شجاع ترین زن ایران جلوی ساختمان سپاه , آخوندها و مداح ها را شست و پهن کرد- ویدیو

+528
رأی دهید
-12
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران

  دمش گرم خیلی حرفهای قشنگ و بجایی گفت. ولی خوب من متوجه نشدم بخش شجاعتش چی بود؟! همچین گفتین شجاعترین زن ایران جلوی مرکز سپاه فکر کردم بلندگو گرفته دستش رفته جلوی در اون خراب شده شعار داده :) ولی بازم دستش درد نکنه. من شجاعترین زنان رو در تظاهراتهای سال 88 و 89 دیدم. با تیپهای مختلف مد روز یا چادری. دختران جوان و زنان مسنی که پابه پا در جلوترین مواضع تظاهراتها به سمت سپاهیا و بسیجیا سنگ پرتاپ میکردن و از کشته شدن نمیترسیدن. بارها ازشون خواهش کردم دورتر باشن اما قبول نکردن. جنگ 31 خرداد 88 هم اینطور شروع شد که لشگریان سپاه و بسیج و گارد ویژه و یگان ویژه نیروی انتظامی و ماشینهای زرهی سرتاسر خیابان آزادی و خیابان انقلاب رو و اطراف گرفته بودن و مردم در محاصره بودن ولی کسی جیکش در نمیومد. یک زن میانسال شعار داد و مامورا با باتوم زدن دهنش کل دندونای جلوش ریخت و گروه سمت ما روبروی مترو سر شادمان در خیابان ازادی بودیم برای دفاع از این زن شروع به تظاهرات کردیم که جنگ شروع شد و سرتاسر خیابان انقلاب و آزادی خونریزی و کشتار شد. پشیمون نیستم اما تا اکثریت مردم ما از درون طالب این حکومت هستن بی فای
  35
  130
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
  ۷۹
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  این همه حرف زدی؛ حالایکی هم بشنو. به این دلیل که هر کسی وظیفه‌ای دارد. مگر شماها نمیگویید؛ بنی آدم اعضای یکدیگرند. وظایف دست؛ چشم؛ ریه؛ طحال؛ زانو؛ چونه؛ معده اینا همه با هم فرق میکنه. کی گفته روحانیان به جبهه نمیروند؟ با توجه به جمعیت ایران در زمان دفاع مقدس از هر ۲۴۴ نفر ایرانی یک نفر به شهادت رسیده و از هر هزار طلبه ۴۸ نفر شهید شده و بر این اساس میانگین شهدای شناخته شده روحانی ۱۲ برابر دیگر اقشار جامعه بوده است. تعداد شهدای روحانی‌ای که خارج از لباس روحانیت وارد جبهه‌ها شده‌اند به اندازه تعداد شهیدان روحانی است که با لباس روحانیت در جبهه‌ها جنگیده‌اند. و این آمار برای دفاع از حرم هم صدق میکنه. شهید چمران رو یادت نمیاد؟
  287
  25
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹
  ۳۹
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  عُمراً ککشون هم نگِزِه ! گوششون پُره از این انتقادها و بدتر از این ، فحش و درى ورى ! اگر گوش شنوا و شرم و حیاء و آبرویى داشتند که سى و هشت سال با پُر رویى و شقاوت و سرکوب و استبداد ، فساد و حکومت نمى کردند! شجاعت این خانم ستودنیست ! تنها نگرانى ، دستگیرى و مشکلات بعدى هست که ممکنه این خانم ، باهاش مواجه بشه ! امیدوارم که مشکلى براش پیش نیاد!
  29
  123
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
  ۵۳
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  دمت گرم :)
  28
  135
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
  ۳۳
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  این آخوندا که درجه پستی شون نهایت نداره. یه ’مشت مردم نا آگاه گیر آوردن دارن سواری میگرن ولی اونایی که آگاه هم هستن اکثرا بی تفاوت شدن اگه یه جایی تظاهرات هست کسی بکمک اونا نمیره و تا پراکنید بین مردم هست هم این آشه با
  22
  107
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
  ۴۸
  ahura95 - توکیو، ژاپن

