پیغمبر به خورشید سفارش کرد برگرده تا علی نمازش رو بخونه - ویدیو

پیغمبر به خورشید بعد از غروب‌کردن سفارش کرد برگرده تا علی قضای نماز عصرش رو بخونه
+20
رأی دهید
-118

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  شهریار ایرونى - زوریخ، سوییس

  چقدر دقیق و جزء به جزء !!!. آخه بى پدر مگه مجبورى اینجورى دروغ بگى؟!. آخ که چقدر به فهم و شعور خردمندانِ میهَنَم توهین میشه و هیچ کارى از دستم برنمیاد!
  6
  210
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۹
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  این دیگه خیلی باحال بود :) :) :) پیغمبر سرش روی پای علی :o :o :o و علی هم در حالت خاص بوده :) :) :) :) چقدر سکسی :) :) اونوقت خورشید گوش به فرمان محمد یعنی آخرش بود مردم از خنده . اونوقت میگن در اسلام همجنسگرا نداریم :o بعدشم محمد غشی و صرعی بوده توهم میزده که وحی میشه بهش :) :) :) :) کلی خندیدم با این حرفهای آخوند شپشو :) :) :)
  15
  173
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۸
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران

  دریافت وحی بصورت خوابانکی را تاحالا نمیدانستیم.جدا این کثافتها فکر کردن ملت تا این حد اشکولند؟آخه بی.... مگر آفتاب عقربه ساعته؟
  9
  145
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۸
  ۶۷
  جوابگو - مالمو، سوئد

  این دیگه ته خط پفیوز هاست که آخرین میخ نابودی و تخریب اسلام را زد،همینطور که به دستور روس کمونیست،ناموس و شرف زن،و مردانگی را تو ایران از بین برد،اول اقتصاد ایران را عمدا خراب کرد که بتونه به ذلت بکشونه ملت ایران رو و همه را بخاطر لقمه نانی جاسوس یکدیگر کنه.
  7
  136
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۰
  ۴۲
  انرژی و بینهایت - فوکوکا، ژاپن

  ممنون از اینکه سکانس فیلم علمی - تخیلی (سوپر من ) را گذاشتید، متاسفانه این سکانسش در نسخه سینمایی آن حذف شده بود چون دانشمندان ناسا را ناراحت ساخته بود، آنها میگفتند " این دیگه قطعا غیر ممکنه که زمین را یکبار متوقف کرد و دوباره به جهت عکس آن چند درجه چرخاند،اگراین کار حتی چند ثانیه هم طول بکشد باید تمامی موجودات زمین یکبار منقرض شوند و زمین دوباره به عصر بعد از مذاب برگردد،هالیوود هم داره گند علمی _ تخیلی را در میاورد".
  7
  111
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۱
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  این خدا که خورشید با اون عظمت را متوقف میکنه تا علی بیاد مدح و ستایشش کنه چطور الان از این معجزات نمیکنه مثلا جلوی جنایتکاران را بگیره لایه اوزون را وصله و پینه کنه .جلوی خشکسالی و مرگ مردم آفریقا و کشورهای دیگه را بگیره آخه این چرت و پرتها خیلی خنده داره چقدر احمق و بیشعور هستند این آخوندا .
  5
  137
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۱
  ۶۱
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  ههههههههه خدا امثال شماها رو زیاد کنه که موجب رسوایی بیشتر مکتب رافضی بشید ، مردم ساده لوح تشیع دل به کدام سخن این اخوندان خوش کردن که هنوز هم به این دروغگویان وفا دار هستند و در مجالسشون شرکت میکنند
  19
  114
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۵
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  میبینید؟! میشنوید؟! این نجس الوجود و کثیف الکلام را میشنوید؟! به من گیر ندهید که چرا شماتت میکنم. به خودتان گیر بدهید که چرا این افراد شما را شلغم حساب کرده و برایتان از این پشمکها رشته میکنند. اخر خورشید علی و ملی و محمد و عیسی و موسی و بودا را چپش حساب میکند؟! نقشی که نور و خورشید در پیدایش این سیاره داشته هیچ خدای ساخته ترسی که شما آن را آفریدید نداشته. بله. خدا را شما با ترسهایتان آفریدید. آن بدبخت دستش به پشتش نمیرسد. بروید ترسهایتان را حل کنید.
  14
  111
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۷
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  بفرما بعد کسانی‌ در اینجا به مفتی سنی می‌‌خندند. که می‌‌گوید. زمین تاب نمی‌‌خورد. دروغ است. از خالی‌ بندی مسابقه دارند. این هم مفتی شیعه .فرقی‌ دارند ؟ بی‌ پدر با یک کلام . تمامی قوانین قیزیک . کهکشان .راه شیری. ۱۰۰۰ میلیارد ستاره .قوانین. کپلر. نیتون. انیشتن .۱۰۰۰۰ سال علم و تجربه ستاره شناسی‌ را گودرز می‌‌زند. ککش گزیده نمی‌‌شود. من که گویم مفتی سنی خر به توان ۱۰ است. این دیگر مشگل توان ۱۰ را ندارد. هر چه صفر در جلوی یک گذارید در خریت کم است.
  6
  111
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۸
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. آقا من یکبار به عنوان همنوع از شما خواهش کردم این کلمه مزخرف رافضی را قرقره و تکرار نکنید. اگر شما سر در آخور دین دارید بدانید که همه دینها مثل هم هستن. خریتهایشان کمی سایه روشن دارد، اما همه مثل هم هستند و ریشه در ترس دارند. بروید ترسهایتان را حل کنید تا بلکه بتوانید ببینید که شما فقط نوع انسان هستید. نه مسلمان شنبلی شافعی حنبلی شیعه ثنی و این هم عن زبورات بیسرو ته. بروید ترسهایتان را حل کنید دوست عزیز.
  20
  106
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۳
  ۴۱
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  باید این جور داستانها رو بصورت فیلمنامه در آورد و داد دست ده نمکى و چرخنده و چرنده و خزنده رو هم بریزه توش و یه فیلم کمدى درست کُنه ! باور کنید در هفته اول نمایش رکورد میزنه! اسکار هم دور از ذهن نیست ! واى اگر اینها نباشن و این مسخره گیریها رو در نیارن ، این زندگى تحملش خیلى مشکلتر میشه !
  4
  92
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۱
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. قرار نبود. هرچه آخوند ما گوید. علم حسین کنید. و رافضی رافضی گویید. هنوز یک هفته نشده که مفتی سنی شما همینجا گفت. زمین تاب نمی‌‌خورد. اگر تاب می‌‌خورد. که لازم نبود. به چین رفت. چین می‌‌آمد پیش شما. به شما گویند فرصت طلب. اپورتونیست. مفتی شما از خریت دست کمی‌ از این ندارد. دیگر شورش را در اوردهی با این رافضی رافضی گویی. یک سوزن اول به خودت. بعد جوالدوز به دیگران. بله می‌‌دانم .آخوند شیعه مظهر جاهلی است . ولی‌ از شما سنی‌ها یاد گرفته. شیعه ۳۰۰ سال است که تولید شده. جاهلیت مفتی شما ۱۵۰۰ سال است که وجود دارد.
  5
  64
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
  ۴۲
  Herzl - امستردام، هلند

