ماموران در کوههای اطراف پاسارگاد اقدام به دستگیری و ضرب و شتم مردم می کنند


+159
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  من نه کار مردم رو درک میکنم نه کار حکومت رو . این علاف بازیها چیه آخه.
  128
  35
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  شاه و شیخ - قم، ایران

  جوانی که برای زیارت آرامگاه کوروش بزرگ در دل کوه و بیابان خود را به گرگ و کفتار سپردی؟! کوروش نیازی به زیارت تو ندارد. بهتر است هم امروز در خانه بنشینی و هم در ایام محرم که جشن ملایان و مداحان و تکیه داران است از خانه بیرون نیایی!!؟؟
  38
  81
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  Azadi199 - پاریس، فرانسه

  مردم تو کوه و بیابون هم نباید آسایش داشته باشند ؟ آخه به چه کسی مربوط هست که مردم رو این کوه به کدوم سمت دارند می‌رن ؟ .
  7
  76
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  بوزرجمهر - تهران، ایران

  [::amirgheryou - مغولستان---شما همون بهتره بروید گور چنگیز در قراقروم مغولستان یا مزارتیمور لنگ را در اوزبکستان زیارت کنید.لطفا از این سایت پارسی زبان بدر بروید.اینجا ویژه مهرورزان به این آب و خاک است.به سایت های مغولی و قرقیزی سری بزنید.
  16
  55
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  بوزرجمهر - تهران، ایران

  [::شاه و شیخ - قم، ایران-دوست عزیز همشهری در زمان خلافت علی کمیل لعنه الله علیه به فرمانداری پارس و کرمان منسوب شد و در زمان او مردم به زیارت مزار کورش نیز میشتافتند و بدلالیل آب و هوایی و بارش و غیره مالیات و باج نیز به خلافت ندادند.کمیل نیز مردم بازدیدکنده را تا و مار میکرد دقیقا به شکل کنونی رژیم آخوندی.سر آخر مردم بر کمیل شوریدند و مردک ملعون شبانه به نزد علی گریخت.علی 2 بار مردم پارس و کرمان را قتل عام و نسل کشی کرد.اکنون نیز عرب پرستان زیارت کمیل میخوانند.
  15
  55
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا

  کاری زشت
  36
  15
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::amirgheryou - تهران، ایران::] این جماعت مفت خور اول روی نقشه نگاه می کنند هرجا بوی نفت و یا ثروت بی زحمت بدماغشان خورد، تاریخ پرشکوه گذشتگان خود را نیز همان نزدیکی ها از زیر زمین کشف می کند !
  11
  6
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::amirgheryou - تهران، ایران::] با وجودیکه بیشترین قرابت و نزدیکی زبانی و فرهنگی و آداب و رسوم را با مردم شریف دری زبان افغانستان و تاتهای تاجیکستان هم داشته باشند، به گذشته خود پشت می کنند و از آن روی برمی گردانند.
  11
  5
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  با اشتیاق زانو بر زمین می سایند وخود را به ستوانهای تخت جمشید می مالند و خود را از نسل بلافصل کورش و هوخشتر می دانند، چون می خواهند قباله این خاک را بنام خودشان ثبت کنند! کورش و داریوش برایشان ثروت نفت بهمراه می آورد، لولیان کابل چه دارند؟٬!
  11
  6
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::amirgheryou - تهران، ایران::] تمام این بازی گرگم بهوای کوههای اطراف شیراز هم بازی موش و گربه ای است که در ظاهر بین «حکومت مرتجع از یکطرف و ملت با تلاش و عزم برای احیای تاریخ پر شکوه و دیرینه(بخوانید چاه نقت) خود از طرف دیگر» به ایجاد کمی شور و هیجان در باوراندن این تاریخ دروغین برای با «یک تیر چند نشان» زدن است.  