  ولله ماکه شجاعتی ندیدیم . یه فیلم از فاصله دور بدون نشون دادن گوینده ، گرفته شده ، و همون حرفایی که صبح تا شب همه جا گفته میشه ، تکرار میکنه . شاید معنی شجاعت عوض شده و ما بی اطلاعیم
  166
  33
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  تو روح کثیف حججی مگه این جنایتکار کی بوده یک تروریست بوده که به ناموس و ملت سوریه رحم نکرد یه انگل بسیجی کمتر دنیائی بهتر .بعدشم این آشغالهای بسیجی ماهی ۴۰ میلیون تومان حقوق میگیرند که بروند عملیات تروریستی در سوریه و عراق انجام بدن و کودکان بیگناه سوری را به خاک و خون بکشند برای این جنایتکاران جز خوشحالی حس دیگری ندارم
  31
  88
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
  ۷۹
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::شب تاب - یوکوهاما، ژاپن::]. خاطر جمع باش که براش هیچ مشکلی پیش نمیاد. همه در ولایت حق آزادی بیان دارند ولی در چهارچوب قوانین اساسی جمهوری‌اسلامی. با هر کسی حاضر به مناظره هستیم. خودت کامنت اول رو ببین که چجوری شستم و آویزونش کردم به جارختی.
  128
  19
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱
  ۳۷
  Iranemaa - قم، ایران

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. عزیزم گلم متفکر بزرگ از این چیزا نگو ،از تو شیرین بیان بعیده . چرا از دیکتاتور کثیفی مثل خامنه ای حمایت میکنی؟ و در ضمن تعداد آخوندها خیلی خیلی بیشتر از آنچه است که تو فکر می‌کنی تو هر شهر و منطقه کوچکی حوزه علمیه درست کردند و دیگر اینکه آخوندها که همش صحبت از دین و دشمن ..میکنند، باید اکثرا در دفاع از حرم زینب عرب شرکت کنند حتی بیشتر از بسیجی‌ها . و چرا فرزندان مسوولین شرکت نمی‌کنند و فقط شستشوی مغزی شده ها باید بروند سوریه ؟ و یا اون سرباز بی پارتی بدبخت برود لب مرز پاکستان ، توسط ریشوهای بی سبیل طرفدار سنت محمد عرب کشته شوند؟
  23
  76
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۸
  ۴۰
  Herzl - امستردام، هلند

  بچه هاى مسلولین یعنى سل برن شهید بشن نه بابا بچه هاى مسلولین همه تو خارج عشق و حال مى کنند وهمه أقامت و یا ملیت اروپایى وَیَا امریکایى دارند و فرزندان مردم گوسفند قربانى گیر آوردند برید یقه این قهرمان ملى قاسم سلیمانى را بگیرید که دسته دسته جوانهاى مردم مى فرسته براى کشتن چرا پسرشو و یا فامیلهاى خودشو نمى فرسته.
  16
  61
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۱
  ۳۹
  شب ناب - یوکوهاما، ژاپن

  مادر پِسَرِ شُجاع یا خواهرِ پِسَرِ شُجاع؟!
  61
  6
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰
  ۴۹
  cardenas - تهران، ایران

  [::ahura95 - توکیو، ژاپن::]گوشاتو بده یه دکتر خوب ژاپنی شستشو بده، داره میگه لیلا میر غفاری فعال مدنی هستم. که متاسفانه دستگیر هم شده . حالا تو اگه راست میگی تو همون توکیو مثل این خانم کلیپ درست کن و بزار تو یوتیوب . اسمت هم نمیخواد بگی فقط صدای خودت باشه . سایونارا.
  18
  62
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۶
  ۴۹
  cardenas - تهران، ایران

