«کوین اسپیسی» بازیگر مشهور آمریکایی نیز به آزار جنسی متهم شد

«کوین اسپیسی» هنرمند مشهور آمریکایی نیز به اذیت و آزار جنسی متهم شد، قربانی «آنتونی رپ» یک مرد و هنرمند جوانی است که در جریان یک مصاحبه تلویزیونی به افشاگری علیه این ستاره بزرگ هالیوود پرداخت.
آنتونی رپ در این گفتگوی جنجالی برای نخستین ماجرایی را تعریف کرد که در سال ۱۹۸۶ اتفاق افتاد، او در آن هنگام چهارده سال داشت و با کوین اسپیسی در یکی از نمایش های برادوی در نیویورک همبازی بود.
این هنرمند جوان مدعی است کوین اسپیسی در یک مهمانی خصوصی او را به اتاق خواب برد، روی پایش نشاند، نوازش کرد و خواستار رابطه جنسی شد.
به گفته آنتونی رپ، او که در آن هنگام پسر نوجوانی بود از رفتار غیرمنتظره کوین اسپیسی شوکه شد و پس از تقلای بسیار از اتاق خواب گریخت.
آنتونی رپهرچند که این حادثه از نظر روحی ضربه سختی بود و این بازیگر نوجوان تا مدتها دچار افسردگی شد ولی تصمیم گرفت برای حفظ موقعیت شغلی خود با کسی صحبت نکند.
او که حالا بازیگری ۴۶ ساله است و بیشتر در سریال های تلوزیونی بازی می کند، این ماجرای غم انگیز را یکی از تلخ ترین روزهای زندگی خود توصیف کرد.
آنتونی رپ انگیزه اصلی خود از افشاگری علیه کوین اسپیسی را آگاهی رسانی و هشدار به بازیگران جوانی عنوان کرد که در معرض خطر هستند، به گفته او قربانیان هالیوود فقط زنان نیستند و مردان بسیاری نیز مورد اذیت و آزار جنسی قرار می گیرند.
واکنش اسپیسی
اما کوین اسپیسی با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود به این مصاحبه واکنش نشان داد، او گفت هرچند که چنین ماجرایی را به خاطر نمی آورد ولی اگر رفتار و گفتارش هنگام مستی نامناسب بوده، از صمیم قلب از آنتونی رپ پوزش می خواهد چرا در تمامی این سالها غم و اندوه بزرگی را تحمل کرده است.
کوین اسپسی در توئیتر برای نخستین بار از تمایلات جنسی خود بصورت شفاف سخن گفت و خود را مردی همجنسگرا معرفی کرد.
 
این بازیگر ۵۸ ساله گفت در گذشته روابط عاشقانه مختلفی با زنان و مردان داشته و احساس می کند حالا شناخت کاملی از نیازهای روحی و جسمی خود دارد، به همین دلیل تصمیم گرفته این موضوع را علنی کند.
کوین اسپیسی از موفق ترین بازیگران آمریکایی دهه های اخیر است که در نقش های ماندگاری تأتر، تلویزیون و سینما به هنرنمایی پرداخته، او موفق به دریافت جوایز ارزنده ای از جمله اسکار، گلدن گلوب و تونی شده است.
+20
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان
  آنتونی رپ اگر خودش نمیخواست این آقا نمی‌رفت روی ایشان؛ بچه که نبود، ۱۴ سالش بوده، حالا فکر کرده کمی‌ جلب توجه کنه این ادعا رو میکنه، این شامل خانم‌ها هم می‌شه، تا ۲ طرف نخوان از این اتفاقات نمیوفته.
  36
  37
  ‌سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  با این وضع سیلبرتیها که من میبینم ببین یوزارسیف چه خاطره های غم انگیزی از آنخماهو داره. عملا زلیخاه طعمه بوده.
  0
  7
  ‌سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  boysboys - مونیخ، آلمان
  ۱۴ سال زیادم کم سن نیست..پسر ۱۴ ساله ای که اجازه بده مرد گنده اونو بغل کنه ببره اتاق خوابش بعد هم بنشوندش روی زانوش و بعد هم اجازه بده نوازشش کنه،خب حتما یه فاز و سیگنالی داده بوده و بدشم نمیومده و الی تا اون مرحله پیش نمیرفت. بعدشم چیزی نشده پیشنهاد سکس بهش داده و به شوخی با لباس روش خوابیده. کاری انجام نشده که این قشقرق رو بعد از ۲۰ سال راه انداختن.
  6
  21
  ‌سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.