  13
  5
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. آخه وقتی‌ فاقد درک و شعور هستی‌ چجور میخواهی‌ مسائل را درک کنی‌ ! یک مغول زاده تار تار که فقط بر ضد ایران ,ایرانی‌ و پارسیان زرزرکرده و لگد پراکنی میکنی‌ ،،ایران یک سرزمین جغرافیائی که قوم مل گوناگون از فارس و لر, بلوچ ,گیلک آذرآبادگانی تا خوزستانی از یهودی زرتشتی بهائی کلیمی مسیحی‌ سنی شیعه هزاران سال با هم در کنار هم زندگی‌ کردن،، مغز گنجشکی و با وایتکس شستشو شده تو قدرت درک و تحلیل و مطالعه و تحقیق نداره 😜
  5
  10
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  اگر دقت کرده باشید اول اینکه در نقشه خیالی «کردستان بزرگ» تمامی چاههای نفت سرحدات ایران و عراق جزو کردستان بزرگ است. کردستان بزرگ در این نقشه نه تنها شهرها و روستاهای آذربایجان بلکه شهرهای عرب خوزستان بانضمام چاهای نفت جنوب را نیز شامل می شود. این نقشه کردستان بزرگ دقیقا همان نقشه ای است که در قرارداد ۱۰ آگوست ۱۹۲۰ «معاهده سور» کشیده شده بود.
  13
  5
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  اما در این بازی چند مرحله ای، اما فراخواندن تروریستهای پ.ک.ک از کوهها بهنگام عقب نشینی از کرکوک ، و ورود پ.کپ. به داخل شهر کرکوک، و تصیمی گیری عجولاه بارزانی در این بازی برای کشاندن پای ارتش ترکیه به خاک عراق، او را مفتضاحانه لو داد، و نشان داد که در عرضه سیاسی فوتبل بلد نیست. بارزانی که می خواست با بازی رفراندوم، نام خودش بعنوان تتها بازیکنی که توپ را به دروازه حریف وارد کرده. ثبت کند، بر خلاف انتظارش، از حریف خود(طالبانی) رودستی بدی خورد. اینبار طالبانی که نمی خواست به سرنوشتی مشابه قاضی محمد گرفتار شود و برای مسعود بارزانی سرنوشتی بمراتب بدتر از پدرش ملا مصطفی و سردسته گروه تروریستی پ.ک.ک اوجالان رقم زد.
  11
  6
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::amirgheryou - تهران، ایران::] دوست گرامیِ، مطالعه مفاد قرارداد ۱۰ آگوست ۱۹۲۰ «معاهده سور» و همچنین نگاه کنید به بند دهم و بند دوازدهم Fourteen Points پیشنهادی ودروو ویلسون رییس جمهور وقت امریکا در سال ۱۹۱۸ که بند اول آن برای مشروعیت بخشیدن به بقیه اصول چهارده گانه آنست، می تواند راهگشا باشد و ما را در شناخت و درک اینکه چرا در نهم آبان حکومت ایران این جماعت کولیان و لولیان را بجای هجوم بسمت موطن نیاکان خود یعنی افغانستان، بسمت پاسارگاد روانه می کند، یاری رساند .
