خانواده‌ای سه نفره دربابل بعلت نداشتن کرایه از ۵ روز گذشته بی‌سرپناه شده شده اند

+135
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  mashhabib - قم، ایران

  زن و مرد که عملی هستند.....در ضمن بدبختی یه خانواده از بی عرضگی مرد خانواده است
  157
  29
  ‌پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۳
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  علی چولاق کجای واقعا" کجای مردمو انداختی گدای بی وجدان کجای , ابله کجای نادان کجای پلید کجای چرا خودت را زدی بمردن نامرد کجای خائن کجای ؟
  13
  130
  ‌پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۲
  ۵۱
  Jalal50 - ونکور، کانادا

  این خبر را بلافاصله بعد از خبر کمک رسانی انساندوستانه ایران به میانمار گذاشته شده حتما دلیلی داره...هاهاها...اذهان افراد رو فریب ندید.
  154
  18
  ‌پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۷
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  خوب دولت از مردم ایران واجبتر را باید رسیدگی کنه الان هزینه نیروگاه برق سوریه و کمک به تروریستهای سوری و غزه و لبنان هست لاکن یک وقت شما ملت ایران توقع نداشته باشید که اول مسایل شما حل شود ;) :) باید اول پول مخارج اربعین یک فسیل ۱۴۰۰ ساله را از حلقوم شما ملت بکشیم و در عراق خرج کنیم اینطور نباشد که فکر کنید ما پولها را برای ملت ایران خرج نماییم...
  13
  137
  ‌پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۷
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  تو شهرستان هم آدم نتونه 50 متر جا برای زندگی پیدا کنه دیگه خیلی هنره. بابا شمال اینهمه کلبه و خونه خالی افتاده. حالا عملیه یا هرچی هست بدین زندگی کنه. تو این تهران خراب شده اندازه کل ایران آپارتمان خالی هست. اونوقت قد پول ننشون اجاره میخوان. این ملت قاط زدن والا. از روی اون بچه خجالت بکشید.
  4
  111
  ‌پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
  ۴۰
  amin832 - تهران، ایران

  سرزمینی به این پهناوری . هموطن من جایی رو نداره که بچه خودش رو بزرگ کنه . چرا مملکتمون این طوری هست . از روی نادانی ما دارند ما رو هر روز زجر میدن .خودشونو اقا زاده هاشون توی خارج بهترین تفریحات و امکانات رو دارند بهترین بورسیه ها رو دارند ولی نیمی از مردم ما به نان شبشون محتاج هستند . کی میخوایم ما مردم بیدار بشیم و دست این بیگانگان رو از مملکت عزیزمون بیرون کنیم .
  4
  62
  ‌پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
  ۷۶
  بهنام 139 - زوله، هلند

  شاید بعضیها درست بگن که این آقا عرضه نداره. ولی‌ آیا به این فکر کردین که همه انسانها با عرضه نیستن ، خیلی‌ها آدمهای بسیار با شرف ولی‌ ساده، پخمه و بیعرضه هستن.ما ایرانیها میگیم اینها باید برن و بمیرن در صورتی‌ که در کشورهای پیشرفته مثل همین هلند دولت از همین آدمها حمایت می‌کنه چون آدم زرنگ و باهوش نیازی به حمایت نداره. بهتره یه خرده بازتر فکر کنیم ، دولت که حمایتشون نمی‌کنه حد عقل ما سر کوفت بهشون نزیم.
  3
  78
  ‌پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
  ۵۱
  oghab - هلسینکی، فنلاند

  پس اون پولهای جناب بز چی شده..دزدی های آسید مجتبی .... چی شد
  4
  51
  ‌پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران

  [::Jalal50 - ونکور، کانادا::]. خوب اونی که میخواد 10 هزار میانماری رو کار و خونه و زندگی بده چی اونم قبل از این خبر بود؟ هواپیما هواپیما کمک واسه میانمار و فلطسین و لبنان و یمن و کوفت و زهر مار میفرستم عیب نداره خوب حداقل یک دهمش رو هم به مردم خودمون کمک کنند؟ چطور واسه کمکهای خارجی سرودست میشکنند ولی واسه مردم ایران همه علیل و نادار و بدبخت هستند؟ یک شعور هم خوبه .
  2
  37
  ‌پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۹
  ۳۹
  آنتی خرافه - کلن، آلمان

  باز هم برید رای بدید و با جیب بری عسلامی بیعت کنید و جلوی دوربین برای خود شیرینی از رهبر فرزانه و آخوندها تجلیل کنید. محرم نزدیکه پس زنجیر زنی و قمه زنی فراموش نشه. ایرانی جماعت همین باشد حقش.
  2
  31
  ‌پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۲
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران

  ایرانیان یوکی ،خواهشا متن خانم تهمینه میلانی در مورد کمهای ایران به عربا و فقر و مشکلات داخل ایران را تو خبرا بگذارید
  2
  28
  ‌پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۳
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران
  :Jalal50 - ونکور، کانادا:تو که از وجدان و مردانگی و معرفت,کلا تعطیلی,امیدوارم خودت یه زمانی باین بلا گرفتارشوی تا مزه تلخ در بدری را بفهمی ای ...
  1
  11
  جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.