واکنش کیانوش رستمی به شایعه پناهندگی‌‌اش در آمریکا

کیانوش رستمی نسبت به شایعه پناهندگی خود در آمریکا واکنش نشان داد.
 
به گزارش میزان، پس از این که از یکی دو روز گذشته شایعه درخواست پناهندگی کیانوش رستمی منتشر شد این وزنه‌بردار در صفحه اینستاگرامش نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.
 
در پست اینستاگرامی او آمده:
«ایرانی ذلت نمی‌پذیرد راجع به این موضوع پناهندگی که امروز عنوان شد باید خدمت مردم عزیز عرض کنم که این مسئله قویا کذب محض است بنده به هیچ عنوان حتی به این موضوع فکر هم نکردم چرا که ما در ایران داریم با عزت زندگی می‌کنیم و اهل پذیرفتن ذلت نیستیم. به نظرم کلمه پناهندگی عین ذلت می‌تونه باشه و هر کی که کیانوش رستمی رو بشناسه میدونه که اهل ذلت نیست.
 
من اگه می‌خواستم به چنین موضوعاتی فکر کنم پیشنهادهایی که یعد از المپیک داشتم رو قبول می‌کردم که از لحاظ مالی هم قابل توجه بود.
 
ما در ایران با ارزشهامون زندگی کردیم. پرورش یافتیم و قهرمان شدیم. ما مدیون شهدا و جانبازان هستیم و پاسدار قطره قطره خون این بزرگواران، چطور ممکنه که درخواست پناهندگی کنیم. ما با عزت در کشورمون زندگی‌ میکنیم. ورزش می‌کنیم و ان‌شاءالله با عزت خواهیم مرد.
 
شنیدم که گفته شده فدراسیون باید زودتر اقدام می‌کرد منتها در این مورد بایستی مسئولین فدراسیون اظهارنظر کنن و پاسخگو باشن. به هر حال من سرباز وطن هستم و برای اهتزاز پرچم مقدس کشورم از هیچ تلاشی فروگذار نیستم.»
+25
رأی دهید
-13

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.