  10
  7
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::بوزرجمهر - تهران، ایران::]. افغانی زاده باز تو حرف زدی؟ اون کوروش یهودی حخام منشی یا خاخام منشی تون مثل تو وزوز کرد و فرمانروای بزرگ و کهن تورک این سرزمین سرشو از تنش جدا کرد. تن تو هم میخاره؟ ملت تورک صاحبان کهن این سرزمین هستن و شما پاکستانی و افغانی نژادها خودتون میگید 2700 ساله آواره این فلات شدین پس دیگه چرا هارت و پورت میکنی !! اون مغولهایی هم که به خودتون شباهت دارن برو تو سایت گوگل ترانسلیت ببین حتی 1کلمه مشترک و مشابه با تورکی داره؟ ولی با فارسی زیاد داره. چون فارسی زبان نیست و از هر زبانی یه تیک جمع کردن و شاهان تورک بهش بها دادن شد زبان . شماها زبانتون همون پشتون و اردو و هندی بوده. اگر عربی و تورکی و لاتین رو از فارسی برداریم 4تا واژه نصفه نیمه از زبانهای پشتون و اردو و سانسکریت هندی میمونه. فعلا با یاد یک حاکم شکست خورده خود ارضایی کنید تا بعد. تو حتی نمیدونی کوروش به صاحبان کهن فلات ایران یعنی تورکها باج و خراج میداده و به دلیل عدم تمکین سرشو از تنش جدا کردن. الانم ایران عملا بر پایه تورکهاست. چطور که هزاران سال ملت بزرگ و قدرتمند تورک از این سرزمین حفاظت کردن
  13
  7
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  تورکم - اردبیل، ایران
  [::بوزرجمهر - تهران، ایران::]. جالبه مردم ١٤٠٠ سال قبل میدونستن کورشی وجود دارد و قبرش هم زیارتگاه بود اونوقت همین هشتاد سال قبل بود که این آثار از زیر خاک در اومدن ؟؟؟ و با ترجمه لوح ها فهمیدن خاخامنشی و کورشی بوده؟؟؟؟ یا اون مردم اون موقع موش کور بودن که زیر خاک زندگی میکردن و این ألواح رو ترجمه کرده بودن . آنقدر در اینترنت از قول کورش مذخرف گفتن که عادت کردیم . موندم چی بگم در جواب این روایت تاریخی
  11
  10
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::بوزرجمهر - تهران، ایران::]. بزرگترین ضربه ای که میتوان به این قداره بندان زد عدم شرکت در انتصابات و مراسم های مذهبی و عوام فریبیشان است..!!
  1
  11
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  liberté - مونترال، کانادا
  اگه یه نفر در ایران ب... یا عاروغ بزنه تمام رسانه های دنیا خبرشو تیتر اول میکنن بعد الان همه این فیک نیوز ها خفه خون گرفتن.
  2
  5
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان
  آخوند های حضرت کوروش خیلی بزرگ ( ع ) از زمان ساسانی تا حالا جیبشان خالی شده حالا نوبت آنها که مردم را بچاپند .
  9
  9
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  فارسهایی که این پیامها رو میخونن و اهل بحث های نژادی و قومی و کلا ادعا نیستن به بنده حق بدید که در جواب حرفهای بی پایه و اساس بعضی همزبانانتون که به منظور توهین و غلبه هست پاسخ بدم. از طرفی خارج از مبحث اینکه کوروش فارس بوده یا تورک بوده یا یهودی بوده من از به وجود اومدن مقدسات جدید که قطعا جایگزین مقدسات قبلی نخواهد شد بلکه به اونها اضافه خواهد شد چه بسا کسانی که همزمان بسیجیهای ولایت مدار شاهدوست علی پسند کوروش دوست هستن به خدا زیاد دیدم. باور کنید تعدادشون رو به افزایشه و ممکنه اکثریت مردم بشن. و نمیدونید چه موجوداتی هستن. مزور تمام عیار. دلقک تمام عیار. نون به نرخ روز خور تمام عیار. نمونه بارزش کاربر iranma که متولد و رشد یافته دست حوزه علمیه قم هست. نمیدونه با کی دشمنه با کی دوست. علاقه شدیدی هم به مغولها داره. در کل به قول اون جوکه که میگه مجبورم میفهمی مجبور. من اطلاعات کافی در مورد کوروش دوم که بحثش هست ندارم. اگر میگم سلسله حخام منشی یا حکم منشی یا به قولی خاخام منشی یهودی بودن بر اساس شواهد کتب عهد عتیق و اتفاقات پیش اومده در دوران اونها گفتم. قصدم توهین نیست.
