افراد مشهوری که به همسرشان خیانت کردند - تصویری

یکی از بزرگترین خطراتی که زندگی مشترک افراد را تهدید می کند خیانت است. این اتفاق در زندگی بسیاری از افراد رخ می دهد، اما اگر آن فرد مشهور باشد قضیه فرق می کند و این اتفاق مسلما بازتاب گسترده تری خواهد داشت. در زیر به بعضی از افراد مشهوری که خیانت کرده اند و خود را در معرض قضاوت و انتقاد مردم و رسانه ها قرار داده اند اشاره می کنیم.
+102
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  کوهستان زاگرس - نشویل، ایالات متحده امریکا

  همە بە کنار از وودی آلن بعید بود!
  38
  15
  ‌چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
  ۴۱
  Fash Guo - کلن، آلمان

  خیانت زشت و منفور و مطرود است
  28
  81
  ‌چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
  ۲۸
  khortom - رشت، ایران
  سلام زیرنویس فارسی نداره
  10
  18
  ‌پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
  ۱۰۲
  pars40 - فرایبورگ، سوییس

  قسمت جالب اینه که این جونورها میشن الگوی جوانها و مردم ما کلی هم باهاشون پز میدن .
  19
  54
  ‌پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
  ۷۴
  بهنام 139 - زوله، هلند

  باید بگی‌، افراد مشهوری که به همسرانشون خیانت کردند و لوو رفتن
  5
  68
  جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۲
  ۴۰
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  این درک و استنباط شما از چنین گرایشات بسیار طبیعی و معمولی است. کلمه خیانت اصلا مفهومی ندارد. درست مثل این است که شما اگر برای صبحانه تخم مرغ بخورید باعث خیانت به نون و پنیر بشود!! کلمه خیانت سنگین است و آزار میدهد و گرنه تمام متعهدین بدنبال رابطه خارج از زناشویی لهله میزنند. نه؟! حداقل با خودتان رو راست باشید. دوست ما از وودی آلن گفت، اگر کارهای وودی آلن را بشناسید بخوبی دیده اید که وودی آلن در تمام کارهایش و حتی زندگیش اخلاقیات، مذهب و باورهای انسانها را به چالش گرفته و مسخره میکند. برای وودی آلن آدمها موجودات مضحک وحشتزده ایی هستند که مرتبا در حال گول زدن خودشان و دروغ پردازی بسر میبرند. نگاه وودی آلن به مقوله سکس و رابطه جنسی اصلا و ابدا در چهارچوبی به نام اخلاق یا منشور قرار نمیگیرد. سکس و روابط جنسی مقوله بسیار ساده ایی است که مذاهب برای بهره برداری آنرا به غول تبدیل کردند.
  34
  60
  یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۳
  ۳۹
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  یادمه آخرای دهه 60 پوشیدن شلوار جین تنگ نشان قرتی بازی و به قول بسیجی ها "تهاجم فرهنگی" بود.در حالیکه الان نه تنها بسیار عادی شده بلکه حتی صحبتی هم ازش به میان نمیاد. در مورد روابط جنسی هم همینه.روزی می رسه که واژه "خیانت" دیگه برای این موارد بکار نخواهد رفت. من نمی خوام بگو بده یا خوبه.فقط می خوام بگم که بهتره واقعیت رو قبول کنیم. اما چیزی که من از این اهالی هنر روشنفکر نمی فهمم اینه که چرا ازدواج می کنن آخه (وقتی می دونن پایدار نخواهد بود).
  11
  59
  یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
  ۴۰
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  [::ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان: دوست عزیز، در فیزیک و تاریخ علم فیزیک، هر گاه تئوری جدیدی ارائه میشود، فیزیکدانان سالخورده و مجرب با آن مخالفت میکنند. اما با مرور زمان آن تئوری جا افتاده و تبدیل به قانون میشود. علتش آن نیست که مخالفین آن تئوری آنرا قبول کرده اند. خیر. بلکه علت آن است که آنها مرده اند! با دوستی و مهر.
  16
  37
  یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
  ۱۰۲
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  « حتما ازدواج کنید،اگر همسر خوبی نصیبتان شد خوشبخت می‌شوید، و در غیر اینصورت فیلسوف می‌شوید(سقراط) .
  7
  29
  یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
  ۱۰۱
  Nasrin-a - کبک، کانادا

