صحبتهای مسیح علی‌نژاد در کنار نخست‌وزیر کانادا و آنجلینا جولی - ویدیو


+216
رأی دهید
-61

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  scandal - برلین، آلمان

  مسیح جان، خسته نباشید و شما "آن" می‌کنید که من و میلیونها مرد ‌ایرانی دیگر "آن" را در رویا میدیدیم که یک "شیرزن" همانند شما صدای زنان ایران زمین شود، پس درود بیکران به شما و مردم ایران به ویژه "زنان" ایران که پتانسیل بیشتری دارند که از طریق اعتراض به حق و حقوق خود برسند، پس عزیز جان، تی‌ بلا ایشان کله!
  32
  155
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۲
  ۵۱
  shirzan - برلین، آلمان

  مسیح جان میدانی در یک جامعه عقب مانده فقط مرده ها قهرمان هستند اگر حکومت تو را گرفته و شکنجه کرده بود و الان در زندان می بودی و یا خدای نکرده کشته شده بودی مطمئن باش همین کسانی که به تو فحاشی میکنند از تو یک قهرمان می ساختند . اما تو ثابت کردی برای آدمهای روشن بین قهرمانان زنده هم وجود دارند . بعنوان یک زن ایرانی به تو خیلی افتخار میکنم.
  27
  103
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
  ۴۴
  بردبار - بندر ماه شهر، ایران
  با تمام احترام برای حقوق برابرِ بانوان در سراسرِ جهان ولی با گروهک افراطی و مُتکبرِ "فمینیست "Femenist کاملأ مخالفم ،آیندهِ این گروهک به قهقراست.
  77
  62
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶
  ۵۲
  esfanie - اسن، آلمان

  مسیح علی‌ نژاد زن نیست، بلکه شیرزنه.
  31
  118
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
  ۵۱
  iran2015 - وین، اتریش

  درد و بلات تو زن شجاع تو مخ اپوزیسیون مرد سالار ایران.برای اینکه مردم عزیز بدانند که ما ایرانی نیستم و هیچ از ایرانیان باستان نداریم و دلیل ترس و بزدلی و سر خم کردن جلو ظالم و چاپلوسی را بفهمیم باید به تاریخ مراجعه کنیم .در تاریخ باستانی ایران جامعه زن سالار بود بعدها با حمله اقوام وحشی و نیاز وافر به سرباز مردها جلو آمدند ولی حتی تا امروز هم میبینیم که خانواده ای موفق است که زن خانه موفق باشد .اگر نگاهی به ازدواجهای عرب سعودی کنیم میبینیم که مثلا افراد قبیله زنایش را به رئیس قبیله میداند تا فرزندی با اصالت داشته باشند.امروز همین نوکر صفتی و مطرح شدن در یک فرد را میبینیم.افرادی که تمام مدت قربان صدقه اربابشان میروند، از رجوی بگیر بیا تا خامنه ای و پان ترک های نوکر اردوغان و نوکران بارزانی و حتی ترامپ و غیره.اینها همان افرادی هستند که با دیگران خود را تعریف میکنند من آنم که رستم بود پهلوان .چی بودیم چی شدیم
  17
  47
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  عالی بود ممنون
  16
  56
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
  ۵۰
  Majid38 - ملبورن، استرالیا

  اى جانم شیر زن درود به شما بانوى ایرانى. ✌🏻️
  15
  56
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵
  ۴۶
  tabatabayi - آلمان، آلمان

