مداحی هندی هم اومد. امسال محرممون بالیوودی میشه - ویدیو

+18
رأی دهید
-116

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۸
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  هر ضربان دلم میگه مولا علی؛ ذکر منه روی لب؛ دین و دنیا علی؛ علی ای سرورم نور دو چشم ترم؛ من به هر و جا و مکان نام تو را میبرم؛ یا علی حیدر مدد؛ علی حیدر مدد.
  124
  21
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۵
  ۵۵
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  اینچیکی دانا، اینچیکی دانا. مملکت نیست دیوونه خونست
  5
  66
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
  ۶۰
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد

  عده ایی گوسفند و گوساله که خود را به در و دیوار زده و بع بع و ما ، ما , ایی کرده بلکه به این هوا به شرف و تعالی برسند، با حلوا حلوا دهان آدم شیرین نمی‌شود، اگر جوو ایی انسانیت در وجود داشتید به رسم حسین توجه میکردید نه اسمش، رسم او مبارزه با نا حق بود و جنگ با باطل، و اکنون چه کسی‌ باطل تر و گمراه تر از شما مسلمان نماها چه از گونه شیعه و چه سنی، مفلوکید و بدبخت و پر از بار سنگین، ننگ‌ بر شما انسان نماهایِ بی‌ وجدان جاهل مفلوک.
  28
  51
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
  ۴۱
  شب ناب - یوکوهاما، ژاپن

  شاهرخ خان فقط اون وسط نبود با آیشواریا رای!!
  4
  56
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  اوه چه شود کاش دوتا درختی ستونی چیزی هم بود اون وسط باهاش رقص کامل میشد :) :)
  4
  47
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. چه فایده اینقدر علی علی میکنی ولی هر پست بی ناموسی و عکس خانمهای خوشگل و لختی باشه اونجائی :) :) :) چیزهائی که یک مسلمان باید ازشون چشم بپوشه ولی اولین نفر همان مسلمانان لذتشو میبرند ;)
  3
  66
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران

  [::shirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. نه هموطن عزیز اشتباه میکنی،حسین برای قدرت با پسر عمویش جنگید و کشته شد ولی برادرش حسن دنبال قدرت نبود بلکه دنبال سکس و راحتی و ارامش بود و تعداد زیادی زن و کنیز داشت و همین حسین و حسن در جنگ با اجداد ما شرکت داشتند و کلی ایرانی کشتند و زن و دختر ایرانی بردند و به عنوان کنیز فروختند و سکس کردند و در بازارهایشان فروختند .حسین هم یک عربی بود مثل بقیه اعراب ،شک نکن
  5
  67
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
  ۴۱
  kakoch - کاکوچ، ایران

  اون دیس دیس چی بود :) . دیس دیس هم داشتن بابا خوبه پیشرفت کردن :)
  4
  31
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
  ۲۹
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. رودل داری خیر سرت.
  6
  47
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
  ۴۱
  kakoch - کاکوچ، ایران
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. قرصهاتو بخور دیر شده !
  2
  16
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹
  ۶۴
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::Iranemaa - قم، ایران::] هم کامنتی عزیز : کاملا درست فرموده آید. زیر بنای فکری و ایده این حاج خانم بر پایه دین و اندیشه‌های توخالی بنا شده،شما نظری به نوشتهای ایشان بیندازید آیا مطلبی آموزنده یا توضیحی درست مشاهده می‌کنید؟ حالا در کمال در ماندگی علمدار حسین شده، و من امیدوارم لجام گریختگی و فحاشی و چرندیات فکری خود را در حیطه فکر مسموم خود خلاصه کند. دقیقا چون طرفداران مجاهدین خلق که بوق و کرنای آزادی بسر میدهند،لچک بر سر میکنند،از دست دادن با مردان خودداری میکنند و علمدار حسن و حسین هم میباشند و همزمان بوق و کرنای آزادی سر میدهند.
  3
  22
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. اول اون قلبه که ضربان داره بعدشم اینقدر شعار نده علی علی نکن که همه جات علی بجای شعار عمل کن عمل نیک ریا و تزویر را بگذار کنار
  1
  14
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۳
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::Iranemaa - قم، ایران::]. بله حسین برای قدرت و حسنک هم برای سکس جانشون را فدا کردند سرم به فدای قدرت و سکس که از اصول و احکام اسلامی هست کلا این عزاداری محرم بدون اینکه ملت بدونند و برن تحقیق کنند چرا حسین و حسن و بقیه این جانورها کشته شدند براشون عزاداری میکنند
  1
  18
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  ماجرای رقابت عشقی میان امام حسین و یزید چه بوده است؟. زن هوسباز و زیبارویی بنام ” ارینب ” که در ابتدا معشوقه یزید بود اما در استانه ازدواج با یزید به خاطر وعده وعیدهای امام حسین دل از یزید برید و به عقد و ازدواج امام حسین درآمد. ( الامامه و السیاسه ، صفحه ۱۶۶) (ثمرات الاوراق ابن حجة حموى ، نقل از پند تاریخ ، جلد ۱، صفحه ۲۰۹)
  2
  18
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳
  نظر شما چیست؟