رقص مازندرانی مسیح علی‌نژاد در نیویورک

+345
رأی دهید
-119

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  این شیر زن به تنهایی تا الان تونسته رژیم ایرانو به زانو در بیاره . ایکاش ازاین مدل زنها بیشتر داشتیم .
  148
  248
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۸
  ۵۲
  همه چیز ایران بر باد رفت - برلین، آلمان

  خیلی هم عالی! الان عقده های اسلامی متحجر مثل دمل های چرکی میزنه بیرون!.
  123
  238
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۵
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  عالی بود مرسی
  105
  207
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۴
  ۴۱
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  پیشنهاد میکنم در چنین مواردی که خبر در مورد شخص و رفتاری شخصی است اینگونه برای ملت بزرگوار تیتر بزنید: رقص مازندرانی مسیح علی نژاد در نیویورک "به هیچکس هم ربطی نداره!"
  246
  90
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۳
  ۴۴
  رو راست - لندن، انگلستان

  ای خوشی های همش پوچ و تو خالی است باید از داخل زندگی اینها با خبر باشید . یک بزرکی میگفت کسی که از داخل زندگیش خبر نداری حسرتشه نخور.
  165
  110
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۳
  ۴۰
  آذری باهوش - میانه، ایران

  بالاخره آخوندها هرچی هم بد بودن باعث شدند تو و خیلی از سوسیال خورهای دیگه از بین .... داهاتتون به هر بهونه ای در برید و توی خارج عشق و حال کنید. هر روز باید 5 صبح بلند میشدی ..... حالا برا خودت تا ده صبح میخوابی بیدار میشی میری پای اینترنت تا عصر که بری توی خیابون یه چرخی بزنی رقصی بکنی آخر برج هم که عمو سام کریمه یه روزی میرسه ..فحش به آخوند رو ولی هیچوقت یادت نره یه وقت دیدی یه بودجه اضافی امریکاییها گذاشتن یه چیزی بهت ماسید یه ماشین الکتریکی باهاش میخری مجانی اینور اونور بری هرچی باشه اونجا رفت و آمد گرون هستش
  245
  162
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۴
  ۴۰
  behran - کردستان، ایران

  آفرین به خودت و رقص مازندرانی!
  137
  206
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵
  ۵۰
  oghab - هلسینکی، فنلاند

  انقدر گاکوله که با کانتری موزیک مازندرانی میرقصه ..الحق که....
  165
  84
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۶
  ۳۸
  Iranemaa - قم، ایران

  [::آذری باهوش - میانه، ایران::]. ترک جان ،کلا عربپرست و شاید حتی ساندیسی هم باشی ولی خیلی مشکوکی و با بقیه ساندیسی ها فرق می‌کنی مثل romano ,,گاهی روشن فکر می‌شی...آخه به تو چه که این خانم محترم چه کار می‌کنه ...آدمها تا جایی که به کسی آزار نرسانند آزادند که هر جوری میخوان زندگی کنند، ترک به اصلاح باهوش.
  78
  161
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
  ۴۰
  آذری باهوش - میانه، ایران

  [::Iranemaa - قم، ایران::]. سلام قمی جان . تمام گرفتاریها زیر سر شما قمیها هستش که دنیا رو سر کار گذاشتید. کاش من بجای آذری اونجور که گفتی ترک بودم الان توی آنتالیا هتل داشتم کلی پول در میاوردم شاید هم توی ازمیر شرکت داشتم و با خوشکل ترین دختر ها هم حال میکردم. من که آزار نرسوندم به ایشون فقط مطلب خنده دار گفتم. من کلا از بچگی از ساندیس بدم میومد و این خیلی سال قبل از این بود که شماها به مضرات ساندیس پی ببرید. اون موقعی بود که توی کیف مدرسه باخودتون ساندیس میبردید و هرکسی ساندیس خور نبود گزارشش رو میدادید. پشت نقاب قایم نشو بگو ببینیم پسر کدوم آیت الله یا شاید هم حجت الاسلام توی قم بودی ؟
  97
  57
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  ۴۱
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  ملت بزرگوار خیلی پیشنهاد بنده بهش برخورده که گفتم رقصیدن ایشان ربطی به کسی نداره!!! جانم به این ملت بزرگوار!!!
  51
  75
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
  ۴۰
  آذری باهوش - میانه، ایران

