارند. می‌‌گویند سرنوشت است .همه بدون استثنا جای در بهشت دارند. بی‌ آزار هستند. ۲۱۰۰ خدا دارند آزارشان به مورچه هم نمی‌‌رسد. ما یک خدا داریم پدر ملت را در آورده‌ایم. تازه در بهشت بوداهی ماساژ سکسی‌ مجانی‌ برای همه. نه مثل ما که با چماق همیشه جنگ با عمری‌ها . که بیشتر حوری نصیبش می‌‌شود.
  9
  60
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  حکایتی - تهران ، ایران

  پس نه میخواستین اون هندی زاده بی‌ همه چیز ملیتش ایرانی‌ و بچه ناف تهران هم باشه،یک بی‌ همه چیز خونخوار وحشی ضد ایرانی‌ بود که فقط تو اون مغز پوکش ،کشتن ،دستمالی کردن نوزاد شیر خوار،جنگ،خونریزی ،و بدبختی برای یک مردم بود سیر میکرد،و این دستمال چی‌ بی‌ اصل و نسب هم هی‌ به اون هیچ ندار هندی زاده ناف حضرت حضرت میبنده ،آای تو تو روح اون هندی زاده خونخوار .
  18
  74
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  یا من و ببر به خونتون یا بیا به خونه ما رو اصلا در وصف صیغه شدن های ننه امام سراییده بودند !
  16
  40
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  PAARISA - آمستردام، هلند

  من نفهمیدم , آخر اجداد خمینی در خانقاه رقص سماء میکردن یا خیر ؟ بعد هم میگه حضرت امام اون خشکی دیگر علما شیعه رو نداشتن ! بله ایشون به تفحیذ قانع بودن , اصراری بر دخول تا ۹ سالگی مثل مثلا حضرت آیت الله بهجت نداشتن ! آخه اجداد بقیه علما که رقاص نبودن که اینهمه انعطاف بدنی داشته باشن !
  9
  49
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  Hatef - پاریس، فرانسه

  همه چیز به کنار، این کلمه لیکن را که (لاکن) تلفظ میکند، بخوبى اصالت نما است! و نشان میدهد که بحق که از تبار همان آدمخوار بى أصل و نسب است.
  4
  41
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  mehran_pahlavichi - انزلی، ایران

  یعنی الان کک افتاده توو تومبونشون که بیایید به هر طریقی ثابت کنیم که بنیانگذار انقلاب ایرانی هست و هندی نیست. تَرَک ها رو به وضوح میشه بر ستون های نظام دید که چطور داره بزرگ و بیشتر میشه. طرف پدر و مادرش ایرانیه توو ایران بدنیا اومده و در بچگی رفته خارج و حالا که می خواد برای تیم ملیش بازی کنه، بهش می گن دورگه. اما امامتون که بقول خودتون ۴ نسل پشتش رفته در کشمیر ساکن شده رو به زور می خواهید ایرانیش کنید.تازه طرف بلد نبود فارسی هم درست حرف بزنه. زهی خیال باطل.
  8
  48
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  بوزرجمهر - تهران، ایران

  پدربزرگ خمینی هندی الاصل بوده با تبار سیدی و به نجف میاد واسه زیارت.میگویند که در اثر اختلافاتی از کشمیر بیرونش کرده بودند.یکی از کدخداهای دهی در خمین او را در نجف میبیند و به دهشان دعوت میکندش.گویا آخوند نداشتن.دخترشم بش میده.این حقیقت ماجراست.پدر خمینی هم به نام آقا مصطفی در درگیری با یکی از خوانین محلی خمین بنام جعفر قلی خان کشته شد.
  11
  46
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  پیش از به قدرت رسیدن عنقلاب 1357خمینی دجال با خیلی از شیخهای اهل سنت که خانقاه داشتن رابطه داشت تا دعاهای که از هند برای خمینی دجال فرستاده میشود به این شیخها بفرستد, در ان زمان به این رابطه ها میگفتن رابطه خانقایی . در کل اصل و نصب خمینی کولی بودن از ان کولی های که به نام سید و شیخ دعا می نوشتن و فال می گرفتن و زنهایشان هم بعضی وقتها گدائی میکردن و دربین ایران و هندوستان با قاطر و خر و اسب در پی عوض شدن اب و هوا مهاجرت میکردن {چادرنشین بودن}. خیلی از این کولیها در ایران ماندن و دست از کولیگری بر داشتن . خانواده پدری خمینی هم حتما" از ان دسته کولی یا چادر نشین بودن که در ایران مانده اند.
  8
  39
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  خاک بر سر هالو هایى که آن پشکل هندى را مقدس فرض کرده بودند و مزخرفات ضبط شده روى کاست با صداى نامفهوم او را دست بدست میگرداندند.
  7
  41
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Afshin51 - کلن، آلمان
  کمی قبل از متاسفانه پیروزی اخوندها بر ایران روزنامه اطلاعات در مورد ریشه و اجداد هندی خمینی گزارشی مندرج نمود که ملت در خواب و توهم در صحنه توجهی به آن ننمودند ،من و دوستم جناب اکرمی در پی این گزارش تمام تصاویر خمینی را پس از پیروزی اخوندهای خائن با نقطه قرمزی بر روی پیشانی ( خمینی) مشخص و بر اجنبی بودن این خائن اشاره نمودیم تنها با شانزده سال سن ..اما روشنفکرها و باصطلاح روشنفکرهای ما بی توجه به این حقایق ملت را بدام این بیشرفها انداختند۰
  2
  13
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  PAARISA - آمستردام، هلند
  زیبا کلام , منطقی یک شرایطی رو تحلیل میکنه , ولی مشکل , همیشه نتیجه آخر ایشونه که مثل این میمونه که بگیم , یک چوپونی هست دیکتاتوره , هر روز با بیل میزنه تو سر گوسفند ها , آقای زیبا کلام میاد تحلیل میکنه که دیکتاتوری چقدر بده , چطور به وجود اومده , اگه چکار میکردیم به وجود نمیومد , بیل دیکتاتور از کجا و چه جوری اومده !! جناب دکتر زیبا کلام , فرار کنیم از دست این دیکتاتور ؟ جواب میده نکنین یک وقت که یک گرگی بیرون این گله هست که اگه از زیر دست چوپون رها بشین میخوردتون !! دکتر , بیل رو از دست چوپون بگیریم بزنیم تو سر خودش ؟؟ نکنین یک وقت که هرج و مرج و جنگ میشه !! پس چکار کنیم ؟؟ دیکتاتوری خیلی بده ولی تحمل کنین !!
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.