خاطرات تلخ «جنیفر لارنس» در هالیوود: از برهنگی تا شوخی جنسی و اضافه وزن

خانم لارنس برنده اسکار نیز هست. «جنیفر لارنس» بازیگر مشهور آمریکایی در مراسمی هنری در لس آنجلس به بیان خاطرات تلخ و ناخوشایند خود بعنوان یک زن در هالیوود پرداخت، تجربیاتی که به گفته او نمونه های متداولی از رفتارهای ناشایست تهیه کنندگان سینما است.
 
مراسم اهدای جوایز سالانه مجله «ال» هر سال در شهر هالیوود و برای قدردانی از فعالیتهای هنری زنان و تجلیل از دستاوردهای حرفه ای آنها در شاخه های گوناگون برگزار می شود.
 
جنیفر لارنس همراه با هشت زن موفق دیگر از دریافت کنندگان جوایز امسال این مجله بودند، این برنامه با حمایت شرکتهای «کلوین کلاین» و «لورال» ترتیب یافت.
 
جنیفر لارنس هنگام دریافت جایزه، بازیگری را حرفه ای سخت و دشوار برای زنان توصیف کرد که با چالش های شخصی و اخلاقی بسیاری همراه است.
 
او گفت، در ابتدای فعالیتهای حرفه ای خود و هنگامی که بازیگری گمنام بود، با درخواست های عجیب و غیرمعمولی از سوی دست اندرکاران مواجه شده که مجبور به پذیرش آنها بوده است.
 
جنیفر لارنس در مرحله گزینش یک فیلم سینمایی، همراه با پنج بازیگر زن دیگر برهنه شده تا تهیه کننده با مشاهده فراز و فرودهای بدنش، تناسب اندام او برای نقش مورد نظر را تأیید کند.
 
جنیفر لارنس این گزینش را یکی از روزهای تلخ دوران بازیگری خود توصیف کرد چرا که این تهیه کننده با الفاظ زشت و نامناسبی درباره اعضای جنسی آنها اظهار نظر می کرد.
 
جنیفر لارنس در بخش دیگری از این سخنرانی به درگیری با یکی از تهیه کنندگانی اشاره کرد که باور داشت او چاق است و اضافه وزن دارد، جنیفر لارنس برای گرفتن این نقش باید در زمانی کوتاه وزن زیادی کم میکرد که بسیار غیر انسانی بود.
این بازیگر جوان که از درخواست غیر معمول تهیه کننده عصبانی بود این مطالب را با یکی از عوامل تولید درمیان گذاشت ولی او با لحن زشت و زننده ای گفت اندام متناسبی دارد که برای رابطه جنسی ایده آل است.
 
جنیفر لارنس با انتقاد از عملکرد غیر حرفه ای برخی از تهیه کنندگان هالیوود گفت، بسیاری از بازیگران زن کم و بیش تجربیات مشابه ای دارند و مورد اذیت و آزار جسمی و روحی قرار گرفته اند.
 
او خواستار برخورد جدی با افرادی شد که با سواستفاده از قدرت و شهرت خود در هالیوود زنان را استشمار می کنند، به گفته لاو چنین فرهنگی باید ریشه کن شود.
 
سخنان جنیفر لارنس در حالی بیان می شود که این روزها رسوایی اخلافی «هاروی واینستاین» تهیه کننده مشهور آمریکایی مهمترین خبر هالیوود است.
در هفته های گذشته تعدادی از بازیگران زن او را به اذیت و آزار جنسی و تجاوز متهم کرده اند و این تهیه کننده بزرگ به نماد سوءاستفاده از زنان در هالیوود تبدیل شده است.
 