  [::رو راست - لندن، انگلستان::]. دوست عزیز درست فرمودید. توی همین یوتیوب همین خانوم قسمتی از زندگیش رو نشون میده واقعا هیچی نیست فقط حالت تبعید و تنهایی دارد و فکر کنم به همین دلیل قاطی کرده. چی بگم از دست این حکومت که هر کس نظرش فرق کند او را آواره میکنند . واقعا بعضی از اینها آخر دیوانه میشوند و رقص که هیچ کارهای خیلی بدتر خواهند نمود .
  83
  44
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
  ۴۰
  آذری باهوش - میانه، ایران

  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. آی کیو . اگه یه دختر معمولی میرقصید ما کاری نداشتیم که . وقتی این شخص اینهمه کار ضد سیاسی کرده و با ولیعهد مصاحبه کرده و اینها دیگه رقص شخصی نیستش و ما هم دخالت میکنیم.
  87
  38
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
  ۴۰
  آذری باهوش - میانه، ایران

  [::Iranemaa - قم، ایران::]. کلا از 3گروه خیلی بدم میاید : -ساندیس خور - سوسیال خور - حسرت خور (اونی که زیر ویدیوهای زمان شاه هی حسرت میخورد ولی حاضر نیست برای کشور خودش کوچکترین قدم را بردارد ) البته حسرت خور و سوسیال خور به هم ربط دارند چون حسرت خور از هیچ موقعیتی رای انباشتن ثروت نمیگذرد.
  75
  39
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::همایون شایان - اسلو، نروژ::]. مورچه چیه که کله پاچش چی باشه. این همون که بتونه پاهای ملخیش رو به لرزه دراره یعنی کارش خیلی درسته! ما ادعامون نمیشه، ولی از راه دور با موشک و با پهباد از راه نزدیک، دشمنان ولایت زمین رو تار و پود میکنیم.
  123
  31
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
  ۴۹
  rood120 - منچستر، انگلستان

  تفکر اسلامی . ای مسلمان شیعه ، اینترنت پر از چیزهای حرام هست و دیدن این عکس ها و ویدئو ها در دین شما اشکالات زیاد دارد . چرا اینجا ول می گردی و لنگ و پاچه دید می زنی معده درد می گیری ساندیس خور و شاید هم این روضه ها فقط برای دیگران هست و برای شما نماینده های خداوند حلال . هر وقت گلشیفته هست یا مثل این خانم نفر اول شما هستید برای چشم چرانی بعد هم می گوید این کار ها باعث معده درد و زلزله و بی بارانی می شود ، شرمتان باد .
  28
  93
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
  ۴۱
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::آذری باهوش - میانه، ایران: راستی پی کیو جان کار ضد سیاسی اصولا یعنی چه و ایا کسی که کار ضد سیاسی! میکند دیگر نباید برقصد؟! و اگر رقصید باید دخالت کنیم و تا چه حد این دخولات مجاز است؟! برطد جان مادرتون روی مغز کار کنید. اون ادمهایی هم که در مورد پناهندگی و زندگیشون نوشتی بتو هیچ ربطی نداره چطوری زندگی میکنن. اینهمه ....دماغ رو زودتر پاک کن که عمر داره تموم می شه. افرین.
  38
  48
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
  ۳۹
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان

  کاری به افکارش ندارم.به فرض اصلا یک پا اوریانا فالاچی.اما چقدر زشت و کریهه این کلاغ پا به سن گذاشته .
  77
  32
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
  ۳۸
  رقص پرواز - پراگ، چک

  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. گرامی، منفی های فله ای حدود یک سالی هست در این سایت برای خاموش کردن نظرات کاربران محترم سایت از طرف کاربر مشخصی داده میشود که شما هم جزو لیست آن شخص قرار گرفته اید.
  24
  55
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
  ۳۸
  Iranemaa - قم، ایران

  [::آذری باهوش - میانه، ایران::]. من پسر یکی از آیت الله های عربپرست ریش شپشوی قم هستم .بگو ببینم تو که از کسانی که حسرت زمان شاه را میخورند متنفری ،حالا بگو ببینم که من هم یکی از آنها هستم چه کار باید بکنم،چه قدمی بردارم ؟ و نظرت در مورد پرستش اعرابی که به زنان و دختران ایرانی تجاوز کردند و در سرزمینهایشان فروختند و کلا عربپرستی چیه ؟ خشونت و ضد زن بودن اسلام ، به هر حال ادعای باهوشی ات میشه ما را راهنمایی کن
  24
  44
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
  ۲۸
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان

  این کانتری موزیک هست البته رقص این خانم کمی‌ شبیه Square Danceو Line Dance هست که به هم میخورند.
  11
  41
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  این الان رقص مازندرانی بود؟! عجب.
  32
  21
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::rood120 - منچستر، انگلستان::]. برو از همون ایرانیایی که بهشون آویزونی سوال کن: مٱمورم و معذورم یعنی چی.
  64
  23
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  تو محشری,واقعا از رقص قشنگت با آن نوازنده های ناهماهنگ,لذت بردم.همیشه موفق و شاد وسلامت و همچنان شجاع و جسور باشی.مرسی
  30
  39
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
  ۳۸
  Iranemaa - قم، ایران
  طرفدارهای رژیم آخوندی کلا از هر چیزی که باعث شادی بشه ناراحت می‌شوند و دنبال بهانه می‌کردند که گیر بدهند خصوصا این خانم شجاع که یک تنه رژیم را به دردسر انداخته. و متاسفانه بعضی به اشتباه به امثال ایشان و دکتر خزعلی و محمد نوری‌زاد میگویند سوپاپ اطمینان رژیم و مأمور رژیم ،در صورتی که رژیم دروغگوی آخوندی ظالمتر و بی رحمتر از اونیه که به سوپاپ اطمینان فکر کند و اجازه بده کسی به رهبر و مجتبی توهین کند و مردم را از خیلی مسایل پشت پرده آگاه کند و یا بی‌حجابی را رواج بدهد
  14
  20
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
  ۳۷
  eskiimoo - هلسینکی، فنلاند
  ای جان دلم مسیح، خوش باشی همیشه، . تصور کن که تو سرزمین خودمون اینطوری از ته دل برقصیم و وطن وطن بشه از نو. به امید روزی که کشور رو سیستم اداره کنه و دیگه کسی نتونه باب میلش بیاد و هر جور خواست با ملت رفتار کنند
  16
  27
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹
  ۴۰
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::senator x - تهران، ایران::]. اون نوازنده ها کار خودشون رو میکردند این وارد شده میرقصه حالا اونا شدن ناهماهنگ؟ جل الخالق! اصلا این رقصش هیچ سیستمی داره؟
  20
  18
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
  ۴۰
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::Iranemaa - قم، ایران::]. دوست عزیز اصلا حسرت خوری هیچ فایده ای برای مملکت ندارد فقط حالت بی انگیزگی به آدم میدهد و آدم دوست ندارد نه کار کند نه غذا بخورد نه را ه برود. من عرب پرست نیستم ولی همیشه گفتم عربها از ما خیلی بهتر همه چیز را درست کرده اند برای اینکه واقعیت است . خودت آرزو داری به کویت و دبی و قطر و عمان بروی حتی عربستان در پایتخت خودش به زنهای خارجی حجاب را زور نمیکند پس نتیجه میگیریم که کرم از خود درخت است. شما قمی ها نظم نوین جهانی را به هم زدید و تمام این اتفاقات بهار عربی و جنگ کویت و عراق و افغانستان بخاطر شماهاست و همه اینرا میدانند. حالا میخواهی بذاری پای آذری؟ تو انقلاب کردی یا آذری ؟ سال 42 توی قمی شلوغ کردی یا آذری ؟.
  14
  19
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
  ۴۰
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. دوست عزیز من آنرا برای خنده نوشتم و اصلا قصدم دخالت در زندگی دیگران نبود. البته خواستم تلنگری هم به جوانان عزیز هموطن بزنم که اگر خارج رفتند وارد حیطه سوسیالخوری نشوند و جوانمردانه کار کنند و این از خیرخواهی بود. موفق باشید.
  11
  18
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵
  ۴۰
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان::]. دوست عزیز گیر نده . هر کسی بدنش یه عیبی دارد. خودت هم بالاخره یه عیبی داری. آیا خوب است دیگران به آن گیر بدهند؟ واقعا گناه دارد ضمن اینکه رقص مجانی میبینی باز هم ایراد میگیری؟ خوب برو توی آلمان پول بده رقص ببین تو که اینرا دوست نداری. آنجا دخترهای خوشگل برای تو میرقصند ولی باید از جیب مبارک خرج کنی تازه ایراد هم بگیری تو را میندازند بیرون.
  6
  25
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
  ۴۰
  آذری باهوش - میانه، ایران