  11
  9
  ‌سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  آیا رومیها انقدر درباره سزار روم حرف میزنن؟ آیا یونانیها انقدر درباره اسکندر حرف میزنن؟ آیا مغولها انقدر درباره چنگیز حرف میزنن. آیا عربستانیها انقدر درباره پیامبر اسلام حرف میزنن؟ آیا ما شاهان قدرتمند دیگه ای مثل نادرشاه که تاریخش بهمون نزدیکه نداشتیم که فقط کوروش رو بولد میکنیم. حالا چون نادر و صفوی ها و سلجوقیها و آتیلا قدرتهای جهانی بودن ولی تورک بودن میشن اخی و کوروش چون فکر میکنید پارس بوده که من میگم یهودی بوده و استنادات خودتون میگه ماد بوده خیلی مهمه. تازه مادها هم که یکی از تمدنهای کهن تورک مثل اورارتوها و ماننها و کاسها و سومرها و سکاها و تورانیان ووو هستن. شما به نام شهرها و اسامی شاهان در این دورانها مطالعه کنید تا تورکی بودن اونها رو درک کنید. همسر کوروش دختری به نام *کاساندان* هست که این واژه ترکیبی کاملا تورکی به معنی *از کاسها * در لاتین یا *از قزها *(درزبانهای خاورمیانه)* یعنی دختری از تورکان قز یا به لاتین کاس که در اصل از طوایف تورک قز یا کاس و تمدن قزوین (به لاتین کاسپین) بوده. قزوین(قز+اوین) هم به تورکی یعنی خانه تورکهای قزها. به همین راحتی.
  11
  8
  ‌سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۵:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  این جماعت از خود بیگانه، به پرستیدن گذشته ای که متعلق دیگران است، عادت داده شده اند.
  10
  5
  ‌سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  این ییلاق و قشلاقهای زامبی هایی که بسمت خرابه ای بیرون شیراز در راه هستند، و بین بیرون آمدن از چاله ۱۴۰۰ متری و شیرجه رفتن به داخل چاه ۲۵۰۰ متری هاج و واج مانده اند و بر سر اینکه کدامیک از دو تاریخی که هر دوشان متعلق به دیگران است را باید بپرستند(بخوانید پرستانده شوند)، بیماری و درد اجتماعی زامبی هاست. زامبی هایی که بشدت عقب مانده نگه داشته شده اند. بیماری این اجتماع زامبی آلیناسیون ( از خود بیگانگی) نام دارد. و این بیماری و جمود فکری خود معلول نیاز حکومت به سیاه لشکری از مرده ای متحرک در کشاکش خونین بر سر تصاحب ماده سیاه رنگی است که «نفت»نامیده می شود.
  10
  8
  ‌سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  جماعتی که نه خود را می شناسند و نه از تاریخ و گذشته خود باخبر است مجبور خواهد بود چوب بیخبر مانده نگه داشته شدنشان از تاریخ را بخورند، این زامبی همیشه پایش در گل است و برای تأمین مطامع حکومت مرکزی یکروز به سیاهی لشکر بودن بزرگ ارتشتاران و فردا روز به سیاهی لشکر بودن بسیج مستصعفان( چه نام بامسمایی!) بخود ببالد! مرده های متحرکی که بین چاه جمکران و خرابه های تخت جمشید دائم در طواف هستند. و آلت دست حکومت مرکزی بر سر تصاحب ماده ای بنام «نفت» . همین
  10
  9
  ‌سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::تورکم - اردبیل، ایران::]. بله، این «نفت» ماده عجیبی است. اینکه دانشمندان تصور می کردند عامل وراثت DNA است اشتباه بوده است! عامل وراثت در زومبی ها «نفت» است نه DNA ! یعنی «نفت» این ماده سیاه غلیظ، ماده ای است که باعث قرابت نسبی هم می شود! اگر شما سلولهای این جماعت لولیان زیر میکروسکوپ سیاست ببرید، بجای DNA نفت خواهید یافت!‌ این نفت است که گذشته این زومبی ها را به مردمانی وصل می کند که هزاران سال پیش در نزدیکی این چاهای نفت می زیستند. کورش و داریوش که نه زبان فارسی(این ترشی که مخلوطی است از ترکی و عربی و هندی) بلد بودند و نه روحشان از چیزی بنام ایران خبر داشت و نه از این جماعت زامبی(که از هندوستان و افغانستان به این حوالی روانه شدند) و حال گذشته خود را بجا نمی آورند می شناختند، حال بخاطر «نفت» خود را به ستونهای تخت جمشید می مالند و خود را فرزند کورش می نامند. اینست علت ساختن تاریخ جعلی کورش و موروش که همین هشتاد سال پیش بدنبال کشف «نفت» توسط ویلیام دارسی در این سرزمین فقیر از دل خاک بیرون کشیده شد.
