نابینایی احتمالی دختر به علت عملی احمقانه!

رنگ کردن مردمک چشم برای زیباتر شدن، دختر جوان را در آستانه کور شدن قرار داد.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران، اقدام احمقانه یک دختر جوان کانادایی او را در آستانه کور شدن قرار داده است.
 
«کات گالینگر» اهل اوتاوا که ۲۴ ساله است در عملی عجیب اقدام به رنگ کردن و تاتو مردمک چشمش کرد. او قصد داشت رنگ سفید مردمک چشمش را به رنگ بنفش تغییر دهد.
 
پس از انجام تاتو، چشم او شروع به درد کرد و مدت چهار هفته است که این درد در چشم چپ او ادامه دارد. گفته می‌شود این دختر احتمالا یک چشم خود را از دست بدهد.
 
وی با انتشار تصاویری از چشم خود در صفحه فیسبوک نوشت: «به علت یک تصمیم احمقانه ممکن است چشم چپم​ را از دست بدهم. تاکنون سه بار به بیمارستان مراجعه کردم اما باز در چشم چپم درد شدیدی احساس می کنم. من همیشه روی سلامتی‌ام حساس بودم اما در اشتباهی احمقانه حالا سلامتی ام را به خطر انداختم».
 
«کات» که اکنون بینایی‌اش بسیار ضعیف شده است گفت دو چشم پزشک و یک جراح با معاینه چشمش به او گفته‌اند که بینایی‌اش هرگز به حالت اول باز نخواهد گشت.
 
این دختر جوان امیدوار است جراحی که در پیش دارد از بروز یک فاجعه و کوری چشم چپش جلوگیری کند.
+39
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  انرژی و بینهایت - فوکوکا، ژاپن

  "عقل چو نباشد جان در عذاب است" این عمل بنام خالکوبی چشم یا Eyeball Tattoo یاد میشود. طرفدران زیادی دارد البته از همان فرقه شیطان پرستان که فلز های عجیب و غریب را هم در پوست سروصورت خود فرو میکنند تا جلب توجه کنند.در یوتیوب ویدیو هایشان است که چگونه چشم را خالکوبی میکنند، به رنگهای مختلف. خطرات احتمالی آن اولا کوری چشم، آب رفتن از چشم و هم از دست دادن دقت چشمان دراخذ تصویر.کلان شدن یا کوچک شدن قرنیه چشم، و یا هم نفوذ احتمالی باکتریا ها در داخل چشم و التهابی شدن آن. احتمال دیگر آن، حساسیت پیدا کردن چشم در مقابل نور و سوزش شدید هنگام پلک بهم زدن، و غیره. البته افرادی زیادی اند که حتی با دانستن تمامی این عوراض احتمالی و جانبی آن باز هم چشمان خود را خالکوبی میکنند.بعضی انسان ها متفاوت دیده شدن را بسیار دوست دارند و به هرقیمتی شده آنرا میخواهند بدست آورند. دختری در یوتیوب ویدیو گذاشته میگه بعد از اینکه شوهرم مرا مورد بی اعتنایی قرار داد ورهایم کرد ،من هم رفتم خالکوبی کردم حتی چشمانم را وهرچی حلقه فلزی یافتم فروکردم در صورتم وفعلا احساس راحتی میکنم چون مردم بهم توجه میکنند.
  3
  43
  ‌چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۹
  ۳۷
  MehranIrani - وین، اتریش

  مردمک سوراخی است سیاه رنگ که در مرکز چشم وسط عنبیه چشم قرار دارد و با کم و زیاد شدن نور تنگ و گشاد می شود این قسمتی از چشم که ایشان رنگ بنفش کرده نامش قرنیه است .
  5
  46
  ‌چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۶
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران
  راه چاره پیوند قرنیه است.
  5
  12
  ‌چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  بهتر بود ترررر میزدن تو چشاش تا کلا قهوه ای بشه. سبک مغز کودن. اینا با چه جراتی اینکارو میکنن؟! از چشم حساستر هم مگه داریم بردی توش رنگ ریختی الاخ :)
  4
  25
  ‌چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
  ۵۷
  paydar22 - لاهه، هلند
  هر چند چنین به قول خودش کار احمقانه انجام داده با این حال اروز و دعا میکنم هر چه زودتر بهبود پیدا کند چه بهتر انسانه به انچه که خدا داده شگر گذار باشد چه چهری زیبا و چه زشت هردو زیباست و داده خداست و سلامتی برکت و نعمت خداست و از نظر خود خداست که هر دو زیباست و هیچ کدام بدانه دیگری هیچ معنایی ندارد انچه زیباست زهن ما انسانهاسن
  1
  8
  ‌چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
  ۵۱
  زاده تهران - هامبورگ، آلمان
  بکش خوشگلم کن .... حالا اگه خوشگل بشن یه چیزی ...
  1
  4
  ‌چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸
  ۳۱
  iran4ever - لندن، انگلستان
  دوست عزیز، قرنیه قسمت شفاف بیرونی چمشه که جلوی عنبیه و مردمک قرار داره. این قسمت سفید که تتو شده بهش میگن(sclera) صلبیه یا سفیده سخت چشم!
  2
  9
  ‌چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۷
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::iran4ever - لندن، انگلستان::]. داخلش هم ماده ای به نام زجاجیه هست (آخ جون منم بلدم) ;)
  2
  4
  ‌پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۲
  نظر شما چیست؟