توهین رسانه کره ای به کی روش؛ او شکلک بازی را شروع کرده است

یک رسانه کره‌ای با انتشار مطلبی تحلیلی در مورد رفتارهای کارلوس کی‌روش، توهین بی‌سابقه‌ای به سرمربی تیم فوتبال ایران انجام داد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت SPORT CHOSUN ، این رسانه کره‌ای با انتشار مطلبی بلندبالا نسبت به رفتارهای کارلوس کی‌روش توهین بی‌سابقه‌ای را به سرمربی تیم ملی ایران انجام داد.
 
وی در سرتیتر مطلب خود نوشت:
 
برای سرمربی تیم ملی ایران اسم مستعار روباه را باید انتخاب کرد!
 
نویسنده این گزارش به اتفاقات چهار سال قبل پرداخت و عنوان کرد:
 
تیم ملی فوتبال ایران بازی سرنوشت‌سازی در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ مقابل کره جنوبی داشت و کی‌روش در بدو ورود به خاک کره، جنگ روانی را علیه سرمربی سابق تیم ملی کره و فعلی هیوندای به راه انداخت. او عکس (چوی) را به صورت نفرت‌آمیز در اتاق‌های بازیکنان تیم ملی ایران نصب کرد و در حالی که به پیروزی در آن مسابقه نیاز داشت، سرمربی کره را به مضحکه گرفت و حتی از وی خواست که عذرخواهی کند.
 
در ادامه این گزارش آمده است:
 
کی‌روش جنگ روانی را تا دقایق آخر ادامه داد، به شکلی که نیمکت دو تیم به مسابقه کشتی انفرادی تبدیل شده بود و سرمربی پرتغالی با همین ترفند، ایران را به جام جهانی برد و برنده جنگ روانی شد چون آنها (ایرانی‌ها) می‌خواستند که پیروز شوند. این سایت کره‌ای نوشت؛ پس از چهار سال دوباره کی‌روش به کره جنوبی بازگشته و این‌بار او در بدو ورودش به فرودگاه اینچئون اقدام به ستایش و تعریف و تمجید از فوتبال کره جنوبی پرداخت و حتی در مصاحبه خود اعتراف کرد که فرصت خوبی دارد که از فوتبال کره جنوبی نکاتی را برای ایران بیاموزد، چون کره امکانات خوبی دارد و یکی از قوی‌ترین تیم‌های آسیا است. کی‌روش ادامه داد: که این فرصت خوبی برای ایرانی‌ها است که از کره‌ای یاد بگیرند و فوتبالشان را توسعه دهند و او حتی مدعی شد که برای پارک‌جی‌سونگ ستاره بی‌چون و چرای تیم ملی کره که در منچستر یونایتد که شاگرد کی‌روش بود، احترام خاصی قائل است، اما او در پایان عنوان کرد که می‌خواهد تیم ملی ایران را بی‌شکست به جام جهانی بفرستد.
 
نویسنده این مطلب در ادامه نوشت؛ این اظهارات کی‌روش در شرایطی کاملاً عادی بیان شد، اما ظاهراً او جنگ روانی‌اش را پشت پرده نگه داشته بود و نکته عجیب در نوشته این خبرنگار کره‌ای توهین علنی به سرمربی تیم ملی ایران است، او نوشت؛ کی‌روش شکلک‌بازی‌اش را آغاز کرده و سرمربی ایران را میمون خطاب کرد، در حالی که در تیتر این مطلب، کی‌روش یک روباه خطاب شده بود.
 
او در ادامه انتقاداتش از کی‌روش نوشت؛
 
تیم ملی و سرمربی‌اش در حالی که هتل خوبی را در سئول در اختیار دارند این بار ایراد را از زمین اینچئون آغاز کردند و سرمربی ایران همیشه سعی به آغاز جنگ روانی دارد و معمولاً لیست نهایی ۲۴ نفره‌اش را اعلام نمی‌کند و یا اینکه آن را به تأخیر می‌اندازد. او مرتب به امکانات کره‌ای ایراد می‌گیرد و به همین علت شایعه تغییر محل تمرین را هم به راه انداخته است.
 
در پایان این گزارش آمده، کی‌روش سعی دارد با مسائل حاشیه‌ای کره‌ جنوبی را پس بزند و ازبکستان را به این شکل به سمت جام جهانی هدایت کند.
+2
رأی دهید
-22

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.