«پاریس هیلتون روسی» در انتخابات روسیه در مقابل ولادیمیر پوتین

این چهره تلویزیونی در روسیه ۳۵ ساله است.
یک چهره تلویزیونی روسی به نام «کسنیا سوبچک» که به «پاریس هیلتون روسی» شهرت دارد، روز چهارشنبه اعلام کرد که تصمیم دارد در انتخابات ریاست جمهوری روسیه خود را نامزد کند. او امیدوار است از سوی رای دهندگان لیبرال که از رئیس جمهور فعلی، ولادیمیر پوتین ناراضی هستند، حمایت شود. اما از دید واقع گرایانه امکان برد او پایین است.
نظرسنجی ها در روسیه نشان می دهد که ولادیمیر پوتین – که حدود دو دهه رهبری کشور را بر عهده دارد – به راحتی بار دیگر برنده انتخابات ریاست جمهوری روسیه خواهد شد. در آن صورت ماه مارس ۲۰۱۸ چهارمین دوره ریاست جمهوری وی آغاز خواهد شد.
تعدادی از رای دهندگان در تظاهراتی به رهبری الکسی ناوالنی، از منتقدان پوتین شرکت داشته اند. به گفته مقامات روسی، ناوالنی از شرایط واجد برای نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری روسیه برخوردار نیست. چرا که پیشینه کیفری دارد. اما خود ناوالنی می گوید اینها اتهامات دروغین است.
در این میان کسنیا سوبچک اعلام کرده است که از اینکه سیاستمداران تکراری، از جمله پوتین، سالها در راس قدرت باشند، خسته شده است.
او که ۳۵ سال دارد می گوید حق دارد در انتخابات شرکت کند. او در ویدئویی که در اینترنت گذاشته، از حق خود برای نامزد شدن دفاع می کند.
برخی لیبرال های روسی نگران این هستند که حضور خانم کسنیا سوبچک در رقابتهای انتخاباتی رای مخالفان پوتین را دو دسته کند و به امکان پیروزی حزب آنها لطمه وارد کند.
+41
رأی دهید
-35

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  جهنم من رای میدم. فکرشو بکن این بیاد ایران همه مسعولین حشری دوربین بدست میشند
  7
  61
  جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۲
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  اسمش که خوب بهش میخوره.
  40
  29
  جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Pezhman - وین، اتریش

  در و بلاش بخورد وسط عمامه رهبر تریاکیمان
  9
  62
  جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  Kumasi - کوماسی، غنا
  باید دید رهبر معظم چطوری دردیدار با این چه حالی خواهد شد شبکه خبر: دیدارمقام معظم رهبری وخانم «کسنیا سوبچک» رئیس جمهوری منتخب روسیه تا پاسی ازشب به طول انجامید .طرفین گفتگوهای خود را سازنده و بسیاردوستانه توصیف کردند . به گزارش خبرنگارما در این دیدار که پشت درهای بسته انجام شد محور گفتگوها بر پایه تحکیم دیدارهای دوطرفه قرار گرفت و مقررشد تا با توجه به مسائل مشترک فراوان بین دوطرف این دیدارها همه ماهه بین مقام معظم رهبری ورئیس جمهوری روسیه برگزارگردد به همین منظور نیز با توجه به فرمان مقام معظم رهبری ازاین پس یادگیری زبا ن روسی می بایست اجباری و در واحد درسی کشور لحاظ گردد همچنین حجم معاملات ایران و روسیه می بایست به ۱۵ برابر سال گذشته افزایش یابد
  2
  9
  شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.