  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. بعد هم این مسیح نیست اسمش. معصومه هستش بهش میگن مصی . پس لطفا تصحیح بفرمایید
  3
  23
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران

  راستی و درستی. نه واسه کسی کلاس حجاب گذاشته نه آدم لاابالی هستش. حق کسی رو نخورده و ریا هم نکرده .
  2
  22
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵
  ۴۱
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::آذری باهوش - میانه، ایران: دوست عزیز اول اینکه مهم نیست ایشان چه اسمی دارند. بنده اصلا ایشان را نمیشناسم. سایت چنین اسمی بر ایشان در خبر مربوط داده و بنده ان را نوشتم. در زندگی به کسی بجز خودتان تلنگر نزنید. شما اگر اینجا در اروپا نیستید بیهوده مردم را با این کلمه سوسیال بگیری زخمی نکنید. گاها سوسیال گرفتن بسیار محترمانه تر از کارهائیست که به خیلی از افراد پیشنهاد میشود. القصه هر کس زندگی خودش را میکند. سالم باشید.
  14
  17
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۱
  ۴۰
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. دوست گرامی من خیلی برای شما احترام قایل هستم که بنده را قابل دانسته و نصیحت میکنید .شاید شما خیلی بزرگتر از من باشید. و آنجا درست فرمودید واقعا در ایران بعضی ها در شرایطی گیر میکنند و دست خودشان نیست مجبور میشوند خلاف کنند . حساب کن اگر طرف در خانواده معتاد بدنیا بیاید مجبور است مواد فروش و معتاد بشود یا چاقوکش بشود و این در دست خودش نیست پس اگر برود خارج حتی سوسیال بگیرد بهتر است. واقعا من دیگر از لفظ سوسیال خور استفاده نخواهم نمود مگر اینکه کسی به من فحاشی کرده باشد و شخصا مرا اذیت کرده باشد که در آنصورت هم فقط منظورم شخص وی میباشد.
  3
  16
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۲
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  کاری به این خانم ندارم ولی برقصه تا جون از ... جمهوری اسلامی در بیاد :) :) :) :)
  9
  22
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Iranemaa - قم، ایران::]. تو فقط یک فاشیست قمی آخوندی و با بسیجیها هیچ تفاوتی نداری. خودتو قاطی آزادی خواهان نکن قمی ... دفعه بعد دهن بشور اسم تورک بیار. چون تو همون قم که اکثریت تورک هستن ...... نام کهن قم هم یک نام تورکی هست. چون اصلا فارسی *ق* نداره و هر واژه ای که *ق* داشته باشه یا عربیه یا تورکی. افتاد؟
  17
  9
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۴
  ۴۰
  kakoch - کاکوچ، ایران
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. خوب میشی خوب میشی. قرصها تو سر وقت بخور.
  5
  13
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱
  ۷۰
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان
  با سلام و ارادت خدمت همه دوستان محترم که بعد از خواندن مطالب کامنت و امتیاز مثبت یا منفی میدهید روی سخنم با شماست . چه اشکالی داره که انتقاد‌ها وایراد‌های دوستان را با احترام و مودبانه پاسخگو باشیم که نتیجه مثب و موثر تری بگیریم و از توهین‌های نامتناسب بپرهیزیم ؟مگر خاک نقا ط مختلف ایران با هم فرقی دارد ؟ بیاییم همیشه همه جای ایران را یک رنگ بدانیم و انتظار نداشته باشیم که همه دارای یک نظر و هم عقیده باشند زیرا محال است .و اگرهمه ما از دست سیاستمداران ایران عصبانی ونا راضی هستیم چرا با دوستان ستیز کنیم؟ . در ضمن همه ما دارای خصوصیات مثبت و منفی میباشیم و همینطو ر خانم علینژاد و هیج کس خوب مطلق و مورد پسند عموم نمی باشد .دوستون دارم
  0
  15
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۴
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. دفعه بعد خواستی فارسی بنویسی وضو بگیر اولش.
