علی کریمی: آقای درخشان اگر جرات دارید باز هم درباره من حرف بزنید

پس از این که حمید درخشان در مصاحبه ای جواب صحبت های کریمی در کنفرانس خبری این مربی را داد، اکنون علی کریمی در جدیدترین مصاحبه خود باز هم درحشان را خطاب حرف های خود قرار داده است.
 
علی کریمی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در واکنش به صحبت‌های حمید درخشان اظهار داشت:
 
من تصمیم گرفته بودم که هیچ حرفی نزنم اما ظاهراً‌هرچه سکوت می‌کنم بعضی‌ها بیشتر حرف می‌زنند. من قبل از هرچیز از پیشکسوتان بزرگ پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم چون احساسم این است سکوتم بیشتر بر ابهامات اضافه می‌کند.
وی افزود:
 
من تا روزی که بودم بدون قرارداد تیم نفت تهران را تمرین دادم و زمانی هم که رفتم، حرفی نزدم. درواقع تیم زمانی تحویل شما آقای درخشان! شد که باید برای بازی سوپرجام با پرسپولیس، تیم استراحت می‌کرد و بلافاصله بعد از من هم شما به تیم اضافه شدید.
کریمی تصریح کرد:
 
الان هم برای چندمین مرتبه می‌گویم شما تیم را رها کردید و ۸-۷ روز بچه‌ها بدون تمرین ماندند که حتماً مقصرش هم من هستم. شما بهتر است درباره پرونده‌تان در کمیته اخلاق صحبت کنید. من منتظر مصاحبه‌تان هستم تا درباره دسته‌گل‌هایتان در تیم ملی نوجوانان حرف بزنم. بازهم با احترام به همه پیشکسوتان پرسپولیس، آقای درخشان! به شخص شما می‌گویم که اگر جرأت دارید، بازهم درباره من حرف بزنید چون من هم خیلی حرف‌ها برای گفتن دارم آن‌وقت مشخص می‌شود چه کسی در این فوتبال باید کار کند.
+43
رأی دهید
-6
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  بهنام 139 - زوله، هلند
  زمانی‌ که به خاطر مسائل شخصی‌ خطاهای دیگران رو بخواهی آشکار کنی‌ معنیش این می‌شه که مردم برات اهمیتی ندارن. اگر زمانی‌ کسی‌ موافق با تو بود و تو اعمال خلاف اونو برای مردم آشکار کردی کارت درسته. البته منظورم فقط علی‌ کریمی‌ نیست، کلی‌ گفتم.
  2
  18
  شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
  ۳۸
  امام جان - سانفراسیکو، ایالات متحده امریکا
  این هم یکی از بگم بگم هایی احمدی نژاد را داره اجرا میکنه . اگر حرفی مفیدی داری بزن وگرنه ساکت باش. پیسکسوتان فوتبال هم و فوتبالیستهای ایران هم ماشالله مثل اخوندها و سیاسیون شدن و دارن همدیگر را تهدید میکنن.
  4
  8
  شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۳
  نظر شما چیست؟