مداحی هندی هم اومد. امسال محرممون بالیوودی میشه - ویدیو

+18
رأی دهید
-116
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  هر ضربان دلم میگه مولا علی؛ ذکر منه روی لب؛ دین و دنیا علی؛ علی ای سرورم نور دو چشم ترم؛ من به هر و جا و مکان نام تو را میبرم؛ یا علی حیدر مدد؛ علی حیدر مدد.
  124
  21
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۵
  ۵۳
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  اینچیکی دانا، اینچیکی دانا. مملکت نیست دیوونه خونست
  5
  66
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
  ۵۸
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد

  عده ایی گوسفند و گوساله که خود را به در و دیوار زده و بع بع و ما ، ما , ایی کرده بلکه به این هوا به شرف و تعالی برسند، با حلوا حلوا دهان آدم شیرین نمی‌شود، اگر جوو ایی انسانیت در وجود داشتید به رسم حسین توجه میکردید نه اسمش، رسم او مبارزه با نا حق بود و جنگ با باطل، و اکنون چه کسی‌ باطل تر و گمراه تر از شما مسلمان نماها چه از گونه شیعه و چه سنی، مفلوکید و بدبخت و پر از بار سنگین، ننگ‌ بر شما انسان نماهایِ بی‌ وجدان جاهل مفلوک.
  28
  51
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
  ۳۹
  شب ناب - یوکوهاما، ژاپن

  شاهرخ خان فقط اون وسط نبود با آیشواریا رای!!
  4
  56
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  اوه چه شود کاش دوتا درختی ستونی چیزی هم بود اون وسط باهاش رقص کامل میشد :) :)
  4
  47
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. چه فایده اینقدر علی علی میکنی ولی هر پست بی ناموسی و عکس خانمهای خوشگل و لختی باشه اونجائی :) :) :) چیزهائی که یک مسلمان باید ازشون چشم بپوشه ولی اولین نفر همان مسلمانان لذتشو میبرند ;)
  3
  66
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  ۳۷
  Iranemaa - قم، ایران

  [::shirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. نه هموطن عزیز اشتباه میکنی،حسین برای قدرت با پسر عمویش جنگید و کشته شد ولی برادرش حسن دنبال قدرت نبود بلکه دنبال سکس و راحتی و ارامش بود و تعداد زیادی زن و کنیز داشت و همین حسین و حسن در جنگ با اجداد ما شرکت داشتند و کلی ایرانی کشتند و زن و دختر ایرانی بردند و به عنوان کنیز فروختند و سکس کردند و در بازارهایشان فروختند .حسین هم یک عربی بود مثل بقیه اعراب ،شک نکن
  5
  67
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
  ۳۹
  kakoch - کاکوچ، ایران

  اون دیس دیس چی بود :) . دیس دیس هم داشتن بابا خوبه پیشرفت کردن :)
  4
  31
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
  ۲۷
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. رودل داری خیر سرت.
  6
  47
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
  ۳۹
  kakoch - کاکوچ، ایران
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. قرصهاتو بخور دیر شده !
  2
  16
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹
  ۶۲
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::Iranemaa - قم، ایران::] هم کامنتی عزیز : کاملا درست فرموده آید. زیر بنای فکری و ایده این حاج خانم بر پایه دین و اندیشه‌های توخالی بنا شده،شما نظری به نوشتهای ایشان بیندازید آیا مطلبی آموزنده یا توضیحی درست مشاهده می‌کنید؟ حالا در کمال در ماندگی علمدار حسین شده، و من امیدوارم لجام گریختگی و فحاشی و چرندیات فکری خود را در حیطه فکر مسموم خود خلاصه کند. دقیقا چون طرفداران مجاهدین خلق که بوق و کرنای آزادی بسر میدهند،لچک بر سر میکنند،از دست دادن با مردان خودداری میکنند و علمدار حسن و حسین هم میباشند و همزمان بوق و کرنای آزادی سر میدهند.
  3
  22
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. اول اون قلبه که ضربان داره بعدشم اینقدر شعار نده علی علی نکن که همه جات علی بجای شعار عمل کن عمل نیک ریا و تزویر را بگذار کنار
  1
  14
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۳
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::Iranemaa - قم، ایران::]. بله حسین برای قدرت و حسنک هم برای سکس جانشون را فدا کردند سرم به فدای قدرت و سکس که از اصول و احکام اسلامی هست کلا این عزاداری محرم بدون اینکه ملت بدونند و برن تحقیق کنند چرا حسین و حسن و بقیه این جانورها کشته شدند براشون عزاداری میکنند
  1
  18
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  ماجرای رقابت عشقی میان امام حسین و یزید چه بوده است؟. زن هوسباز و زیبارویی بنام ” ارینب ” که در ابتدا معشوقه یزید بود اما در استانه ازدواج با یزید به خاطر وعده وعیدهای امام حسین دل از یزید برید و به عقد و ازدواج امام حسین درآمد. ( الامامه و السیاسه ، صفحه ۱۶۶) (ثمرات الاوراق ابن حجة حموى ، نقل از پند تاریخ ، جلد ۱، صفحه ۲۰۹)
  2
  18
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳
  نظر شما چیست؟