  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. جناب اگر آدمها مثل نون و پنیر کنار زن یا مرد دیگه ای قرار می گرفتند یا حتی مثل حیوانات صرفا برای رفع غرایز با هم می خوابیدند به کسی خیانت نمی شد. ولی خیانت در یک رابطه احساسی که با تعهد دو نفر به حفظ خصوصی ترین لحظات زندگیشون شکل گرفته معنی داره،موضوع سکس و روابط صرفا جنسی نیست همونطور که کسی نمیگه چون همسرم خودارضایی میکنه پس به من خیانت شده، موضوع صداقتی هست که زیر سوال میره، احساساتیه که تحقیر میشه، و زندگی که دیگه نمیشه به ادامه ش اعتماد کرد، با ربط دادنش به صبحانه و فیزیک هم چیزی حل نمیشه مگر اینکه صراحتا (و نه با پنهانکاری) تعهدی رو قبول نکنید.
  13
  41
  یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۴
  ۳۹
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان
  [::Nasrin-a - کبک، کانادا::]. این دوستمون راجع به یک واقعیت علمی و اجتماعی نوشته و شما دارین شعار میدین؟ بحث اینه که در عمل چی داریم می بینیم. بحث این "اگر " هست. همیشه همین اگر بوده.اما علم صحبت از "اگر" نمی کنه. بله .اگر آدما اینجوری که شما گفتین بودن همونطوری که شما نوشتین میشد اما خب می بینین که این "اگرها" عملی نیست (در بیشتر موارد)
  14
  18
  یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۷
  ۴۰
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::Nasrin-a - کبک، کانادا : نسرین جان. اشاره نون و پنیر، یک اشاره به تحولات مرتب تمایلات غریزی بود. قربانتان بروم ما خودمان را نمیشناسیم. کل مطلب در همین جمله خلاصه میشود. ما خودمان را نمیشناسیم. تمایل و غرایز مرتبا در حال تحول هستند. ارزش و اعتباری که به مالکیت جنسی داده شده ویرانگر و حیله ساز است. زندگی کردن با کسی نباید الزاما مفهوم تملک غریزی داشته باشد. اما متاسفانه مغز ما انسانها و بخصوص ملتهایی که در جوامع مذهبی و سنتی پرورش یافته اند ، نمیتوانند با این مطلب ساده کنار بیایند. هر تکرار و روتینی خسته کننده و یاس آور میشه. اشاره شما کاملا درسته: اگر کسی با خودش روشن باشد و خودش را شخم زده باشد، هیچ تعهدی بر عهده نمیگیرد. چرا که برایش محرز میشود که تعهدات در کل ویرانگر و اضطراب آور هستند. اما به گفته شما، هر کس متعهد شد، باید خودسانسوری را در پیش بگیرد و به حیله متوسل شود. فراموش نکنیم که استثنا همواره وجود دارد. ما از آنها حرف نمیزنیم. هر چند هر کسی خودش را با استثناها مقایسه میکند و این بدترین تله زندگیست. با مهر و شفقت.
  21
  21
  یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۰
  ۱۰۱
  Nasrin-a - کبک، کانادا
  [::ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان::]. کدوم حرف من شعار بود؟
  10
  15
  دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۹
  ۱۰۱
  Nasrin-a - کبک، کانادا
  یا واقعا نمی خونید و جواب می دید یا متوجه نمی شید خیلی ساده و واضح نوشتم اگر تعهد رابطه ای رو نمی پسندید واردش نشید و یا اگر ازش خسته شدید به کل از اون رابطه بیرون بیاید. بله سخت گیری و اهمیت بیش از حد به چیزی که خیانت نامیده میشه از نظر من هم غلطه. ولی زندگی مشترک برای اشتراک در پرداخت اقساط خونه نیست. اگر قرار ه روابط علمی رو در مسایل عاطفی و زناشویی وارد کنید باید به تعداد ادمهای روی زمین قانون علمی پیدا کنید. یا از علم چیزی نمی دونید یا از خصوصیات فردی افراد.
  10
  25
  دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۸
  ۴۰
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::Nasrin-a - کبک، کانادا: نسرین جان، اگر رو به من نوشته اید، من برای پاسخ نوشتن به یک کامنت ، نه یکبار بلکه چند بار آن کامنت را میخوانم و حتی در حین پاسخ دادن نیز مجددا به آن کامنت مراجعه میکنم. از دوستمان پرسیده اید کدام شعار؟ با اجازا ایشان من جواب میدهم هر چند کامنت ایشان گویا و محرز است: ایشان "اگر" را شعار میداند. بنده کل احتمالات را شعار میدانم. احتمالات واقعیات نیستند. من و شما داریم از رفتارهای روانی و نگاههایمان به مقوله زندگی مشترک حرف میزنیم، نه از خودمان. اگر به بنده باشد که نه هیچگاه متعهد بوده ام و نه هیچگاه تعهدی خواهم داد. نه هیچگاه با کسی در زیر یک سقف زندگی کرده ام و نه تا مرگ چنین کاری خواهم کرد. مسائل عاطفی که اشاره کردید نیز عواقب خودش را دارد که هر کسی شاید بخواهد تجربه کند. کار بنده نیست. بنده معتقدم برای درک و تجربه بیماری نگاه کردن به یک بیمار کفایت میکند. برای درک و فهمیدن اعتیاد، دیدن یک معتاد کفایت میکند. همین. نهایتا هر کسی برای خودش انتخاب میکند. سالم باشید.
