سیلی ناظم، پرده گوش دانش آموز را پاره کرد

این پسر 12 ساله، 2 روز پیش هنگامیکه در صف صبحگاه مدرسه از همکلاسی خود خواسته بود جایش را با وی عوض کند از سوی ناظم با نواختن سیلی تنبیه شد.
 
به گزارش ایرنا، پدر این دانش آموز به ایرنا گفت که طبق تائید پزشک متخصص و مدارک پزشکی موجود پرده گوش راست فرزندم پاره شده است و به دلیل آسیب وارده به فرزندم شکایتی برای دادگستری و بازرسی آموزش و پرورش شوش خوزستان تنظیم شده و در حال پیگیری است.
رحیم عبدالخانی افزود:ناظم مدرسه بدون هیچ گونه تذکری و در حالی که فرزندم در صف بود به وی سیلی زده و این اقدام باعث پارگی پرده گوش پسر 12 ساله ام شده است.
وی ادامه داد:با وجود آسیب وارده به گوش فرزندم و نیز سرخ شدن صورت وی مدیر مدرسه موضوع را به ما اطلاع ندادند.
پدر این دانش آموز شوشی افزود:طبق تائید پزشک متخصص و مدارک پزشکی موجود
پرده گوش سمت راست فرزندم بر اثر نواختن سیلی پاره شده است.
وی ضمن انتقاد از نحوه برخورد ناظم مدرسه با دانش آموزان گفت:به دلیل آسیب وارده به فرزندم شکایتی برای دادگستری و بازرسی آموزش و پرورش شوش تنظیم شده و در حال پیگیری است.
عبدالخانی خواستار پیگیری این موضوع از طریق قضایی شد و گفت:مدرسه باید مکانی امن برای تربیت دانش آموزان باشد نه مکانی برای تنبیه بدنی آنان که طبق قانون ممنوع است.
عبدالامیر خنیفر مدیر آموزش و پرورش شوش نیز در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت:این موضوع صبح امروز( دوشنبه ) از طریق خانواده این دانش آموز مطرح شده که در دست بررسی و پیگیری است.
وی افزود:در صورت تایید این موضوع پیگیری لازم انجام و با ناظم مدرسه به شدت برخورد می شود.
+107
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  beerslover - بارسلون، اسپانیا

  یک چیزی فکر من را خیلی‌ مشغول کرده : اگه شما میخواهید تصدیق رانندگی‌ بگیرید باید از چندین و چند تست عبور کنید و اگر از سلامت کامل برخوردار باشید میتوانید تصدیق بگیرید، حال یک شغل مهم مثل معلمی که بزرگترین تاثیر را بر روی یک نوع جوان دارد نباید چنین تست‌های مثل روانی‌ و استرس و صبر بودن و خود کنترلی داشته باشند؟؟؟
  5
  119
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا

  حالا اگه این پسره ر المپیاد ریاضی مدال طلا میگرفت اینجا خبرش چاپ میشد؟
  144
  18
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  جامعه جهانی باید مانع دسترسی «حکومت ایران» به پولهای مردمان این سرزمین شود. «هولوکاست فرهنگی» و کاری که هیتلر نتوانست بفرجام برساند، رژیم ایران ادامه می دهد. کاری که شاه با «سپاه دانش» بخوانید (سپاه بریدن زبان مادری) شروع کرد و حکومت فعلی بشدت دنبال می کند . اینست هولناکترین هولوکاست فرهنگی ! کودکان به «کوره های فرهنگ سوزی» که تحت پوشش «مدرسه» در سراسر کشور برپاست سپرده می شوند. ابتدا کودک را از آموزش به «زبان مادری» خود محروم می کنند و باجبار کودک را مجبور به یادگرفتن یک زبان بیگانه که «زبان شیرین فارسی» می نامند می کنند. زبان مادری اخ است، اما زبان اجباری شیرینی است! حال شنوایی این طقل بیگناه را نیز از او دریغ کرده اند. کجا هستند آن چشم هایی که این «هولوکاست فرهنگی» را نمی خواهند ببیند؟! کجا هستند آن روشنفکران که علیه این «کوره های فرهنگ سوزی» لب به اعتراض نمی خواهند بگشاید؟! عجب مایعی است این نفت! این ماده مایعی که نفت نامیده می شود چه ها که نمی کند! مایعی که دهان را می بندد ! مایعی که چشم ها را علیه اینهمه ناعدالتی نابینا می کند! مایعی گوشها را کر می کند!
  80
  18
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  oghabe - سنت گا لن، سوییس

