شفر: بازیکنانم سرشان را بالا بگیرند/ پرسپولیس ۲۰ درصد از ما خوش‌شانس‌تر بود

 سرمربی استقلال می‌گوید خوشحالم که هواداران بعد از باخت هم کنار ما بودند.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال در ۸۵ پایتخت با یک گل برابر پرسپولیس شکست خورد. وینفرد شفر درباره این بازی گفت: بگذارید با هوادارانمان شروع کنم. یک استادیوم بسیار زیبا. دیدیم که آنها بعد از بازی هم در کنار ما بودند.
او ادامه داد: این همان هوادارانی هستند که یک تیم می خواهد. آنها ۹۰ دقیقه تیم را حمایت کردند و بعد از بازی هم هواداران ناراحت بودند ولی به تیمشان برگشتند. بازیکنانم در رختکن خیلی ناراحت بودند و به آنها گفتم که به تیمم در نیمه دوم افتخار می‌کنم. ما خیلی فرصت‌های خوبی در آنجا داشتیم. بازیکنان با همه توانشان تلاش کردند. ما دوتا داربی داریم و تنها یک بازی نیست و خیلی خوشحالم که بازی داربی بعدی را هم در همین جا داریم.
 
شفر گفت: روی گل اشتباهاتی داشتیم و فضا برای مهاجم حریف ایجاد شد. بازیکن آخر باید چه می‌کرد؟ نمی‌دانم پنالتی بود یا نه ولی مشکل چشمی نبود، مشکل فضایی بود که به بازیکن حریف دادیم. قدم بعدی ما این است که تیم بهتری شویم. دیروز هم گفتم که شاید ما ۲۰ درصد از پرسپولیس به لحاظ بدنی عقب باشیم. به هرحال آنها با تجربه‌تر و هماهنگ‌تر هستند. ولی این ۲۰ درصد امروز به صورت شانس بود و آنها ۲۰ درصد از ما خوش‌شانس‌تر بودند. بازیکنان من امروز می‌توانند با سر بالا به خانه بروند. ما فردا و پس فردا درباره اشتباهات صحبت می‌کنیم. زمان می‌گذرد و ما باید بیشتر تمرین کنیم.
 
او درباره کارت های زیادی که بازیکنانش گرفتند، گفت: البته درست است که ما ۷ کارت گرفتیم ولی حریف هم سه کارت گرفت. جواب من همین است.
 
سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که بین دو نیمه چه چیزی به بازیکنانش گفت، گفت: به آنها مسائل تاکتیکی را گفتم. بازی قبلی خیلی توپ جلوی دروازه داشتیم. بازی قبل از آن ولی فقط یک فرصت داشتیم. به بازیکنان گفتم شخصیت تیمی ما بالاست و شما می توانید بازی را عوض کنید. دیدید جابر ۳ موقعیت عالی گلزنی داشت ولی شانس نیاورد و گل نزد.
+9
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  نصف استقلال در مقابل پرسپولیسی که برای قهرمانی آسیا بسته بودند و تحن حمایت همه جانبه مسئولان ورزش بودند نمره قبولی گرفت این بازی اگر در جای دیگری برگزارمیشد پنالتی گرفته نمیشد ما در فوتبال روز دنیا صحنه های بمراتب خشن تر میبینیم که پنالتی نمیگیرند . بهر حال فوتبال همین است و این برد مبارک دوستان پرسپولیسی ام باشه
  16
  11
  جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::]. چی‌ میگی‌ مرد مومن از زور باخت به هزیون افتادی،هر جای دیگه بود تازه باید چشمی اخراج میشد،،به جون مادرم اگر یک نفر آدم منطقی‌ یا داور گفت اون خطا پنالتی نبود هر کاری از من خواستی‌ انجام میدم،،فکر کنم یک بازی دیگه را دیدی،یا اصن فوتبال نگاه کردن را هم بلد نیستی‌،،دربی را باختید خب مرد باشید قبول، کنید ،یعنی اینقد سوختین انقد فشار اومده که بگید ماست سیاهه،،این حرف را جای دیگه نزن که خود کیسه کش‌ها هم مسخرت می‌کنن،،البته از یک کیسه کش اینجور اظهار فضل فوتبالی عجب نیست تازه پرسپولیس بود که بهترین گلزن و کابوس کیسه‌ها طارمی را نداشت ،،احمد زاده را نداشت ،با تیم‌ ملی‌ تقویت شده عرعرستان هم بازی سنگین داشت،،تو دیگه خیلی پرت هستی‌ عامو جون :o
  7
  12
  جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  خخخخ شوفر جان چند فصله از بس سرشون تو جدول بالا بوده و حسرت صدر جدول رو کشیدن که کار از گردن درد گذشته و آرتروز گرفتن ;) البته با یک گل باختن هم پیروزی حساب میشه واستون شیش در چار‌های ته جدول ته دیگ خور،،10بازی 9 امتیاز ،ای خاااااااااااااک شلغم :o
  5
  10
  جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  این شفر الان باید توو سرای سالمندان می بود .اون هیات مدیره ای که این پیرمرد ارزون رو آورده باید آزادی رو براش جهنم کرد.مرتیکه بد توجیه شده.وقتیکه گفت استقلال مثل شالکه ودورتمونده باید باهاش قرارداد نمی بستن.تیمی که تو دربی می بازه آزادی برای مربی وهیئت مدیره باتلاق گاوخونی میشه.
  2
  0
  جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  [::عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران::]. پنجاه شصت ساله این بازی ها برگزار میشه.برد داشته باخت هم داشته.اما طرفداران تیمی که هرگز بین هشت تیم آسیا نبوده وبزرگترین افتخارشون شش گل دروغی وکذائیه قابل ترحم ودلسوزین ودر حد ما نیستن که سه فینال آسیائی رو دیدیم ودوبار قهرمان شدیم ودو ستاره آسیائی رو سینه مونه.
  3
  2
  جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  لا اقل مرد باشید باخت را قبول کنید ،،چقد شما‌ها بی‌ منطق از خود راضی‌ هستید،هر وقت دربی را میبرید از قهرمانی با ارزشتره :o اصن یکی‌ از شروط مربیگری در سرخابی نباختن در دربیه،،الان به چیتون مینازید!به رتبه جدول،به بازی قشنگ،به بازی تاکتیکی،به امتیاز‌های زیاد، صدر جدول بودن یا لا عقل جزو شیشتای اول :o بعد از چن سال که حتی سهمیه آسیا هم نمیتونستید بگیرید رفتید و شیش تا شیشته خوردید و همون اول بازیها فس شدید رفتید سراغ کیسه کشی‌ ،،یک مورد مثبت از تیم‌ کیسه را در این چن سال که از دوازده دربی فقط یکی‌ را بردید را بگی‌‌د چیداشته و دارید،،تیمی که تخصص آسیا داره چرا شیش تا شیشته می‌خوره و حذف میشه چن سال جام نگرفتین دیگه رنگ قهرمانی را نمبینید،فقط یه همت کند که سال دیگه دربی داشته باشیم، ;) ،قهرمان‌های دسته سه ،،خخخخ دست 3 ;)
  1
  1
  شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران برای شما که همیشه داور باهاتون است حق دارین که مسائل داوری نفهمین . من به شما حق میدم چون به اینگونه داوری ها عادت کردین و برای همینه که توآسیا عدسی نیستین !!
  2
  0
  شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::]. باختن گریه نداره،جنبه باخت هم ندارید،،همونجور که شما دوتا قهرمانی آسیا را دارید اروگوئه هم دو بار قهرمان جام جهانی‌ شده :o حالا از خیل فوتبال دوستان بپرسی‌ اصن همچین کشوری را نمیشناسن. شما هم مثل اروگوئه در یک بازی دو جانبه چار جانبه زمان تیرکمون شاه مسلن قهرمان شدید :o چرا حالا حتی به صدر جدول لیگ ایران هم نمیرسید،حقتون همینه که مثل همیشه زیر سرورتون جا خوش کنید،،کله مرغیتون که رفتو برگشت شد پرویز مو قشنگ هم که چارتأی شد علی‌ منصور تون شیش تایی شد این هم از شوفر آلمانیتون ،با هر منطق و مقیاسی حساب کنید به ما نمیخورید ،ته جدول تهدیگ سق بزنید که دو روز دیگه حمید درخشان یا حمید خاله سولاختون میکنه . ;)
  0
  1
  یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  [::عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران::]. قهرمانی اروگوئه شاید کسی یادش نیاد.اما آرژانتین آخرین باری که قهرمان شد پنج سال قبل از آخرین قهرمانی آسیا استقلال بود وهمه یادشون میاد.اما بورکینافاسو وپرسپولیس که هرگز فینال بین المللی ندیدن وضعیتی به مراتب بدتر از اروگوئه دارن.
  0
  0
  یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  بازی شش تائی افسانه است.هرگز انجام نشده.کی بوده؟چه سالی؟توو کدوم استادیوم؟
  0
  0
  یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  [::عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران::] از قطبی تا برانکو ده پونزده سال اون زیر میرا ها دست وپنجه می زدید.قهرمان هم شدید اما با حقارت.باخت توو دربی وباخت به قشقائی.با کمک داور ومافیا وهدایتی.برازنده تونه این قهرمانی های حقارت آمیز وچهارتائی شدن توو آسیا مقابل اعراب ده نفره.
  0
  0
  یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.