نگاهی به بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال ایران / عجایب یک فهرست!

جام جم آنلاین : روز گذشته کارلوس کی روش فهرست مدعوین به تیم ملی فوتبال ایران را اعلام کرد. این فهرست به استثنای اشکان دژاگه فقط شامل بازیکنانی است که در لیگ داخلی ایران بازی می کنند.
به گزارش جام جم آنلاین ، این فهرست جدی به نظر نمی رسد و قرار نیست که استخوان بندی تیم ملی برای جام جهانی 2018 روسیه باشد اما به هر حال نکات عجیبی در آن به چشم میخورد.
 
- پارس جنوبی جم یکی از صدرنشینان لیگ برتر است اما نماینده ای در تیم ملی ندارد اما سایپا که 75 روز است رنگ برد در لیگ برتر را ندیده 5 ملی پوش دارد!
 
- حامد لک در دیدار دوستانه ایران و توگو کلین شیت کرد اما جایی در تیم ملی ندارد. در مقابل محمدرضا اخباری که در هفته های اخیر که درون دروازه سایپایی ها پراشتباه ظاهر شده دعوت شده است.
 
- شرایط دعوت از مدافعان نیز بسیار عجیب است. در واقع مدافعانی که کی روش به تیم ملی دعوت کرده همان هایی هستند که در هفته های اخیر اشتباهات زیادی را در تیم های خود انجام داده اند. کنعانی در دیدار پرسپولیس و سایپا گل به خودی زد. چشمی در دربی به سرخ ها پنالتی داد. سعید آقایی در سپاهان اشتباهات فاحشی در خط دفاعی دارد که آخرینش روز گذشته مقابل پیکان بود که در دقایق پایانی باعث رقم خوردن یک شکست دیگر برای سپاهان شد. دانیال ماهینی نیز مصدوم است و دعوت از او جای توجیه ندارد.
 
-نکته عجیب تر در خط حمله به چشم می خورد. آل کثیر، قاضی و علیپور گلزنان برتر لیگ برتر هستند اما هیچ کدام به تیم ملی دعوت نشده اند. عدم دعوت از علی علیپور ستاره این روزهای پرسپولیس و لیگ برتر هم که جای خود دارد.
+11
رأی دهید
-9

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.