صف طولانی مردان، روبات جنسی را از کار انداخت

یک روبات جنسی که در نمایشگاه تکنولوژی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته بود، آنقدر دستمالی شد تا از کار افتاد.
 
بعد از آن‌که صفی از مردان این روبات چهار هزار دلاری را امتحان کردند، انگشت‌هایش شکست و در وضعیت نامناسبی رها شد.
 
سرگی سانتوس، سازنده این روبات از بارسلون اسپانیا، گفت: "مردم روی سرش ریختند و پستان‌ها، پاها و دست‌هایش را فشار دادند. دو انگشتش شکست و لباسش لک شد."
 
روبات نیاز به تعمیر دارد. به نظر می‌رسد که سامانتا برای این حد ارتباط فیزیکی طراحی نشده بود.
 
آقای سانتوس گفت: "مردم چقدر می‌توانند بد باشند. آنها بدون آنکه این تکنولوژی را درک کنند و بدون آنکه بابت آن پولی پرداخت کنند، با این عروسک مثل وحشی‌ها رفتار کردند."
یکی از کاربران توییتر نوشت: انقدر سامانتا را محکم دستمالی کردند که خراب شد این حادثه یک بار دیگر به بحث در مورد افزایش محبوبیت عروسک‌های جنسی و عواقب این نوع گرایش دامن زده است.
 
بر اساس تحقیقات انجام شده درصد چشمگیری از مردم گفته‌اند که "مایل به استفاده از روبات های جنسی هستند."
 
۴۰ درصد کسانی که در یک نظرسنجی شرکت کردند، گفته‌اند که احتمالا در پنج سال آینده یک روبات جنسی می‌خرند.
 
بسیاری از پژوهشگران معتقدند افزایش محبوبیت روبات‌های جنسی می تواند تبعات بسیار گسترده‌ای از جمله کاهش قاچاق برده‌‎های جنسی داشته باشد.
 
آنها همچنین معتقدند که اگر افراد بتوانند تخیلات جنسی خود را با این روبات‌ها به اجرا درآوردند به کاهش انتقال بیماری‌های جنسی حتی کاهش استفاده از روسپی‌ها منجر خواهد شد.
 
اما بسیاری از روان‌درمانگران جنسی و پژوهشگران معتقدند که ساخت این روبات‌ها نگاه کلیشه‌ای و سنتی به زن را تقویت می کند و این پیام را صادر می کند که ارتباط فقط جنبه شهوانی دارد.
+99
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  بردبار - بندر ماه شهر، ایران

  دفعه بعد یه سیم خاردار بکشن دورش!
  12
  84
  شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
  ۴۱
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  انسان هیولای بینظیری است. فقط معلوم نیست چرا به خودش یک اصالت و ریشه آسمانی داده و برای خودش نوعی قداست قائل شده. تازه میخواهدبعد از مرگ به اسمان هم برود و به کثافتکاریهایش در جهانی دیگر نیز ادامه دهد!!! محشریست در سر بشر!
  32
  155
  شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
  ۸۵
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک

  بدشانسی واسه خریدش هم باید واستاد تو صف. تو اپلیکیشن خریدش خیلی از چیزاش انتخابیه از جمله رنگ، حجم، درجه نرمی، سایزها و تعداد عضوهای کذایی.
  112
  42
  شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
  ۴۱
  انرژی و بینهایت - فوکوکا، ژاپن

  وقتیکه در یک کشور اروپایی پیشرفته و بافرهنگ مثل اسپانیا اینطوری است، از کشور های عقب مانده آسیایی و آفریقایی باید چه انتظاری داشت؟ این دستمالی کردن یکی از بدترین عاداتی است که بعضی مردان متاسفانه دارند. من شخصا از مردانیکه پول خرچ میکنند وبازنانیکه در این بزنس اند ارتباط برقرار میکنند شکایتی ندارم ولی ازآنهاییکه زنان را در خیابان هایا داخل قطار یااتوبوس اذیت و دستمالی میکنند بی اندازه نفرت دارم، واقعا پستی ورذالت است. متاسفانه در کشورم افغانستان مردان بی عرضه زیاد اند که توی خیابان یا جا های شلوغ از فرصت استفاده میکنند و این عمل زشت را انجام میدهند. درکشور مصر آنقدر این عادت زشت زیاد است که زنان حتی در داخل اتوبوس ها با خود سوزن یا چیزی فلزی نوک تیز میبرند . فیلم مصری بنام 678 این مشکل را در مصربتصویر کشیده. در ژاپن هر سال تا 4000 مورد دستمالی دختران در جاهای شلوغ گزارش میشه. مردان ژاپنی تا آن اندازه از این کار خوششان میاید که برایشان سالانه ده ها فیلم روی این موضوع تولید میشه تا از دیدن آن لذت ببرند و درفیلم ها حتی وانمود میشود که دختریکه توی قطار است ازاینکه دستمالی شود لذت میبره.
  14
  89
  شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
  ۲۱
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا

  تو اردبیل نبوده تو اسپانیا بود حالا میفهمم چرا آخوندا در مورد مسائل جنسی، زیاد نکات کنترلی و محدودیتی میگن. بشر همینه
  100
  21
  شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
  ۲۱
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا

  در خط چهارم: و لباسش لک شد. میشه بدون سانسور بگید دلیل لک شدن لباس چی بود،در معرض دید عموم لک شد با چی لطفا کروکی بکشید. یک طرح مهندسی چطور به یک ضد طرح بهداشتی مبدل شد
  83
  16
  شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
  ۴۲
  فیل دانا - سیدنی ، استرالیا

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. [::اسب آتش - سیدنی، استرالیا::]. یدونه بخر البته از تجربه تفکر جان استفاده کن، دیگه پول بابت انعامی هم نمیدی
  16
  57
  شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
  ۳۸
  sama128 - شیراز، ایران

  بخدا یه سی چهل تا از این روبات ها بفرستن حوزه های علمیه آخوند ها سرشون به اینها گرم میشه نه تو زندگی مردم دخالت میکنند نه تو کار اقتصاد نه تو کار علم و دانش و .. بخدا مملکت از دست این سوسکها راحت میشن و راه پیشرفت ترقی تفریح اقتصاد پربار و شکوفا باز میشه علی الحساب یه ۱۰۰ تا بفرستن حوزهها طلبه ها از جمله سعید طوسی به کسی آزار نرسونن
  12
  55
  شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۴
  ۳۸
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا
  اگه تو‌ مجلس ایران بود انگشت که هیچ الان رو ویلچر بود 😂😂
  5
  16
  یکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۷
  ۳۷
  mehrdaduk - لندن، انگلستان
  اگه ایران بود الان خبر حاملگى یک رباتو مینیدیم :) رباتى در ایران حامله شد ((((:
  6
  16
  یکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
  ۳۸
  rahjoo - بابل، ایران
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. واقعا که بجا گفتی!! نمیدونم اگر نوع بشر آفریده نمیشد (چه با دخالت فضاییها یا براثر تصادف یا بنگاه سنتی یهو آفریده شدن توسط خدا) دنیا چه چیز کم داشت؟!!البته درمیان جانوران هم این خوشنتها وجود داره ولی خاصه نوع بشر بعلت تکامل فکر اونقدر پیچیده شده که بنظرم روز بر اثر همین پیچیدگی یه گره کور خواهد خورد و منقرض میشه،ینی کائنات واقعا از دستش در رفت با این خلقت انسان!!!
  3
  5
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۵:۴۷
  نظر شما چیست؟