مردی آمریکایی ادعا کرد رستوران بمبگذاری شده تا صورتحساب را نپردازد

العربیه : یک مرد آمریکایی برای آنکه صورتحساب رستوران را نپردازد، مدعی شد رستوران بمبگذاری شده، تا بتواند از فرصت استفاده کرده و از رستوران فرار کند.
 
به گزارش پایگاه اینترنتی کاکس مدیا گروپ، یک مرد چهل ساله آمریکایی به نام باری کلاپرتون برای آنکه صورتحساب رستوران برادران پریمانتی شهر پیتسبورگ ایالت پنسیلوانیا آمریکا را نپردازد، ادعا کرد که رستوران بمبگذاری شده، تا فرصتی برای فرار پیدا کند.
 
پلیس این مرد به اتهام تهدید به استفاده از سلاح کشتار جمعی، تهدیدات تروریستی، مستی، ارائه مشخصات اشتباه به پلیس و فرار تحت تعقیب قرار داد.
 
یک شاهد عیان به نام کنث گرای که به رستوران برادران پریمانتی در خیابان جاکسونفیل شهر پیتسبورگ رفته بود، گفت که باری کلاپرتون در حالی دیده که تلاش می‌کرده همزمان با ورود دو افسر پلیس از رستوران به بیرون بدود.
 
گرای افزود که او و دوستش که در رستوران حاضر بود، پیشنهاد کرده بودند تا صورتحساب باری کلاپرتون را بپردازند ولی پلیس وارد این ماجرا شد. با این حال دوست دیگری، صورتحساب را پرداخت کرد.
 
پلیس می‌گوید این مرد در تماس با پلیس ادعا کرده رستوران ناکاما که در آن نزدیکی بود، بمب‌گذاری شده است.
 
کلاپرتون به پلیس گفت که دوستش به او پیشنهاد داده ضمن تماس با پلیس و ادعای بمب‌گذاری فرصتی برای فرار ایجاد کنند.
 
شاهدان عینی می‌گویند که او باری کلاپرتون در حالی که پولی به همراه نداشت، یک همبرگر سفارش داده بود.
+9
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  انرژی و بینهایت - فوکوکا، ژاپن
  وبعدازاین واقعه تجربه اش را میاموزد و فکر میکند که باید زرنگتراز این عمل کند. چند هفته انگلیسی رابا لهجه عربی تمرین میکند،ریش مصنوعی به رنگ سیاه میگذارد، عینکهای دودی بچشم کرده و یک کلاه کوفی (عرقچین) به سر میگذارد ویکماه بعد داخل همان رستوران میشود (بعد از صرف چندین نوع غذا) میرود به پیشخوان رستوران و میگه ببخشید پول غذا هاییکه خوردم چقدر میشه؟ " 350 دلار" خوب است، پول را میشمارد و روی پیشخوان میگذارد و 20 دلار هم به گارسون انعام میدهد، در حالیکه کیف پول خود را به جیب میگذارد با لهجه عربی به صاحب رستوران میگه، میدانی بما گفته بودند در این رستوران سیاستمداران غذا صرف میکنند، دوستان ما هم الکی یک بمبی اینجا گذاشتند ولی امروز که خودم دیدم اصلا این حرفها حقیقت نداره و بیخودی بمب را اینجا کار گذاشته اند. صاحب رستوران میگه شما میدانید در کجای رستوران این بمب گذاشته شده؟ " موقعیت اش را که میدانم ولی نمیگویم". چرا نمیگویی؟ " بدون انعام که نمیشه آقا" چقدر میخواهی؟ " هزار دلار" بیا این هم هزاردلار حالا بگو بمب کجاست؟
  17
  7
  یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  انرژی و بینهایت - فوکوکا، ژاپن
  " درزیر همان میزی که رویش غذا خوردم یک جعبه سیاه و کوچک چسپانده شده است ولی نترس من دستور داده ام تا آنرا منفجر نکنند ولی نباید بگذاری جعبه آنجا باشد"مرد این حرفها را گفته و باعجله ازرستوران خارج میشود. صاحب رستوران پلیس خبر میکند، بعد از اینکه جعبه را باز میکنند کاغذی در آن پیدا میکنند که رویش نوشته است:. " ببخشید از اینکه باعث درد سر شدم، ولی غذا خیلی خوشمزه بود دست تان درد نکند و از انعام تان هم متشکرم، روز خوشی داشته باشید"
  14
  7
  یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.