  16
  19
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۸
  ۳۱
  مرغ آمین - تهران، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. کلا چی میزنی فارسی ق نداره . بدبخت ترکها نمی توانند ق را تلفظ کنند و گ تلفظ میکنند . ان وقت هر کلمه که در فارسی ق دارد ترک یا عرب . نخبه های مانند تو رو باید برای تدریس زبان و ادبیات به مریخ فرستاد :)
  11
  22
  شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۵
  ۳۸
  Alish_uk - بیرمنگهام، انگلستان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. ترک بدون افتخار نیست.سعی کن به چیزی مفتخر باشی که منحصر به خودت باشه نه اینکه با میلیونرها نفر درش مشترک باشی.کسانی که به قومیت و یا ملیت می نازن هیچ چیز قابل افتخاری از خودشونظر ندارند. البته وابستگی به اصالت خوبه ولی تا زمانی که خودبرتر بینی درش نباشه.به ترک بودن افتخار کردن درست مثل این که به خودت بازی که دو تا پا داری یا خونه داری یا ماشین.درضمن پرت نگو مومن.ق هیچ ربطی به آذری نداره.
  2
  10
  یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۴:۱۹
  ۳۸
  Alish_uk - بیرمنگهام، انگلستان
  [::آذری باهوش - میانه، ایران::]. هرکی می تونه سوشال بگیره نوش جون تو چرا بهت فشار میاد.تو اروپا بودن مزایایی داره که حقوق و کمک هزینه مالی هم جزو شه.شما یارانه میگیری کسی کاری داره؟
  7
  8
  یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۲
  ۳۸
  Alish_uk - بیرمنگهام، انگلستان
  [::رو راست - لندن، انگلستان::]. اون بزرگ آگه واقعا بزرگ بود بهت میگرن کلا حسرت زندگی کسی رو نخور.هم بکش برو زندگی خودت رو درست کن.
  3
  4
  یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۴
  ۳۸
  Alish_uk - بیرمنگهام، انگلستان
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. ......خودت و عاقات ........کی باشین.کاش زمانی که سال 2002 به عاقات گفتن بوش طرح مهار دوگانه رو امضاء کرده آنجا بودی می دیدی چطور ترس مرگ شده بود.آسیاب به نوبت.نوبت شما ها هم میرسه.آگه داشتن بمب و اتم برتری محسوب میشد الان روسیه رئیس دنیا بود نه اینکه زناشون مثل ......آخوند جماعت تو کل اروپا تن فروشی کنن برا یه لقمه نون.تازه شما 100 سال دیگه هم به روسیه نمی رسید ولی اگه برسید بازم 500 سال از آمریکا عقبین .به دو تا ترقه نبالید که اوکراین و پاکستان زپرتی اتم دارن و هیچ .....نیستن.شما که دیگه کلا هیچ.
  6
  9
  یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۴:۳۵
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  مازندران جزیره کوچکی هست که در غرب اقیانوس تگزاس واقع شده!
  9
  7
  یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۵:۴۸
  ۴۱
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::آذری باهوش - میانه، ایران: شما لطف وشفقت داری عزیزم. من جدن از نصیحت کردن بیزارم و همواره میگویم : ساده ترین کار در دنیا نصیحت کردنه و سخت ترین کار در دنیا نصیحت گوش کردن. هر چند بطور واقعی اعتقاد دارم که یک مصیبت بهتر از هزار نصیحته. مطلبی بود که با هم به نگاه نشستیم. در نهایت شما برای خودتان انتخاب میکنید و من برای خودم. زنده و دلشاد باشی دوست محترم.
  8
  9
  یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰
  ۴۶
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند
  مبارزه برای آزادی
  2
  4
  یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
  ۴۰