  امیدوارم مسیح علی نژاد همواره به دنبال این هدفی که با این هیجان از آن تعریف می کند و آن را زیبا و صلح آمیز می داند برود و هیچ گاه مثل گذشته از این رژیم به هیچ عنوان حمایت نکند. هیچ گاه صعی نکند از اعتباری که با شرکت در چنین برنامه ها و مصاحبه هایی به دست می آورد سو استفاده کند و از آن برای تبلیغات بخشی از همین رژیم استفاده کند. ما از او می خواهیم که کمی هم به ریشه های حجاب اجباری بپردازد و از تشکیل و یا ادامه حیات رژیمی که چنین محدودیتی را برای زنان به وجود آورد، اعلام انزجار کند
  13
  49
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  خانم مسیح فاحشه و فاسد خود حکومت و اون چادری ها هستند فیلم کامران دانشجو و خانم چادری آزاده اردکانی در آسانسور را فراموش نکردیم یکی از مزایا و کاربردهای حجاب و چادر برای سکس بی دردسر است ;) انهم در آسانسور محل کار :o :o :) :) :)
  10
  57
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::بردبار - بندر ماه شهر، ایران::]. لطفا معنی فمنیست افراطی را برای ما روشن کنید.؟ این چکار کرد که گفتید .فمنیست افراطی. لخت شد توی خیابون برای اعتراض ؟ توهین کرد به مردها و گفت همه مردها زورگو هستند. ؟. چه کار خبیثی انجام داد؟
  15
  47
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  ۴۴
  بردبار - بندر ماه شهر، ایران
  شما لطفأ دنبال معنی دقیق کلمه فِمینیست و هدفشون بگرد . دلیلی نمیبینم حرف خودم رو پس بگیرم برای اینکه بعضی ها هنوز "واژه ها رو هم درک نمیکنن! Femin[::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::].
  29
  15
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
  ۳۹
  رقص پرواز - پراگ، چک