  این ناظم باید یه سرویس کامل بشه که درسی‌ باشه واسه معلمان و ناظمان و مدیران و وزیر آموزش و پرورش.
  3
  120
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  دستت بشکنه ، روانى آتش به اختیار و عوضى !
  3
  32
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران

  اگرمن جاى پدر آن دانش آموز باشم ،تقاضاى قصاص گوش میکنم، یعنى باید پرده همان سمت گوش معلم پرده اش پاره شود
  4
  28
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  sunny_day - نیویورک ، ایالات متحده امریکا
  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. بیا پایین از رو منبر پات میشکنه جواب جامعه بین‌المللی رو نمی‌تونیم بدیم
  5
  24
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  raha.com - آمستردام ، هلند
  کلاس اول ابتدایی بودم که یه معلم داشتیم پنجش اندازه پنجه ‌خرس بود با همون پنجه خرکیش طوری خوابند توی گوشم که تا یه مدت هیچی‌ نمیشنیدم
  3
  14
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  PAARISA - آمستردام، هلند

  [::اسب آتش - سیدنی، استرالیا::]. "این پسره" نه خونه شاگرد شماست نه سر زمین شما بیل میزنه که به خودتون اجازه بدید با لحن " این پسره " خطابش کنین ! شما میتونید بگید , این اسبه , این قاطره , این مادیونه , ما اونجا اعتراضی نخواهیم کرد چون مسائل شخصی خودتونه ! و همینطور اسب عزیز توجه داشته باشن , که هدایت و راهکار مدرسه برای اینکه " این پسره " المپیاد بگیره , یک اتفاق طبیعی برای جایی به اسم مدرسه هست , ولی تو گوش یک بچه زدن حتی اگه آسیبی هم نبینه , یک اتفاق غیر طبیعی و خارج از عرف مدرسه هست ! پس خبرش درج میشه ! مثلا یکی ۵۰۰ دفعه میره رستوران غذا سفارش میده توش سوسک نیست ! چون کار رستوران همینه ! ولی اگه یک دفعه توش سوسک بود یک عکس میگیره میفرسته برای یک خبر گزاری در اون رستوران رو هم تخته میکنن , میشه مثلا انبار یونجه , واسه هر کی احتیاج داره
  5
  54
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  آنچه که از نان شب واجب تر است، حراست وحمایت از کودکانی است که باجبار از تحصیل بزبان مادری خود منع شده اند و حکومت ایران کودکان را مجبور کرده است که طعم شیرین زبان فارسی را بچشند و بیاموزند که ایران یعنی فارس! و زبان مادری یعنی زبان بیگانه ! یک اتحاد فراگیر بین تمامی اقشار و سازمانهای اجتماعی و سیاسی ملت کرد و ملت عرب و ملت ترک ملت بلوچ و ملت ترکمن و تمامی ملتهایی که زبان مادریشان توسط حکومت ایران ممنوع گردیده است بایستی ایجاد شود و از طریق کسب حمایت نهادهای بین المللی نظیر یسازمان ملل و نهاد ونسکو، دیده بان حقوق بشر، حکومت ایران را تحت فشار گذاشت و وادار به پذیرش حق آموزش و تحصیل کودکان بزبان مادری کرد. زبان مادری بایستی در مدارس جانشین زبان فارسی شود. زبان فارسی باید به فارسی زبانها یاد داده شود. که از از تمامی مدارس و نهادهای دولتی بیرون رانده شود. این تنها راه جلوگیری از بالکانیزه شدن ایران است. این یگانه راه خلع ید از حکومت بشدت انسان ستیز در ایران است.
  28
  6
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران
  مطالب کفیل اسکندر ارزش خواندن ندارد.
  5
  16
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  ما می نویسیم و تاکید می کنیم حق تحصیل و آموزش بزبان مادری یک حق اولیه و مسلم انسانی است. یعنی هر انسانی در وطن خود حق دارد بزبان مادری خود تحصیل کند. و این حق قابل مذاکره نیست. تا اینجا پنجاه بار روی گزینه منفی فشار داده اند! بعد همین جماعت می روند با دهها میلیون دلار از پول باد آورده نفت در فلان دانشگاه امریکا کرسی زبان و ادبیات فارسی و یا بنیاد فردوسی تاسیس می کنند. پولی که می توانست صرف تحصیل و آموزش زبان مادری یک فرزند کرد یک فرزند ترک یک فرزند بلوچ و یا یک فرزند عرب در وطن و سرزمین ابا و اجدادی خود شود. سپس همین جماعت با ژست متفکرانه دست زیر چانه گذاشته و با تعجب از خود می پرسند، اوه براستی راز استمرار این حکومت مستبد و مردم ستیز در چیست؟ آدمی مثل جنتی و چگونه توانسته است بر گرده ما سوار شود؟ با اینهمه دزدی شیادی غارتگری چرا این حکومت فرو نمی پاشد؟!
