دانستی‌‌های جالب در باره شراب .

+32
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۲
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  نظر به اینکه امام رضا ع نوشیدن شراب حلال را بعد از غذا توصیه فرموده‏اند، دستور تهیه آن به ترتیبی که امام فرموده. مقدار ده رطل (هر رطل معادل است با تقریبا ۳۴۰ گرم). بنابراین ده رطل با این حساب در حدود پنج چارک می‏شود. کشمش سیاه (مویز) را به دقت پاک کرده، در آب تمیز بشویند. آنگاه کشمشها را در ظرف تمیز ریخته، آب زلالی روی آن بریزند تا به قدر چهار انگشت آب روی آنها بایستد. نوشیدن این ترکیب بعد از غذا علاوه بر این که موجب نشاط و انبساط خاطر می‏گردد، باعث از بین رفتن دردهای مزمن موضعی، مانند: نقرس و اختلالات مختلف بدن و ناراحتی‏های عصبی و معده‏ای و کبدی می‏باشد.
  25
  10
  یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  iran2015 - وین، اتریش
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::] درود بر تو ! ودکا و تکیلا هم بصورت کوکتل حلال است و اگر دعا خوانده شود و بین دو تا سه عدد یخ مصرف گردد کاملا حلال است،دستور کوکتل حلال (chi chi) *رضا رضا*؟! 6 سی سی وتکا-3 سی سی عصاره نارگیل-3 سی سی شیر 7% -دوازده سی سی آب آناناس -همه را در ظرف shike بهم بزنید و برای سلامتی و طول عمر امام ....بزنید تو رگ!!! اگر هم علاقه دارید برایتون دستور العمل کوکتل های جدید حلال بگذارم بگویید .
  0
  18
  یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. نقل است که امام .....دیسکو هم زیاد می‌رفتند و چاچا یکی‌ از رقص‌های مورد علاقه ایشان بوده. ممون، خلیفه عباسی حکایت می‌کند که درجشن‌های نیمه شعبان!، حضرت باباکرم نیز می‌رقصیدند!
  2
  20
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران
  رضای عرب عشق انگور بود که در نهایت هم انگور جونش را گرفت. حسن هم مثل رضا زهر مار را توسط همسر عزیزش نوش جان کرد .عربای زیر شکم قربانی زیر شکم
  1
  14
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند
  محشره این نعمت خدادادی
  0
  7
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. اتفاقا دوست عزیز یکی از دلایلی که این اقا رضای کفتر باز قصه ما موسیقی رو حرام کرد، اون انعام چرب و نرمی بود که مامون به مطربها میداد و جناب ولیعهد یه پا معطل، از اون بی بهره بودن. وگرنه همین حضرت رقیه خودشون از موسیقیدانان زمان خودشون بوده.
  0
  7
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  باید در اون دین رو گل گرفت که یک شراب کهنه ناب که حاصل سالها تجربه و عمل بوده را با پیشاب اون خلخالی جانی یکی میدونه و نجس إعلام میکنه.
  0
  7
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. نعوذ بالله! حضرت به کبوتر ها هم ارادت داشته اند؟ من فکر میکردم که فقط ضمانت آهو ها ایشان را قیى ویلى میداد!
  0
  5
  ‌سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.