  امروزه خواست زنان برای لغو حجاب اجباری در غالب یک مبارزه سیاسی به نقطه عطف جدال ج.ا و جنبش های رهایی زنان تبدیل شده و در واقع زنگ خطری برای متحجرین عمامه به سر میباشد. به قول ایرج میرزا " فقیه شهر به رفع حجاب مایل نیست، ‎‏چرا که هر چه کند در حجاب کند"! درود بر تمام انسان های آزاد اندیش!
  9
  38
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵
  ۴۱
  آذری باهوش - میانه، ایران
  خالی بست در حد تیم ملی. گفت از بچگی بدنبال کشف حجاب بوده است در صورتیکه خودش توی خارج تا همین اواخر روسری و کلاه سرش میکرد آیا اروپا مجبورش میکرد؟ یا اینکه آخوندها شعبه خارج داشتند ما نمیدانستیم؟
  42
  36
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
  ۷۰
  نازک بین - شفیلد، انگلستان
  مسیح علی نژاد . زن شجاع و دلیری که یک تنه بار و مصیبت حدود 40 میلیون زن ایرانی را بدوش میکشد و بگوش جهانیان میرساند . خاریست در چشم سنت گریان بی منضق و خود کامه.
  8
  27
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران
  [::آذری باهوش - میانه، ایران::]. آذری جون ،دوست عزیزم ،باید درک کنیم که در جوامع اسلامی خصوصی ایران که دین با سیاست قاطی شده که آدمها آزادی ندارند حتی در خارج از کشور ،شاید این خانم اوایل که خارج از کشور به خاطر وسایلی حفظ حجاب کرده بوده که ما نمی‌دونیم من زنان و دختران ایرانی را میشناسم در خارج از کشور میان گروهای ایرانی حجاب دارند ولی با خارجی ها نه. به هر حال اوایل حجاب داشته دلیل نمی شه که دروغگو باشه و حتی اگه دروغگو هم باشه ولی کارهای این خانم را اکثریت نسل جدید ایران دوست دارند پس بهتره ما هم همرنگ جماعت باشیم دوست گلم موفق باشی
  12
  27
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
  ۴۱
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::Iranemaa - قم، ایران::]. دوست عزیز من سرزنش نمیکنم که چرا حجاب داشته. نباید میگفت از بچگی دنبال کشف حجاب بوده . اگر واقعیتش رو بخواهی این خانوم تا چند سال بعداز خارج رفتن هنوز برای خودش مسیله حجاب حل نشده بوده . منظورم اینست که خودش هم تعصب داشته است و فقط آخوندها نیستند. الان خیلی مرد و زنهای ایرانی تعصب دارند و وقتی خارج میروند هنوز حجاب دارند. آیا میشود آنرا بپای آخوند نوشت؟
  23
  15
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
  ۸۱
  mok432 - تهران، ایران
  حجاب داشته باشد و یا نداشته باشد این نتیجه بی‌ اطلاع بودن مردم از اسلام میباشد دوستان توجه داشته باشند که در قرآن به زن بها داده نشده است.و زنها را برده میداند ، حتی حوریان بهشتی هم زن میباشند ،و از حوری مرد خبری نیست. و اگر آن خانم که چادر به سر میکند قرآن را حتی از روی ترجمه هم بخواند خواهد فهمید که زنان در قرآن ناچیز هستند و برای لذت جویی مردان آفرید شده اند چونکه مردان ما کاملاً از قرآن بی‌ خبرند و به حرف آخوند دروغگو و خرافه پرست گوش میکنند بس دوستان قرآن کتابی است با ضد و نقیض‌های زیاد و کتابی است ضد بشریت و کشتار انسان‌های بیگناه را ترویج میکند ،پس ما هر چی‌ میکشیم از اسلام و آخوند دجال میباشد
  5
  24
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
  ۴۱
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::mok432 - تهران، ایران::]. دوست عزیز حوری مرد هم هست و به آن قلمان میگویند و بگفته آخوند محل ما اینها پسرهای خیلی خوش تیپ میباشند که اگر زنی خیلی آدم خوبی بوده باشد در بهشت چند تا از اینها در اختیار او میگذارند که در زیر درختان بهشتی و کنار نهر شراب و نهر عسل که از دوطرف میروند با آنها حال میکند. اینرا یکروز یکی از بچه ها از آخوند محل پرسید و او به ما گفت در حالی که خیلی هم ذوق زده شده بود!
  19
  16
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::mok432 - تهران، ایران::]. پس زنان عفیفه سرشون بی کلاه میمونه زن علم الهدی و خمینی و خامنه ای پس حوری مذکر نصیبشون نمیشه که دلی از عزا در بیارن بیچاره ها اینقدر رو گرفتن به امید مذکری در بهشت :) :) :) با این حساب نه این دنیا را حال کردند و نه اون دنیا :) :) :) :)
  2
  21
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۳
  ۵۱
  iran2015 - وین، اتریش
  [::آذری باهوش - میانه، ایران::]. [::آذری باهوش - میانه، ایران::]. ما نفهمیدیم آخر باهوش بعضی وقتها آذری و اکثر اوقات ترک !!! تو تو ی کدام جبهه نقاره میزنی!! بیشتر حملات به مخالف آخوند است گاهی وقتها هم یک لگدی به جبهه آخوندی ولی جناحی بخصوص میزنی .من خدایی فکر میکنم پاچه خوار و علی پرستی .در هر حال گور پدران هر چی دشمن ایران است چه از عرعر سعودی چه از عرعر اردوغان
  8
  10
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۵
  ۸۱
  mok432 - تهران، ایران
  [::آذری باهوش - میانه، ایران::]. من دارم از قرآن صحبت میکنم و شما داری حرف آخوند‌ها و احادیث دروغ را که آخوند‌ها یا مفتی های عرب بوجود آورده اند تکرار می‌کنی‌ ،قرآن را بخوان تا متوجه بشی‌ ،احادیث و نقل قول و شواهد و تفسیر‌های غلط از قرآن و غیره در این دنیای امروزی قابل قبول نیست، قرآن ضد بشریت و ضد زن میباشد
