انهدام باند ۴ نفره ماساژ بانوان توسط آقایان در بندرعباس

ایسنا :فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری باند 4 نفره ماساژ بانوان توسط آقایان در بندرعباس خبر داد.
به گزارش ایسنا، سردار عزیز اله ملکی در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی استان در راستای اجرای وظایف ذاتی و با رصد لحظه‌ای فضای مجازی، افرادی را که اقدام به ماساژ بانوان توسط آقایان و تبلیغ آن در فضای مجازی می‌کردند، شناسایی کردند.
وی افزود: با به‌کارگیری شگردهای خاص پلیسی، چهار نفر از متهمان شناسایی و در یک عملیات فنی و ضربتی دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند که این مجرمان در حین رسیدگی پرونده قضایی صراحتاً به بزه انتسابی خود معترف شدند.
فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به اینکه یکی از اهداف عمده این‌گونه افراد اغفال زنان و دختران جوان و سوءاستفاده‌های جنسی از آنان است، اضافه کرد: عدم برخورد قاطع و قانونی با آنان موجب جریحه‌دار شدن عفت عمومی، از بین رفتن قبح چنین کارهایی در سطح جامعه و اشاعه فساد و بی بندوباری می‌شود، خواستار اعمال مجازات شدید و برخورد قاطعانه با این‌گونه مجرمان از سوی مقام قضایی شد.
+23
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  شب ناب - یوکوهاما، ژاپن
  خیلی کار خوبی کردن که این باند رو منهدم کردن! اصلا چه معنی داره اقایون خانمها رو ماساژ بدن؟
  18
  9
  یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب ناب - یوکوهاما، ژاپن
  ملت ایران متاسفانه هر جایی میرن یه کپی برداری ناشیانه از اونجا و زندگیشون میکنن بعد میان میخان اونو تو ایران اجرا کنن!چرا؟ چون نمیخوان کم بیارن!چرا؟ چون ما شاخیم! ما خیلی خفنیم! ما اینیم ما اونیم!همه ش کلاس گذاشتن های بیخودی!اینهمه هموطن من خارج از ایران دیدم نهایت ده درصدشون نرمال بودن!بقیه همه تو مایه های خفن و خفن بازی!
  13
  13
  یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  ادعای اقایان مبنی بر اغفال زنان و دختران یک ادعای احمقانه است. ان زنی که علاقمند به ماشاژ خاص میباشد مسلما دارای شعور و درک و ضمنا دارای امکانات مالی کافی میباشند. نه عزیز برادر این ادعا را کسی نمی پذیرد. دلیل لو رفتن این عده از برادران جان بر کف وزحمت کش و همیشه در صحنه بان خاطر است که این باند خارج از سیستم زهرا خانم لاریجانی ها اداره میشد
  5
  22
  یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  ziba shar - استکهلم، سوئد
  آورین آورین . با این عملیات ضربتی نه فوق ضربتی!!!دیگه هیچ مشکل دیگه نه در بندر بلکه در هیچ کجای ایران نخواهیم داشت.
  4
  20
  یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.