  23
  5
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  این جماعت با نمک ناشناسی ملت بزرگوار عرب را که با سخاوتمندی خط و الفبا و علم و تمدن خود را برایشان بارمغان آوردند ، و هر چه این جماعت دارند و بدان مفتخر هستند وامدار زبان فصیح عربی است و اگر این زبان عربی نبود الان بالطبع این جماعت با حرکات دست و اشاره با هم صحبت می کردند و حتی قرائت این کلمات و جملات و این سطور نیز برایشان غیرممکن بود را با گستاخی تمام عر عر (با معذرت از ملت عرب) می نامند. یعنی بی معرفتی تا این مقدار! و ملت ترک را که در سایه یکهزار سال دولتمداری ترکان در این سرزمین و تامین امنیت و آسایش آنان دراین سرزمین امثال حافظ و مولوی و سعدی جلای دیار کردند و زیر چتر امیران ترک در آسایش زیستند و نوشتند که«نتوان زیست به ذلت که من آنجا (افغانستان) زادم » را خ -ر می نامند. و بخاطر ثروت نفت به نزدیکتر مردمانی که بلحاظ نسبی با آنها قرابت دارند (مردمان دری زبان افغانستان) پشت می کنند و می گویند: بجا نمی آورم ! از خود گریزی و پشت کردن به گذشته خویش تا این حد! بعد بیچاره مرحوم ناصر خسرو قبادیانی را که بیچاره در بلخ متولد و در بدخشان درگذشت را «نویسنده ایرانی» می نامند!
  21
  4
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  برای اینکه قباله ثروت نفت را بنام خود بزنند به خرابه های تخت جمشید روی می آورند. از «دری» گسسته به «فارسی» و «پارسی» خواندن زبان خود روی می آورند. چون این پارسی برایشان ثروت باد آورده نفت را تضمین می کند. در این میان باید بالاخره پادشاهی هم از اعماق تاریخ بیرون بکشند! آنانکه حتی نمی دانند قبر پدر بزرگشان کجاست برای نصیب بردن از ثروت بیزحمت نفت خود فرزند کورش و از نسل بلافصل هخامنشی می خوانند! «آثار باستان» را به «ایران باستان» تبدیل می کنند. بخاطر بچنگ آوردن ثروت بی زحمت نفت صدها هزار انسان را در جبهه به توفیق اجیاری «شهادت» نائل می آورند و از شر بقیه با «اعدامهای دسته جمعی» خلاص می شوند. نان خور هر چه کمتر بهتر! مردم عرب را به مشهد می فرستند و با تغییر بافت جمعیتی خوزستانبنفع همزبانان خود بچپاول و غارت منابع زیر زمین مشغول می شوند. نام این ماده سیاه «نفت» است ! این ماده سیاه چه ها که نمی کند؟!
  18
  4
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  بطور خلاصه گوش این کودک بخاطر «نفت» کر شده است. اگر این «نفت» نبود گوش این کودک هنوز می شنید.
  19
  4
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::hassan5 - تهران، ایران::] حق باشماست! من هم این مطالب را برای شما نمی نویسم. واقعا حیف اس شما وقت گرانقمیت خود را با خواندن این نوشتجات تلف نکنید. مهملاتی نظیرحقوق کودکان و آموزش و تحصیل به زبان مادری، سیمبیوز(همزیستی) نفت و باستانپرستی، ‌راز پابرجایی حکومت استبدادی ایران، علت سکوت و تعمد قابل تأمل روشنفکران فارس در قبال حقوق کودکان و زبان مادری، اینها مسائل پیش پاافتاده ای است که ارزش هدر دادن وقت شما را ندارند. اوقات خوشی را برایتان آرزو می کنم! خوش باشید!
  19
  4
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::sunny_day - نیویورک ، ایالات متحده امریکا::] گوی سبقت را ربود از عاشقان با تحمل - آنکه راه عشق را پیمود، با پای شکسته! . معلمان مدارس که تا امروز مسئولیت بریدن زبان مادری(هولوکاست فرهنگی) را داشتند تازه یاد گرفته اند چطور می شود گوش را هم کر کرد! شما هم زیاد نگران نباشید، برای شنیدن صدای ما را در این ظلمت دیگر گوش شنوایی نخواهد بود. گوش اگر گوش تو وناله اگر ناله من - آنچه البته به جایی نرسد فریاد است ! شما هم کلا خوش باشید! .
  19
  3
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا

  [::PAARISA - آمستردام، هلند::] پیرزن نق نقو،خبر با جمله -این پسر 12 ساله -شروع شده و جائی اسمشو ذکر نمیکنه پس ذکر ضمیر فاعلی برای ذکر نام مخاطب اشکالی نداره. اشاره ات به اتفاق غیر طبیعی و خارج از عرف مدرسه! هم یه.....مثل بقیه حرفات که ازت در شد چون تو تمام مدارس ایران با توجه به فرهنگ آموزشی ،ناظم ها سختگیرن و این نوع تنبیه زیاده و به نوعی روال اون مملکته که معلوم شدخودت ازش خاطره بد داری بخصوص کلاس قرآنش برات چیزی رو تداعی میکنه مگه نه؟ حالا این در مقیاس با برگزاری المپیاد های علمی جهانی که بسیار در سطح نازلتریه خبرش رو این تارنماها که داری واسشون خوش رقصی میکنی چاپ میکنن ولی یه قدم همین دانش آموز مظلوم برداره بطرف پیشرفت و ارتقا کشور فوری مثل تو ..... خودشونو میزنن به ندیدن و سانسور خبر! اینجاست که .... سابق از کمپ ..... اروپا میاد باهاش اسکی میره،آره ننه .
  22
  2
  ‌سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  [::Kefli Iskender - مریخی. یجور بما میگی باستانپرست(که بنده نیستم دستکم) که انگار خودت چقدر حقیقت پرست باشی!!! تمام ذهنت پر شده از نژادگرایی!!برو این دام بر مرغی دگر نه،کارِ تونیست
  1
  4
  ‌چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۵:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.