  16
  21
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴
  ۸۱
  mok432 - تهران، ایران
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. دوست عزیز زدی به هدف ،کاملاً صحیح میفرمأیید
  3
  19
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴
  ۴۱
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::iran2015 - وین، اتریش::]. اصولا برای من فرق ندارد اگر آخوند دروغ بگوید حال وی را میگیرم اگر ضد آخوند هم دروغ بگوید حال او را میگیرم اگر امریکا هم دروغ بگوید همینطور. پس من خودم را در حزب خاصی قرار نمیدهم که اگر رییس آن حزب خرابکاری کرد مجبور بشوم چیزی نگویم. بدین ترتیب من یک انسان آزاده هستم.
  15
  18
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴
  ۴۱
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::mok432 - تهران، ایران::]. آیات قران در شرایط زمان خودش ظهور کرده سال 2017 نبوده که . در آنزمان جامعه مرد سالار بوده. تازه اینرا هم برایت بگویم وقتی آخوند محل این داستان را گفت همین بچه محل ما که مادرش خیلی مومن هم بود گوشهایش قرمز شد و خیلی عصبانی هم شد و بعضی بچه ها بعدا فحش آخوند دادند که چرا مادر آنها باید با چند تا مرد حال کند. ضمنا اینرا هم بگویم که قران تنها مرجع نمیباشد و چهار تا کتاب حدیث هست که خیلی از این چیزها را در آنها نوشته است.
  16
  14
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۰
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  زنده باد
  2
  9
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۳
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  ای آخوند خجالت بکش تا پس گردنی نخوردی دست بردار از این جهالت پوفیوز
  2
  13
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۵
  ۲۲
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::] شما گفتی اونا مذکر در این دنیا ندارن نه این دنیا حال میکنن نه اون دنیا! میشه بفرمائید خود شما چطوری حال میکنید در این دنیا؟.
  17
  0
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱
  ۲۲
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::] در مورد فیض کاربرد آسانسور بخصوص وقتی در ایران مثل همراه آقای دانشجو مقنعه میزدی و در محل نهاد انقلابی با نامحرم سوار آسانسور میشدید کمی توضیح بده.
  15
  0
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۴
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  مسی جان حواست باشه جو گیر نشی و خدای نکرده از اون ور پشت بوم نیفتی!
  4
  0
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
  ۸۱
  mok432 - تهران، ایران
  [::اسب آتش - سیدنی، استرالیا::]. تو چرا ‌همش به پایین تنه فکر می‌‌کنی‌ جواب نداری بدی این افکار پلید را به اینجا نیاور ، واقعیت این است که اسلام به پایین تنه فکر می‌‌کنه و زن را ابزار کار میداند.در ضمن مردم ایران اگر شانس داشته باشند از این فرقه اسلام تغییر دین خواهند داد به دین‌های دیگر
  0
  16
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۶
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::اسب آتش - سیدنی، استرالیا::]. چه توضیحی بدم برو فیلمش را در گوگل سرچ کن ببین فیلم گویای همه چی هست .
  0
  10
  ‌سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۳
  ۲۲
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  [::mok432 - تهران، ایران::] دقیقا همون شیوه و نظر خاصی که طرف مقابلم ازش استفاده کرده رو ازش استفاده میکنم که ببینه چه طعمی داره که حرف پائین تنه میزنه باید جواب پائین تنه بشنوه.مثل آدم حرف بزنه ببینه چقدر احترام هم خودشو هم نظرشو دارم. به تو هم همینو میگم. چیزی که شماها تو شیشه نمیبینید من دارم تو خشت خام میبینم تازه کار. در ضمن مردم هم تغییر دین بدن یا نه واسم اهمیتی نداره من مسئول دین مردم نیستم اما جلوی سفسطه و شیطنت میایستم.
  11
  0
  ‌سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۹
  ۴۰
  گنجور - خرونینگن، هلند
  من کلا با هر چیزی که "ایزم" دارد و باعث ایجاد مکتب میشود مشکل دارم چون همیشه آخرش به افراط کشیده می شود.
  1
  5
  ‌پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۶
  ۴۰
  گنجور - خرونینگن، هلند
  این زن داره ایران را جهنم زنان نشان میدهد در حالی که ایران از این نظر شاید در رتبه 100 از200 تا کشور باشد.
  1
  8
  ‌پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۰
  ۴۱
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::گنجور - خرونینگن، هلند::]. درست فرمودی دوست عزیز. این دیده تنور داغه زده به سیم آخر و مسایل رو خیلی بدتر از اون چیزی که هست نشون میده تا از آب گل آلود ماهی بگیره و مطرح بشه . عکسهای داهات 30 سال پیش رو آورده همه فکر میکنند امروز هست
  4
  2
  شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.