  11
  5
  ‌سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. [::amirgheryou - تهران، ایران::]. علاف تویی که تو تاریخ جعلی پان ترکیت غرقی و مارو هم معطل کردی
  5
  5
  ‌سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. یه ابله باسواد خیلی بدتر از یه ابله بیسواد هست.درست میگم مغولزاده؟!!! ینی هر چی کپی پیس میکردی قدیما اینجا معلوم شد درونت چخبره یاغیزاده
  6
  5
  ‌سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران.خیلی شیرین میزنی! مادها هم شدن ترک؟!!!! بابا یکی اینو از برق بکشه ههه.آخه تو با اون الفبای آلتاییت کجا میخوری بما و سرزمین ایران؟!!!!برو رد کارت کوچولو.چارتا پان ترک جمع شدن از حسادت و کینه به کوروش بزرگ دارن خودشونو جر میدن!بخاد شما ته تهش میشین پیشه وری که با یه رضاشای جدید چوب درآستین کرده رهسپار سرزمین آبا و اجدادیتون میشین.حالا بشین تماشا کن.ازینکه مردم به ریشه خودشون برگردن بسیار وحشت دارین .چون ریشه ما ایرانیا تیشه به هر یاغی زاده غارتگره!.
  5
  5
  ‌سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  بوزرجمهر - تهران، ایران
  [::amirgheryou - اجنبی مردور بیگانه خوب ذات کثیفت رو نشون دادی.نژاد پرستی از گفتار پلیدت میباره.من ایرانی ام اما افغان یا هندی یا هر مردمی،تو خودت چه ... هستی که به افغان فارسی زبان یا پشتو یا هرچی توهین روامیداری؟حقا که پوک مغزی بیش نیستی.بی سواد و بی تربیت.برو بچه از این سایت برو بیرون نوکری جدایی طلبان خائن بی ریشه زیبنده توی کوچکزاد هست و بس.
  5
  5
  ‌سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  گشتاسپ - شیراز، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::-بله اگر به منگولستان که سرزمین آبایی پدری توست بروی از هتل ها تا رستوران ها و فرودگاخ بزرگ آنجا به نام چنگیز نامگزاری شده.یونانی ها و همه اروپا به تمدن آتن و روم باستان مینازند.چی بلدی پس تو با انبان تهی در سرت که از سبکی داره از گرانش زمین فرار میکنه؟در ضمن از مطالبت درباره واژگان و اقوام مرغ پخته هم قهقهه میزنه.برو این مطالب در حد و اندازه هوش شما نیست.به زندگی روزمره خود بپردازید.
  5
  4
  ‌سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::بوزرجمهر - تهران، ایران::]. ههههههه. دلمو شکستی. من که همیشه از افغانیها طرفداری میکنم اینه جواب خوبیهای من به تو.
  2
  2
  ‌چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. خوشم میاد که دیگه دهنت بسته شد تو اون طفلی سکندر مغولزاده
  1
  1
  ‌چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.