فیلم دیده نشده ای از دادگاه هویدا

+137
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  من این فیلم رو دیدم باز هم متقاعد شدم زمامداران زمان شاه بسیار پاکدست تر و انسان تر از حاکمان و مسئولین فعلی جمهوری اسلامی بودند. من فقط میتونم درود بفرستم بر این آدم که شاید از نظر شخصی مثل همه ما گناهانی داشته باشه ولی از نظر کلی بعنوان یک مسئول مملکت کارهای بسیار خوبی برای کشور کرد و رشد اقتصادی و بالا رفتن ارزش پول ملی یکی از کارهای این مرد بوده که در زندگی تک تک مردم ایران تاثیر داشت ولی مردمی که یکباره رشد اقتصادی رو تجربه کردند فک میکردند باید همشون یکشبه ماشین و خونه و زندگی آنچنانی داشته باشند ولی امروز می بینیم که چندین برابر اون زمان فقیر و بدبخت داریم و حتی یک صدم پولدارهای امروزی به اندازه یک صدم پولدارهای زمان شاه عرق ملی و شرف توی تولید و کار ندارن و همه زمین باز و واسطه و دلال هستند که سروته زندگیشون رو نگاه کنی از بسیج و اطلاعات و این مراکز سر درمیارید که فقط میخوان به جیب بزنند و تمام. الان چینی ها رفتند شرکت برشکسته ولو رو خریدن و همین الان سودده نیست. ولی اون موقع خیامی ها رفتند تالبوت انگلیس رو خریدن و پایه خودروسازی ایران رو گذاشتند همین الان هنوز اینا فحش میدن
  11
  124
  ‌چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  این بیچاره به ناحق کشته شد! اون تخم حِیض هادى غفارى کله خر و آتیش به اختیار هویدا را کُشت ! با چراغ سبز خرخالى جنایتکار ، یه ننه هزار باباى خخخخخر!
  15
  126
  ‌چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  بسم اله القاسم الجبارین!! ای هویج! اعلام جرم ملت انقلابی ایران بر علیه هویدا!!! ای زرشک! وینستون چرچیل گفت: در میان ملتهای عقب مانده، ملتی که با مشتهای گره کرده انقلاب میکند، خیلی زود با دستهای باز شروع به گدایی خواهد کرد. هویدا از شریفترین سیاستمداران ایران بود.اعلام جرم ملت انقلابی ایران! ما رو که نمیگه الحمداله!!! ما بی نقصیم!
  42
  109
  ‌چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  اون آدمخور اسلامی که کنارش نشسته میبینید چطوری با نگاهش در حال دریدنه؟ اونم ایرانیه ها! درست در کنار اون هم اون آخونده هادی غفاری مغول نشسته که بعدن در راهرو و در هنگام تنفس دادگاه با کلت به گردن هویدا شلیک میکنه. به هویدای بدبخت گفتن برو، گفت آخه من بجز خدمت کاری نکردم. چرا فرار کنم؟! البته رئیس دادگاه هم حرف بدی نزد. شنیدید؟ گفت تمام ملت ایران قاضی هستن!!! شما نیستی؟! چه بهتر!
  36
  94
  ‌چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب ناب - یوکوهاما، ژاپن

  این بدبخت خدابیامرز یک بله قربان گویی بیش نبود و فقط زورشون به این رسید و زدن زارتشو قمسور کردن!!
  13
  45
  ‌چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  ahura95 - توکیو، ژاپن

  درود به شرفت بزرگمرد آریایی ، روح پاکت شاد و نام سترگت بر آسمان تاریخ و حالا و آینده ، تابناک . تورو به جرم اینکه چرا به خارجیها وام دادی ، محاکمه کردند ، اول دادگاه درست گفتن ، تمام ما ملت نمک نشناس تورو محاکمه کردیم . شرم برما . ننگ ابدی برما که شیرمردان و بزرگمردایی مث تو تیمسار رحیمی و .. بدست گرگها و شغالها سپردیم .
  21
  98
  ‌چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  آذری باهوش - میانه، ایران

  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. دوست عزیز ایرانی نون به نرخ روز خور است. خیلی از کسانی که حالا فحش خلخالی و یزدی میدند و سنشون قد میده در اون دوره طرفدار این دادگاهها بودند. حالا فرقش اینه که ازشون فیلم در دسترس نیست پس راحت حاشا میکنند. با ایرانی کنار آمدن خیلی سخت است چون لحظه ای خط عوض میکند و زیربار هم نمیرود
  15
  53
  ‌چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  آذری باهوش - میانه، ایران

  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. زمانی هویدا نوکر دست نشانده بود حالا شد بزرگمرد آریایی .
  60
  29
  ‌چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. روزی مموتی قهرمان ملی بود توی صف رای دبه میذاشتند بهش رای بدند در مدت کوتاهی شد میمون و چیتا
  26
  35
  ‌چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::آذری باهوش - میانه، ایران:: نازنین اینو گفتی یادم انداختی به خاطره ایی به نقل از زنده یاد داریوش فروهر. ایشون میگفت: ملت صبح فریاد میکشیدند جاوید مصدق. بعد از ظهر با فریاد مرگ بر مصدق ایشان را از خانه با زیر شلواری بیرون کشیده و تحویل دادند. خوش استقبالیم و بد بدرقه! قدیمیها میکفتند با یه قوره سردیمون میشه با یه کشمش گرمی! اعتقادی هم به مشکل دار بودن خودمون نداریم. به توهم توطئه و تهمت دچاریم. اینم بگی بهت هزار تا تهمت میزنن. اینیم! همینیم!
  18
  32
  ‌چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. آزادی غرب رو انسانهای از خود گذشته و آزاده با ارمغان آوردند. توی همین دادگاه ببین همه کسانی که نشستند شاید هیچکس آدم اهل فکری نبوده و اگر هم بوده وجدان نداشته که بگه بابا این هویدا تنها جرمش اینه که تسلیم اراده مطلق شاه بوده ولی خودش جرمی نکرده پس حقش نیست بکشندش. ولی دوست عزیز ایرانی میخواد خودشو توی مسیر آب قرار بده دیگران هرطرف برند باهاشون بره تا امن و مطمین به مقصد برسه. اگر یک انسان آزاده پیدا بشه دست به یکی میکنند و خودشون این فرد رو که خیرخواهشون هست نابود میکنند....حداقل کاری که میکنند مسخره کردن دیگری هست تا او را به نحوی دچار لطمه کنند و اعتماد به نفس او را بگیرند.
  8
  18
  ‌چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::آذری باهوش - میانه، ایران:: متاسفانه همینطوره عزیزم. اما من جدن برای انسانهایی که شجاعت دیدن معایب خود را دارند بسیار بسیار احترام قائل هستم و به آنها تعظیم میکنم. مولوی میگوید: کوه میسازی ز عیب دیگران// چون به عیب خود رسی کوری از آن.
  9
  15
  ‌چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. دکتر مصدق - امیرکبیر - قایم مقام فراهانی . اینها بزرگانی بودند که میخواستند ایران را درست کنند ولی خود مردم فاسد ایران آنها را نابود کردند. حالا پیر زن و پیر مرد امده اند توی خارج از بغل خارجی میخورند و باصطلاح آزادیخواه ریموت کنترلی گشته اند با سلاح "منفی مثبت دهی" . واقعا ببین چه ملت دقیق و با تدبیری داریم!
  3
  10
  ‌پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.