اعتراف مرد همسایه به قتل پسر ۱۱ ساله تهرانی همانند آتنا اصلانی + ویدیو

 رکنا: نوجوان تهرانی در یکی از محله های جنوب شهر در یک سناریوی مرموز بطور مشکوکی در نزدیکی خانه مفقود شد و دیگر بازنگشت تا اینکه شب گذشته پلیس تهران از راز قتل وی پرده برداری کرد.

به گزارش اختصاصی گروه جنایی رکنا، ظهر روز جمعه هفته گذشته ابوالفضل نوجوان 11 ساله تهرانی در محله رازی تهران از خانه خارج شد و به پارک نزدیک خانه خود رفت.
این آخرین حضور ابوالفضل در خانه بود زیرا او دیگر به خانه بازنگشت. خبرنگار رکنا در پیگیری گم شدن مرموز ابوالفضل یک روز پیش از فاش شدن معمای گم شدن و قتل او راهی خانه پدری وی شد و با جواد، پدر ابوالفضل به گفت و گو پرداخت.
ویدیوی گفتگو با پدر پسر گمشده 11 ساله تهرانی ( یک روز قبل از پیدا شدن جسد کودک)جواد در تشریح روز حادثه به خبرنگار رکنا می گوید: زمانی که ابوالفضل از خانه خارج شد من در خانه بودم و سپس برای کاری از خانه خارج شدم، ابوالفضل به مادربزرگش گفته بود که برای بازی به پارک می رود.
پدر ابوالفضل می گوید: حوالی ساعت سه بعداز ظهر دوستانش او را دیدند و با ابوالفضل بازی کردند تا ساعت هشت شب که یکی از همسایه ها ابوالفضل را دید که در راه خانه بود و به او گفت که به خانه برو ابوالفضل هم به همسایه گفت که دارم به خانه می روم اما دیگر خبری از ابوالفضل نشد و او ناپدید شد.
جواد ادامه داد: ابوالفضل پسری بود که می دانست شب باید در خانه باشد و دوست داشت که در کنار من و یا مادرم بخوابد، امکان نداشت بدون من طاقت بیاورد، او بچه مهربان، دلسوز و بیش از حد بازیگوش بود و چون تنها بود شیطنت های خاص خودش را داشت.
پدر ابوالفضل در ادامه سخنان خود اظهار می دارد: ابوالفضل امسال به کلاس چهارم می رود و از وضعیت تحصیلی خوبی برخوردار بود.
جواد در مورد ماجرای گم شدن های ابوالفضل نیز می گوید: اربعین سال گذشته من همراه ابوالفضل به کاظمین رفتیم اما ابوالفضل گم شد، چهار ساعت به دنبال او بودیم تا اینکه ناگهان خودش پیدا شد، در سفر به کربلا چندین بار گم شد اما خودش ما را پیدا می کرد زیرا حافظه ابوالفضل عالی بود.
او در مورد سرنوشت احتمالی ابوالفضل نیز می گوید: من معتقدم ابوالفضل را کسی برده است، من مطمئنم که او بیرون نیست، ابوالفضل بچه ای نیست که گول بخورد اما شاید چیزی به او نشان دادند که دوست داشته است و همین موجب شده که با کسی برود.
وی در مورد روند رسیدگی به پرونده نیز بیان می دارد: اکنون از رسیدگی راضی هستیم اما اوایل کسی به طور درست رسیدگی نمی کرد و موضوع را جدی نمی گرفتند، حتی مرا داخل کلانتری نیز راه ندادند. 
جواد ادامه داد: دلم روشن است که ابوالفضل پیدا می شود اما امیدوارم این اتفاق برای هیچ کسی نیفتد و تنها خواسته من این است که مردم برای پیدا شدن ابوالفضل دعا کنند. اکنون حال بدی دارم اما استرس ندارم زیرا ابوالفضل پیدا می شود.
 
یک روز پس از گفت وگو خبرنگار رکنا با پدر ابوالفضل ماجرای قتل وی و ناپدید شدنش کشف شد. صبح روز گذشته متهم پرونده به جنایت هولناک در خانه خود اعتراف کرد. وی در اظهارات خود گفته است که ابوالفضل را در محله گمرک دید و او را به بهانه نشان دادن کبوترهایش به داخل خانه کشاند و سپس با ضربات چاقو جان ابوالفضل را گرفت.
 
سپس جسد ابوالفضل را بسته بندی کرد و همراه برادرش به کیلومتر 60 جاده قم برد و در آنجا رها کرد. بررسی های پلیسی نشان از آن دارد که قاتل از نظر روحی و روانی دارای مشکل است. با اعتراف قاتل تیمی از ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران با هماهنگی قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای امورجنایی پایتخت راهی محل یاد شده رفتند و شب گذشته جسد را پیدا کردند.
+34
رأی دهید
-0
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  elias8484 - هامبورگ، آلمان

  خداوند به پدرش صبر بده. خیلی سخته
  2
  35
  جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
  ۵۷
  baas - روتردام، هلند

  حتما بد حجاب بوده ابوالفضل .
  5
  27
  جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران
  اینطور ادامه پیدا کنه ماهم با این سن و سال باید مراقب باشیم کسی بلایی سرمون نیاره. ملت قاط زدن. بی ناموس اینهمه کاسب جنسی تو خیابونا بچه رو بردی چیکار. به نظر من انتقام گیری شخصی از پدره بوده. چون قیافه باباهه میخوره خلافکار باشه. ولی معلومه فقیر هم هستن.
  1
  2
  جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۳
  نظر شما چیست؟