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. برو تو یوتیوب اسمشو سرچ کن تا شجاعت رو یاد بگیری از این خانم.
  18
  64
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۵
  ۳۹
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. تفى جان ، باز افتادى به هذیون گویى !؟ گفتى آزادى بیان !!!؟ مگه تو اون دِیر خراب آباد چیزى به اسم آزادى بیان هم هست!!؟؟ چشمات رو باز کن و خودت رو به گیج بازى نزن! اینهمه زندانى سیاسى سر ، همون مثلاً آزادى بیانى که ، داد سخن گفتى ازش گوشه زندانن!! اکثراً هم بدون دسترسى و داشتن وکیل و تفهیم اتهام! اون آمار و ارقام شهداى آخوند هم ( راست و دروغ ) وچمران و کسانیکه در جنگ تحمیلى شهید شدند، براى زمان جنگ بود و براى میهن ! اکثر فساد مسئولین ، از بعد از جنگ سیر و شتا ب صعودى گرفت ! شما هم دوران و جنگ و بعد از جنگ رو باید تفکیک میکردى ! صحبت این خانوم هم مداخلات ایران و فرستادن جوونهاى مغز شویى شده به سوریه و عراق هست ! متاسفانه مثال وظایف اعضاء و امعاى بدن هم که زدى مثل کُل کامنتت آبکى و بى معنى بود! من فکر میکنم با این مهملاتى که بافتى ، بیشتر خودت رو شستى و آویزون کردى ده جا رختى!!
  16
  22
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۰
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::cardenas - تهران، ایران::]. من اصلا حتی در مقابل این خانم ادعای شجاعت ندارم. بخصوص در مقابل مردان بزرگی که با رنج مردن مثل مصدق و با رنج خواهند مرد مثل میرحسین و کروبی احساس کمبود شخصیت و جسارت هم دارم. اما خداییش از سال 87 که در سایتهای پر جمعیت داخلی مطالب سنگینی مینوشتم. اغلب هم عکس خودم روی پروفایلم بوده و اغلب هم تهدید به دستگیری شدم. اما خدا خواسته نشدم. شاید مطالبی که در موضع جامعه شناسی و فقر زدایی هم مینویسم رو دیدن دلشون سوخته. در تظاهراتها هم چون دلم نمیخواست راحت دستگیر بشم رنجر بازی زیاد در میاوردم و خیلی وقتا از درو دیوار میپریدیم خونه مردم دستگیر نشیم. البته همشون راضی بودن. در کل حس میکنم دینی از جهت وظیفه انسانی در قبال مردم اطرافم در تلاش برای آزادی و احقاق حق گردنم نمونده. بعدشم سطح شعور اجتماعی و سیاسی مردم ما داره پایین میاد و امیدها کمتر میشه. همین رسانه های اینترنتی شده وسیله کنترل مغزی مردم توسط حکومت. راحت بگم چندان امیدی نیست خودمون به بلوغ برسیم و فوقش ابرقدرتها اینارو بر میدارن 4تا مفت خور و خودفروخته دیگه میزارن بالاسرمون.
  26
  17
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۲
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران
  از روزی میترسم که عمرم تموم بشه اما هنوز این جانیها صاحب مملکت باشن و فرزندان و نوه هاشون رو با القاب مختلف بر سر امور گذاشته باشن. گول اینها رو نخورید چون حتی با شعارها و تیپ مورد دلخواه شماها میان غالب میشن. یه روز شعار مذهبی. یه روز شعار ملی گرایی و وطن پرستانه. یه روز شعار روشنفکرانه یه روز شعار نژادپرستانه ووو حتی چند گروه شدن و هر گروهشون طیف خاص خودشون رو دنباله رو کرده. دروغگوها و خائنین به مردم رو از تناقضاتشون بشناسید و نبخشید. ببخشید نصیحتی حرف زدم. خواستم انشاء ش خوب بشه. :)
  17
  31
  ‌سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۷
  ۷۹
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. خاطرت جمع باشه و هیچ ترسی بخودت نده، راحت باش. مرگ هم حق است و همه مزه آن را میچشیم. این حکومت تا ظهور مبارک آقا امام زمان عج همچنان قرص و محکم با رهبری ولی برحق فقیه ایشان ایستاده.
  52
  14
  ‌چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۶
  ۳۷
  sama128 - شیراز، ایران
  خانم محترم خانم عزیز شهادت کیلو چند دلار - یورو - پوند - تومان در حد چند هزار میلیارد مهم دعوا سر لحاف ملانصرالدین شهادت کشکی بیش نیست. تا زمانی که آقازده ها و مسئولین تو ناز و نعمت هستن میلیارد میلیارد میلیارد ثروت دارن خانه های آنچنانی حقوق های چند ده میلیونی ویلاهای شمال استخراهای مختلط با ویسکی و کنیاک و ودکا و شراب ناب سفرهای توپ توپ خارج از کشور دیسکوهای اونور اب و این ور اب و مخفیانه طرف ببینم دیوانه هست بره مثلا شهید بشه بره بهشت پیش حوری ها اینها که این تو بهشت هستند مگه سرشون درد میکنه برن بهشت.چند خونه چند ماشین چندین شغل چند جا در امدچند کارخانه چند شرکت ده نفر زن عقدی و صیغه ویلای شما پاسپورت امریکا کانادا انگلیس و . سفر راه به راه تایلند برای زیارت اهل قبور جنسی و... در کنار بساط توپ توپ توپ مشروبات توپ کدام خر میره شهید بشه بره بهشت . بهشت برای خرها است اینها آقازاده هستند. ملت سرکارن سرکارن سرکار