هاروی واینستین که از موفق ترین تهیه کنندگان سینمایی دهه های اخیر است، از شرکت فیلمسازی واینستاین و اکادمی اسکار اخراج شده و احتمال محاکمه او نیز وجود دارد.
+76
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا
  خدا رحم کنه به گلشیفته فراهانی با این همه جکو جونور تو هالیوود چی‌ کار می‌کنه.
  34
  22
  ‌پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان
  مقوله سکس در دنیای هنرپیشگی یک امر عادی ومعمول برای اکثر دست اندرکاران و تهیه کنندگان میباشد. جا و مکان و ملیت و کشور هم هیچ فرقی نمیکند . درهمه کشورها رواج دارد.اما چون یک عمل سکرت یا پنهان است کمتر رسانه ای میشود . و یا خود شخص بخاطر لطمه خوردن به حرفه و شخصیت اش ابراز نمیکند. در کل هر کار و پیشه ای مصائب و مشگلات خودش را دارد . و این جماعت هم با علم و آگاهی از این نوع تقاضاها تن باین حرفه میدهند.فرهنگ جامعه بسوئی رفته که در وحله اول زیبائی و خوش اندامی هنر پیشه مورد توجه قرار میگیرد و در مرحله بعد خلاقیت اش.
  8
  24
  ‌پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Pooia - بریزبن، استرالیا

  به همه سو استفاده‌ها تن‌ داده حالا که خرش از پل گذشته یادش افتاده که بد بوده؟!!
  9
  42
  ‌پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  قابل توجه خانم طاهریان که می گوید من بخاطر فساد در سینما جدا شدم این همه بازیگر درجه یک هالیوود هم مورد آزار جنسی قرار گرفتند ولی کنار نکشیدند برای این که کسی که عشق بازیگری در وجودش باشه سختی های آن را هم می پذیره ولی این خانم که ادعا می کند فساد عامل دوری او از سینما شده در مدتی که از ایران خارج شده در یک فیلم که هیچ در یک تئاتر هم بازی نکرده حتی شبکه جم هم که بازیگران درجه 3 را در اختیار می گیرد از او دعوت نکرده چون خودش هم می داند استعدادش در مدلینگ بوده
  22
  16
  ‌پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  به نظر من این زنها شیاد هستند. اینا اصل شیاد هستند که زمانی که بهشون پیشنهاد میشه با علاقه و عشوه قبول میکنند چون میدونند منفعت اصلی از این رابطه رو خواهند برد و بعد که به یه دورانی میرسند که بازیگرای جوانتر و بهتر وارد بازار کار میشن و کاری بهشون پیشنهاد نمیشه شروع میکنند به ساختن این چیزا برای کاسبی. خیلی روشنه خیلی خیلی روشنه که اگر زمانی که همین مرتیکه پیشنهاد بهش داده یا بهش دست زده اگر خودش نمیخواست خیلی محترمانه از محل خارج میشد یا نشون میداد ناراحت شده قطعا اون مرتیکه اصرار نمیکرد و تمام میشد. شک نکنید اینجا مردها بخصوص پولداراشون به زور کسی رو واسه حال کردن نمیخوان. چون اینا سکس نمیخوان میخوان عشق و حال کنند و این خانومها هم خیلی خوب میدونند. سوال اساسی اینجاست که اگر میگفت نه و اجازه نمیداد چی میشد؟ نهایتش اخراج میشد و میتونست شکایت کنه بخاطر دست درازیش ولی اینا هم خر رو میخوان هم خرما یعنی هم میخوان با این رابطه موقعیت مالی و مشهور بشن و هم بعدش شکایت کنند و پول به جیب بزنند و البته دوباره بیان سرتیتر روزنامه ها چون اینا شهوت عکس دارند. شیاد لجن
  12
  40
  ‌پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۹
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک
  اضافه وزنی، بله، تلخه. ولی لختی و شوخیهای جنسی، کجاش تلخه، خانومی؟!
  15
  6
  ‌پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. دقیقا . اتفاقا گلشیفته تو پارتی های شبانه تارانتینو بر خورد و عکساش هم پخش شد و تارانتینو تو هالیوود از اون معروفترینها به سادیسم جنسیه
  7
  5
  ‌پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.