قتل پدر و مادر خوانده پس از طلاق

مرد جوان افسرده که در جنایتی هولناک پدر و نامادری‌اش را در برابر دیدگان برادران ناتنی‌اش با اسلحه ساچمه‌ای به قتل رسانده بود، در حالی که خود را بیگناه می‌دانست، به قصاص محکوم شد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، بهمن سال 89، فرزندان زوج میانسالی که ساکن بومهن-شرق تهران-بودند در تماس با دایی‌شان از قتل والدین خود به دست برادرشان خبردادند. این مرد که به‌دنبال تماس تلفنی پریشان حال شده بود پس ازاعلام ماجرای جنایت به پلیس، راهی خانه خواهرش شد و به محض ورود با پیکرهای خونین زن میانسال و شوهرش روبه‌رو شد. متهم که پسر بزرگ مرد خانواده بود و هنگام قتل مجروح شده بود به بیمارستان انتقال یافت و تحت درمان قرارگرفت. او پس‌ از بهبود نسبی و در نخستین اظهاراتش به بازپرس وکارآگاهان گفت: «ازهمسرم طلاق گرفته بودم و پدرم تحویلم نمی‌گرفت. به همین خاطر با همه مشکل داشتم. تا اینکه ازشدت ناراحتی و عصبانیت با اسلحه ساچمه‌ای سراغ پدرم رفتم و درحالی که او کتاب می‌خواند تیری به چشم‌اش شلیک کردم. بعد هم با چند شلیک پیاپی او را کشتم. وقتی نامادری‌ام متوجه ماجرا شد ضربه‌ای با قنداق اسلحه به سرش زدم و او را هم با داس کشتم.»

پرونده این قتل پس از تکمیل تحقیقات، به شعبه دوم دادگاه کیفری تهران فرستاده شد تا عامل جنایت دردادگاهی به ریاست قاضی زالی و با حضور قاضی اسلامی -مستشار-محاکمه شود. در ابتدای جلسه دیروز پسر 16 ساله زوج کشته شده و برادر زن میانسال، خواستار قصاص قاتل شدند.

سپس متهم در برابر قضات ایستاد.اما این بار برخلاف اظهارات قبلی‌اش در جلسات بازجویی گفت:«وقتی واردخانه پدرم شدم کسی از پشت ضربه‌ای به من زد که بیهوش شدم. ولی باورکنید من پدر و نامادری‌ام را نکشته‌ام.» قضات پس از پایان جلسه وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند.
+9
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.