  21
  16
  دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
  ۷۵
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  از انجائیکه انسان تنوع طلب است بحثی در این باره نیست و اگر یک فرد هنرپیشه یا صاحب مشاغل اجتماعی دیگر بدلیل موقعیت شغلی یا استفاده از مشروبات الکلی و هر چیز دیگر اقدام بارتباط با مرد یا زن دیگری کرد زیاد مهم نیست مهم و شرم اور انجائی است که یک فرد دم از دیانت و اخلاق بزند و اقدام به ارتباط با زن شوهر دار یا مرد زن دار بکند. خلاصه کنم. این اقای صادق خان لاریجانی که قاضی القضات یک کشور اسلامی است و این چنین فرد ی با داشتن عبا و عمامه و داشتن زن و فرزند اقدام بارتباط نا مشروع با زن شوهر دار دیگری بکند شرم اور است.تا جائی که همسرش با مراجعه بدادگاه روحانیت درخواست طلاق میکند.خنده اور ان زمانی است که رهبر معظم این چنین فردی را بعنوان قاضی القضات کشور انتخاب میکند. پس بی جهت وقت خودتان را تلف نکنید
  6
  11
  دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
  ۳۹
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان
  همینکه میگین باید صداقت باشه و اگر صداقت و تعهد باشه این مشکلات پیش نمیاد. اینا یه جور شعاره دیگه. وقتی کاری در بیشتر موارد عملی نیست گفتنش مانند شعاره
  4
  10
  دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
  ۱۰۱
  Nasrin-a - کبک، کانادا
  [::ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان::]. اگر صداقت در یک رابطه برای شما شعاره, میشه بفرمایید پس به کدوم اصول اخلاقی رو توی زندگی پایبندید؟.
  4
  13
  دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۳
  ۱۰۱
  Nasrin-a - کبک، کانادا
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. عزیز یک بار دیگه هم میگم 😊 صبحت راجب روابط ازاد نیست. راجب شمایی که هرگز زیر یک سقف با کسی زندگی نکردید نیست. راجب عامه مردمه که عاشق میشن به هم تعهداتی میدن و زیر یک سقف میرن. حالا اگر هر کدوم از طرفین به قول دوستمون از روی مستی, فشار کاری یا حتی صرفا تنوع طلبی با کسی رابطه برقرار کرد به نظر من به شخصه هیچکدوم خیانت نیست و غیر از توجه به مسایل بهداشتی و سلامتی اهمیت دیگه ای نداره. ولی اگر کسی از روی عشق و علاقه با کس دیگری خوابید و هنوزم هم توی رابطه اول بمونه ,در صورت لو رفتن غیر از اینکه بار روانی زیادی رو به شریک زندگیش وارد کرده, به هیچ وجه قابل اعتماد نیست . بیشتر ادم شیادیه که شاید از روی ملاحضات مادی با پنهانکاری و دروغ رابطه اول رو میخواسته حفظ کنه.
  2
  11
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۶
  ۴۰
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::Nasrin-a - کبک، کانادا: با آرزوی سلامت و با مهر و دوستی.
  5
  6
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۶
  ۳۹
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان
  [::Nasrin-a - کبک، کانادا::]. پاسخ شما رو دوستمون داد. ما تو زندگی تک تک آدما نیستیم و نمی تونیم برای همه یک نسخه واحد بنویسیم.شاید یکی از زوجها حتی بخاطر بچه هاش با یکی دیگه رابطه داشته باشه و در این صورت نمیشه اسمش رو گذاشت خیانت. یکی برای پول .یکی برای آرامش بیشتر خانواده و همیطور خیلی دلایل دیگه
  11
  7
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۶
  ۳۶
  خورشیدخانم - وین، اتریش
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. عجب استدلال آبکی!!!یعنی شعور واحساسات یک انسان به زایقه اش و هوسش مربوطه؟؟ یعنی همه عشق ورابطه عاطفی اش مثل عوض کردن لباسش ساده است؟؟؟ شما پس یک آدم هوسباز وغیرقابل اعتمادی...
  2
  15
  ‌سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
  ۴۹
  ofogh919 - تهران، ایران
  Billy Bob. حلقه ازدواجت توئی حلقم...........
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۰
  نظر شما چیست؟