  17
  22
  ‌چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۱
  ۳۷
  sama128 - شیراز، ایران
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک ۲ تا سوال داشتم یکی اینکه جنس دستمال یزدیت چیه احتمالا باید برزنتی باشه که بعد چندین ماه واکس ممتد پاره نشده ۲ احتمالا از این سفره بی صاحب یه کاسه ماست پر چربی هم گیرت میادکه هی سنگ به سینه میزنی ۳ تا راه شهادت باز کپنهاک و دانمارک ولکن یا بیا برو رقه سوریه یا تلعفر عراق کلی داعشی و مالشی ریخته تا مسیر شهادت حوری باز بی نصیب نمانی. امیدوارم هر چه زودتر به آرزوت که شهادت ا مفقودالاثر صد در صد بررسی به حوری موری ها که شبیه جنیفر لوپز هستن سلام برسون.
  17
  25
  ‌چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۲
  ۵۳
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. همه این حرفا به کنار. چرا خودت نمیری؟ نکنه تو هم در مجموعه چشم و روده و ریه و معده و طحال، انتهای روده بزرگ بوده و لذا تافته جدا بافته هستی!! :o
  13
  37
  ‌چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
  ۷۹
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::sama128 - شیراز، ایران::]. بالای 90% امت ولایت شیعیانش حامی رهبر، ولی برحق زمان هستند. اون 10% یا امواج روحی دارند یا از جماعت دشمن. طبق قوانین دموکراسی، تابع مقام معظم رهبری هستم. حالا دو تا یا سه تا سوال داری؟ فضای مجازی هم جبهه ای است در مقابل باطل! ولی اینجا شهید میکنم. عمریا مرد شین زنگ بزنین تا همه عالم ببینند که اساس مذهبتون کذب و باطل است.
  28
  8
  ‌چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹
  ۳۷
  sama128 - شیراز، ایران
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. پسر خوب دموکراسی تابعیت رهبری نمی خواد پس معلوم اساسا معنی دموکراسی را نمیدونی وقتی میگی تابع رهبرم پس کلمه دموکراسی را خراب نکن. بعدش تا راه شهادت باز خود را اسیر فضای مجازی نکن خودت را پاره پوره هم بکنی تو فضای مجازی شهید نمیشی هیچ حوری موری قوری هم گیرت نمیداد. از ما گفتن تا حالا که ول معطل بودی من بعدش هم همینطورولی بری سوریه یا عراق به نفعت یه سودی هم برای دورو بریهات داری.
  12
  19
  ‌چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۴
  ۳۹
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. من خودم مخالف ملا هستم ولی تو خیلی سوسیال خور .... هستی که به یه جوون هموطن که مظلومانه سرش توسط حیوونهای داعشی قطع شده فحاشی میکنی. خودت یه ناخنت بشکنه کل کشورت رو میفروشی براش ای .... همه کشورها میرند توی کشورهای اطرافشون نفوذ سعی میکنند داشته باشند برای اینکه امنیتشون تضمین بشه. مخصوصا اگر اونجا جنگ داخلی باشه ...ایران اگه نره توی سوریه و عراق اونوقت ترکیه و عربستان اونجا بیشتر نفوذ میکنند و به نفع اونها میشه و درنهایت سه تا جزیره رو هم از چنگ ایران در میارند...برو بمیر
  13
  16
  جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۹
  ۱۰۲
  amonbede - تهران، ایران
  کروبی موسوی خامنه ایی لاریجانی ها و ... همشون یه ....
  9
  4
  جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۳
  ۴۹
  حق بکو - لندن، انگلستان
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. اونهای که زن و کودک میکشند وتجاوز میکند دوستان و داعشی وهابی شما هستند هر کس از هرکجا با این جماعت وحشی داعش وهابی بجنکند مورد احترام هست ، شما با این طرز قکر (?) رسما از داعش دفاع میکنید ، حضور نیروهای یورو و سایر کشور در مبارزه با داعش انسان دوستان هست ولی نیروهای ایرانی در مبارز با داعش غیر انسانی ، تواگر لحظه سر بریدن این جوان را که توسط دوستان شما انجام میشد دیده بودی هرکز این کستاخی را نمیکردی ، شاید هم تماشا کرده باشی لحظه جان دادن حججی را که در دنیا شجاعتش خبر ساز شد ولی تعدادی بزدل وترسو از درد و سوزش شروع کردن به جفنک کفتن امیدوارم که در امتحان انسانیت مردود نشویم
  3
  10
  یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
  نظر شما چیست؟