ارسال ۱۷ تریلی انواع تجهیزات به کشور عراق برای اربعین / شهرداری تهران رینگ دوم حرمین را نظافت خواهد کرد!

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از ارسال ۱۷ تریلی انواع تجهیزات مورد نیاز رفت و روب، نظافت و ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی به کشور عراق خبر داد.
به گزارش ایسنا، رضا عبدلی در حاشیه مراسم اعزام ۱۱۰۰ نفر از نیروهای شهرداری تهران به کشورعراق جهت ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی در جمع خبرنگاران گفت: ۱۷ تریلی شامل انواع تجهیزات برای این مراسم به کشور عراق ارسال شده که تا پیش از رسیدن نیروها این تجهیزات در انبارهای تعیین شده در کشور عراق مستقر خواهند شد.
وی افزود: امسال به تمامی نیروها یک ساک شامل لوازم بهداشتی و شخصی همچنین لباس کار شامل ماسک،دستکش و ژل نظافت داده شده است.
عبدلی ادامه داد: تمامی نیروها روزانه ۸ ساعت شامل دو شیفت ۴ چهار ساعته در شهرهای نجف و کربلا فعالیت خواهند داشت و امسال در شهر کربلای معلی فضای نزدیک‌تری به حرمین جهت اسکان آن‌ها در نظر گرفته شده است همچنین نظافت رینگ دوم حرمین برعهده پرسنل شهرداری تهران خواهد بود.
وی تاکید کرد: امیدواریم امسال با استقرار نیروها در فضایی نزدیک‌تر به حرم بتوانیم خدمات بهتری را ارائه کنیم. قطعا پس از پایان این مراسم پاکسازی شهر کربلا به طور کامل انجام خواهد شد و این شهر پاکیزه تحویل داده می‌شود. 
+16
رأی دهید
-57

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  بار 17 تریلی کمک تسلیحات جنگی به شیعه های عراق {حشد شعبی} است الکی میگویند تجهیزات برای خاک روبی حرمین هستند ! ۱۱۰۰ نفر از نیروهای شهرداری تهران هم نیستند بلکه این هزاروصد نفر از بسیجی ها و پاسدارانی هستند که برای جنگیدن با کوردها به عراق اعزام میشوند.
  6
  54
  شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان
  خاک بر سرتان با آن.... هوس باز چاقو کش که پول ملت ایران رو میبرید خرج عرب‌ها می‌کنید به جای اینکه به مردم ایران سرویس بدهید.
  0
  10
  شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  همیشه باشه تاسوعا و عاشورا و اربعین و مراسم إمامان راه دور! چه بخور بخور و لُفت و لیسى داره !؟ گفتیم دزد سر گردنه قالیباف رفت و این یکى تا اندازه اى وجدان داره و مثل قبلى استاد دزدى و اجحاف نیست ! دریغ ، که همه از یک قماشن !
  5
  55
  شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران

  داعش با همه بدیها و مسلمان واقعی بودن،یک خوبی داشت و آن این بود که اگر درکل عراق به قدرت میرسید این مکانهای که پول سرزمین ما خرجشون میشه را با خاک یکسان میکرد
  7
  65
  شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا

  چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است. به خدا قسم امام حسین هم راضی نسیت. این پول را خرج مردم بلا زده ایران کنید که روز به روز با فقر و کمبود بیشتر دست و پنجه نرم می کنند.
  3
  36
  یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  ایوان مدائن - فرانکفورت، آلمان
  [::IRAN ISRAEL USA4EVER - مونیخ، آلمان::]. زمان شاه پول ملت را تمام و کمال صرف مردم میکردند که به این روز افتادیم این ملت لیاقت‌شان همان آخوند ح.. است
  0
  2
  یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.