  اى خر .. بابات گاز بگیره با اون دروغت.
  0
  49
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  اینان اکثر مواقع انچنان میترکند که دیگه با هیج دستگاهی نمیتوان وصله و پینه شان کرد! :o
  0
  49
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
  ۶۱
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. برادر هموطن ، چه کسی سخن اون عالم سنی رو قبول کرده؟؟ من هم میفهمم اون عالم سنی یک مطلب اشتباه علمی رو بیان کردن اما تفاوت میدونی کجاست؟ در عالم علوم و تکنولوژی ممکنه دانشمندان و محققین دچار خطا بشن و تا ابد هم اشتباه خودشون رو جبران نکنن و یا بعدها اثبات بشه که سخنی اشتباه بیان کردن و حرف خودشون رو پس بگیرن اما این رافضی ملعون پهن مغز و دروغ گو داره روایتهای کذب و جهلی رو در قالب دین به خورد مردم میده و عملاً داره بر دین دروغ میبنده ایا واقعاً اینها قابل مقایسه هستن؟؟؟
  46
  12
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
  ۸۱
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  این واقعه ردالشمس هست و خود عمریها قبول دارند. ردالشمس بار اول به طوری که اسماء، ام سلمه، جابر انصاری، ابوسعیدی خدری و گروهی دیگر روایت کرده‎اند. بسیاری از کتب معتبر عمری نیز آن را به طرق خویش روایت نموده و مورد قبول قرار داده‎اند. حتی برخی از دانشمندان عمری درباره تأیید این جریان و رد اشکال‎هایی که به سند یا متن روایت شده کتابی مستقل تألیف کرده‎اند. «یا علی؛ جانم علی؛ مولا تویی؛ سرور و آقا تویی».
  69
  13
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
  ۳۱
  Tombehtar - نیورک، ایالات متحده امریکا
  .... بو گندوی کثافت ادم کش قاتل شما جانیها نسل تکامل یافته این ......هستید که در جنابت, فساد, ادم کشی وووو نمونه ندارید حال خود حال و وضع ....ادم خوار را تصور کن.
  0
  4
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۳
  ۸۱
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. ببین اون دینت رو بزار لب کوزه؛ آبش رو بخور. ایرانی هرگز عمری نمیشه. تو عرعرستان هر ....میکنید به خودتون مربوطه. .....و سوسمار میخورین؛ به ما چه. .....واسه مرحم شدن .....رو میزارن تو دهن مردهای غریبه؛ به ما چه. جریان پا منبر رفتن ما هم؛ به تو چه.
  11
  17
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۷
  ۵۶
  Sepas - تهران، ایران
  ما تو ایران مثل آمریکا سیاه سفید سنی شیعه آرمانی زرتشتی یهودی زرد سرخ همه جوره و خلاصه از همه ادیان داریم اینو میگن دموکراسی ، همه هم با هم ازدواج‌ و زندگی‌ می‌کنن ، درست مثل زمان هخامنشیان، علی‌ و پیغمبر همه با همند ، به این گوش ندید، عرب هم یک جزو این مقوله می‌باشد که همه میدونیم ، پس الکی‌ نجنگید.
  9
  3
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۸
  ۱۰۴
  amonbede - تهران، ایران
  [::Herzl - امستردام، هلند::]. این داستان رو از خودش نمیگه 30 سال قبل من این داستان رو تو یک کتاب اسلامی خوندم که متحیر شدم .. قضاوت با شما
  0
  12
  شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۹
  ۴۴
  sakura - توکیو، ژاپن
  خب حضرت با این کار نماز سروقت بقیه مسلمانان رو ....ای فرمودند که!!!
  0
  14
  یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۹
  ۴۷
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. تو واقعا روانی به تمام معنی هستی،زندگیت مثک دینت یک دروغ بیشرمانه است!.... بت پرست ،سقط پرست ،علی پرست.مسلکی که بآین دروغهای بیشرمانه جزء اصولش هست باید کسانی مثل تو دنباله روی ان باشند!
  1
  4
  دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.