جمع آوری محصولات طب اسلامی دکتر روازاده

دستور وزارت بهداشت برای جمع آوری محصولات دارویی «دکتر روازاده» +سند
بر اساس بخشنامه جدید سازمان غذا و دارو که در پاسخ به معاون دانشگاه علوم پزشکی یکی از شهرها صادر شده، تاکید شده است که فراورده هایی تحت عناوین «محصولات دکتر روازاده و احیاء طب اسلامی» هیچگونه مجوزی اعم از تولید، توزیع، عرضه، واردات و صادرات دریافت نکرده است.
 
+135
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران

  خرافات مذهبی که در ایران رایج شده باعث و بانی این کارها(طب اسلامی)شده است.امام باقر یا صادق چند چیز را قاطی کرده وبترتیب سردش برای یک عضو ونیم ساعت جوشیده اش برای عضوی دیگر ودوساعت جوشیده برای عضو دیگروبالاخره همینطور سرد شده اش و یک روز مانده اش و دو روز مانده اش....بالاخره برای تمام اعضا مصرف میشود.وقتی امامش این اراجیف را فتوا بدهد از اعضای شارلاتانش چه انتظاری میتوان داشت؟؟؟!
  12
  48
  یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  باز هم دکتر روانی زاده رویت و محصولات و سخنانش تراوش کرد. خدا یا ما را از بلایای روزگار و نسخه های عمه پیچ مصون و محفوظ بدار.
  7
  47
  یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران

  دکتر متخصص در اندازه گیری سایز آلت تناسلی کفار ویهودیان و مقایسه با عربپرستان
  10
  46
  یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  خدا پدرشون رو بیامرزه ، با این کارِشون چه خدمتى میکنین به مردم خرافه پرست ! فقط اگر خودشم میگرفتن و دست و پا بسته مینداختن تو یه گونى و میبردنش تو بره بیابون ، مینداختن از شرِش همه رو راحت میکردن .
  7
  49
  یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۸
  تفکر اسلامی - ونیز ، ایتالیا

  امام خمینی (ره) در این باره می فرمایند: غربی ها محتوای خودمان را گرفتند یعنی مغزهای ما را شستشو کردند جایش یک مغز دیگری گذاشتند که از همان غرب ارتزاق میکند .. یکی از مسائل همان مسئله طب قدیم است آنها همه این دردهایی که الان هست باهمین دواهای علفی معالجه میکردند و معالجه شان یک معالجات اساسی بود واروپا ازطب بوعلی تاهمین اواخر استفاده میکرد ند. کتاب بوعلی تا همین اواخر شاید حالاهم مورد نظرآنها باشد، بروزش نمی دهند. در پایان باید گفت انقلاب اسلامی واقعی که همان کاربردی کردن علوم اهل‌ بیت است ع تنها راه نجات اسلام و بشر است که می‌تواند جهان را اسلامی کند.
  74
  9
  یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  خودش رو هم باید پاکبانهای شهرداری زحمتش رو بکشن با خاک انداز جمعش کنن.
  8
  40
  یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  نژاد ایرانی - تورنتو، کانادا
  اصلا چیزی به اسم طب اسلامی وجود نداره در واقع این طب سنتی بود ه که در زمان امامان و قبل از آن هم راجع بوده و تنها آنان از آن بهره می گرفتند و مطمینا اگر در این زمانه بودند از آخرین دستاوردهای پزشکی امروز بهره می بردند.مثلا امام صادق از دستاوردهای علمی زمانه خود بهره می برد نه زمان پیامبر حالا این تفکر بنیادی ارتجاعی ازکجا وارد اسلام شده نمی دانم
  4
  16
  یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.