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::Alish_uk - بیرمنگهام، انگلستان::]. دوست عزیز اینها همه مشخصات شما را در رایانه خود دارندو الان اگر سوسیال بگیرید در آینده ممکن است اسم شما را بعنوان گدا بزنند برای اینکه ایرانی را تحقیر کنند. من بفکر سربلندی شما هستم . اگر در پیتزافروشی کار نیمه وقت انجام بدهید بهتر است که زیر بار خوردن سوسیال بروید . از طرفی این همان خمس و زکات مسیحیان است که به شما میدهند و خوار و خفیف میشوید. اگر کسی واقعا با زن و بچه گیر کند باید بالاخره کارش را از این طریق راه بیندازد و بنظر من عیب ندارد ولی برای شما که از منهم جوانتر هستید واقعا حیف است و هیچوقت زیر بار آن نروید. البته من کوچکتر از آن هستم که به کسی نصیحت کرده باشم ولی بعنوان هموطن بطور کلی اینرا گفتم و منظورم شخص خاصی نیست و این نظر شخصی من هست و هرکسی بقول دوستمان خودش صلاح کار خودش را تشخیص میدهد.
  4
  4
  یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Alish_uk - بیرمنگهام، انگلستان::]. با شما موافقم و هیچ افتخاری به هیچ چیز این دنیا ندارم. اما جواب کسانی رو میدم فکر نکن درباره ملت افغانستان دارن نظر میدن و باید بفمن وقتی میگن ملت بزرگ و کهن تورک ایران حرف میزنن یعنی اصالت نیمی از ایران و اکثریت مردم تهران. اگر شک دارن به این آمار برن تحقیق کنن. چون میدونم اکثرشون مال شهرستانهای فارس نشین هستن و خبر از تهران و مناطق تورک نشین ایران ندارن. من حتی با کردها که به مناطقی از ایران بخصوص مناطق تورک نشین و لرنشین و لک نشین چشم طمع دارن دشمنی و تعارض ندارم اما همیشه سعی میکنم با توهماتشون مقابله کنم تا امر مشتبه نشه و فردا روزی مجبور بشیم با جنگ ثابت کنیم چی مال کیه.
  7
  2
  یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::مرغ آمین - تهران، ایران::]. ...درباره نام *قم* برو تحقیق کن البته از جفنگیات ویکیپدیا تحقیق نکن چون یکی مثل منو خودت نوشته. قدیم هم اسمش خلجستان بوده. درباره خلجستان هم تحقیق کن.
  5
  2
  یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
  ۳۸
  Alish_uk - بیرمنگهام، انگلستان
  [::آذری باهوش - میانه، ایران::]. تو هم باهوش نشدی.شما اولا از کجا میدونی من میگیرم؟ من خداروشکر کارم اوضام بهتره از این که برم سوشال بگیرم.درضمن شما فرق گدایی و سوال رو نمی فهمی اون مشکل خودت هست.تو اروپا به کسی که بیکار شده در مدتی که دنبال کار هست حقوق میدن که مثل ایران ژن ظرف مرغ تن فروشی کنه یا خودش برای فرار از مشکلات بره‌ دنبال مواد. اگه سوشال گرفتن بد بود اینها جمعش میکردن.اینجا نیاز های اولیه هر انسانی رو دولت موظف هست تامین کنه. خیلی ها مثل شما کارگری توی پیتزافروشی رو انجام نمیدن مخصوصا تحصیل کرده ها.رفاه اجتماعی برای جلوگیری از آسیب هست.امیدوارم یکم دیدت رو باز کنی و یه چیزی رو که یجا شنیدی چشم‌بسته تکرار نکنی.
  3
  6
  دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۷
  ۳۸
  Alish_uk - بیرمنگهام، انگلستان
  [::آذری باهوش - میانه، ایران::] یادم رفت بگم که پول سوشال از مالیاتی هست که یا قبلا دادی یا بعدها ازت میگیرن.خنس د زکاتی نیست اینجا‌.در ضمن من دانشگاه Keele در نیوکاستل تدریس میکنم.اگه برید تو لیست دانشکده علوم اسم من که آیدیم مخففش هست میبینی.من برای دفاع از خودم صحبت نکردم.کلا میخواستم بدونین چی به چیه.
  3
  7
  دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۱
  ۴۰
  behran - کردستان، ایران
  [::Iranemaa - قم، ایران::]. نه اینکه ۹۹٪ مردم ایران روزانه در مصاف رو در رو و سینه به سینه با جهالت و ظلم بی امان آخوند و پاسدار و بسیجی هستند؛ باید بهشون حق بدیم که امثال مسیح علینژاد و خزعلی و نوری زاد وعالی پیام و غیره را سوپاپ اطمینان خطاب کنند!
  4
  8
  دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۹
  نظر شما چیست؟