درخواست عجیب مردم از احمدى نژاد

خبر را پایگاه اطلاع‌رسانی دولت بهار که در تمام چهار سال گذشته اخبار مربوط با احمدی‌نژاد و یارانش را منتشر می‌کرده، نوشته و آورده است: «محمود احمدی‌نژاد به همراه حمید بقایی و همراهان، برای قرائت دعای عرفه در امام‌زاده زیدواقع در بازار تهران حضور یافت. خروج دکتر احمدی‌نژاد از بازار تهران به دلیل ابراز محبت قشرهای مختلف مردم بیش از دو ساعت به طول انجامید.»
 
از نیمه شعبان گرفته تا دعای عرفه همیشه این مناسبت‌ها از سوی مردان اردوگاه احمدی‌نژاد در چهار سالی که دیگر سمتی در این کشور ندارند بهانه‌ای بوده است تا یا به میان مردم بروند یا آنکه سخنرانی ترتیب دهند.
 
به گزارش اعتماد، این‌بار اما بعد از جنجالی که احمدی‌نژادی‌ها در مورد بازداشت حمید بقایی به پا کرده بودند یک سکوت در اردوگاه‌شان برقرار شده بود که این‌بار با مراسم دعای عرفه در پنجشنبه تهران آن هم در شلوغ‌ترین جای پایتخت رقم خورد تا شلوغی‌های بازار هم به استقبال گسترده از رییس دولت‌های نهم و دهم ارتباط داده شود.
 
خبر را پایگاه اطلاع‌رسانی دولت بهار که در تمام چهار سال گذشته اخبار مربوط با احمدی‌نژاد و یارانش را منتشر می‌کرده، نوشته و آورده است: «محمود احمدی‌نژاد به همراه حمید بقایی و همراهان، برای قرائت دعای عرفه در امام‌زاده زید واقع در بازار تهران حضور یافت. خروج دکتر احمدی‌نژاد از بازار تهران به دلیل ابراز محبت قشرهای مختلف مردم بیش از دو ساعت به طول انجامید.»
 
البته در تیتر این چند خط کوتاه یک موضوع جالب دیگر هم مورد اشاره قرار گرفته است و آن هم این است که مردم در بازار تهران از احمدی‌نژاد خواسته‌اند در انتخابات ١٤٠٠ کاندیدای ریاست‌جمهوری شود. آن هم در شرایطی که تنها چهار ماه از آخرین انتخابات ریاست‌جمهوری که از قضا احمدی‌نژاد جزو کاندیداهای رد صلاحیت شده آن است، می‌گذرد.
 غیبت مشایی، حضور پررنگ بقایی
اسفندیار رحیم مشایی سه سال در انظار نبود اما در یک سال گذشته حضور پررنگی در مراسم‌هایی داشت که با حضور احمدی‌نژاد برگزار می‌شد. با این همه پس از ماجرای رد صلاحیت محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌جمهوری و نامه‌ای که مشایی به رییس دولت اصلاحات نوشت می‌توان گفت که برای یک دوره دیگر از انظار دور شده است.
 
کمتر از مشایی خبری هست و بازهم حمید بقایی است که تبدیل به نفر شماره اول برای او شده است. همین هم هست که برای حضور در مراسم دعای عرفه در شلوغ‌ترین و پرتردد‌ترین جای شهر، او را انتخاب کرده است تا از شرقی‌ترین نقطه شهر، مرکزی‌ترین نقطه را برای یک مراسم مذهبی انتخاب کند تا هم دیده شوند، هم از استقبال مردمی بگویند و هم از تقاضای کاندیدا شدن در انتخاباتی که تا برگزاری‌اش از همین حالا چهار سال دیگر زمان باقی مانده است.
+19
رأی دهید
-80

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  مردم هنوز عاشق احمدی نژاد هستن. اون مهندس میگه من در انگلیس انگلیسی پرفکت بلدم! میگه در روزنامه خونده که مطلب پدوفیلی اقا بهزاد هم توطئه علیه ایران و فرهنگ ایرانه!!! انگار که نه انگار که اینهمه ایرانی ناراحت اینجا جلوی چشمامون هر روز دارن رژه میرن! ما اصلا بخاطر طرح توطئه علیه ایران اومدیم خارج پناهنده شدیم. نه؟!! برید بابا خودتونو از اول بسازید. اینهمه قلمبه سرائی نکنید. بخودتون بپردازید. ما به به همه اه اه سردل میاره.
  18
  13
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۳
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  آیا اینها واقعا مردم هستند؟
  6
  36
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۰
  ۴۰
  alirezagermany - فرانکفورت، آلمان

  شاید باور کردنش سخت باشه ولی خیلی‌ از مردم مخصوصاً شهرستان‌ها و روستا‌ها عاشق این بشر هستند شک ندارم اگه جای قالیباف یا رئیسی این قرار میگرفت رای مساوی یا حتا به نفع این بشر تموم میشد حالا مردم توی ایران چی‌ ازش دیدن خدا میدونه
  9
  29
  یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۷
  ۴۲
  karkas - اصفهان، ایران
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. ﮐﺞ ﺍﻧﺪﯾشی ﻭ .... ﺧﻮﯼ ﻭ ﺍﻫﺮﯾﻤﻦبودنت به اضافه ....ثابت شده است! ......
  6
  6
  یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۲
  ۳۵
  raminn - تهران، ایران

  به قول شاعر : این حرف لوترکینگ به یادت باشد / تا خر نشوی کسی سوارت نشود
  3
  28
  یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۵
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::alirezagermany - فرانکفورت، آلمان::]. مموتی بر خلاف ادعا های مدیریت جهانی در حد یک کدخدای ده بود. بجای اینکه از میلیاردها دلار درامد نفت جهت رشد اقتصادی کشور استفاده کنه تا فقر و مصیبت را در دراز مدت کم کنه, شروع کرد به بذل و بخشش و عوام فریبی. از دادن گونی برنج و سیب زمینی به فقرا تا یخچال و فریزر به تازه عروس و داماد ها. هیچ حساب و کتابی هم نبود. محبوبیت او در دهات و شهرستان های کوچک ریشه در فرهنگ روستایی و پوپولیستی او دارد
  3
  12
  یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۴:۳۲
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران
  [::alirezagermany - فرانکفورت، آلمان::]. تو روستاها طرفدار زیادی داشت ولی الان دگه مثل قبل طرفدار زیادی ندارد ولی تو شهرها نه اکثرا ازش متنفرند .متاسفانه در دور اول ریاست جمهوری با رای قاطع مردم تهران رییس جمهور شد
  7
  5
  یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۵
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::karkas - اصفهان، ایران:: چطوری بهت ثابت شده؟! تو هم یک اهریمن شناس و آینه بین جدید هستی؟! بابا اینهمه آش رشته یعنی چی؟ خوی اهریمن یعنی چی؟! بابا پاهاتونو بزارید روی زمین. والا در هپروت خبری نیست! چه چیزهایی میشنویم از این ملت!
  1
  3
  یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  [::Iranemaa - قم، ایران::]. رای قاطع مردم تهران؟ یعنی آن اعتراضات گسترده مردم تهران بعد از انتخابات 88 را ندیدی، هنوز دیر نیست ، با یک سرچ کوتاه در یوتیوپ میتوانی خیل عظیم مردم تهران را بعد از اعلام نتایجه انتخابات 88 را ببینی تا دیگر فکر نکنی که احمدی نژاد با رای مردم انتخاب شده!
  2
  4
  یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.