جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه ثارالله :آمریکا خطا کند، باید جنازه نیروهایش را از آب بگیرد

جام جم آنلاین : جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در قرارگاه ثارالله بیانیه اخیر ارتش آمریکا در مورد حضور پهباد ایرانی بر فراز ناو هواپیمابر نیمیتز در خلیج فارس را نوعی جنگ روانی خواند و گفت: آنها با ترس و وحشت مشغول ماموریت هستند و اگر خطایی از آنها سر زند، باید جنازه‌های خود را از روی آب جمع آوری کنند.
 
سردار اسماعیل کوثری در گفت‌وگو با جام جم آنلاین ضمن انتقاد از حضور غیر موجه نیروی دریایی آمریکا در آبهای خلیج فارس افزود: پهبادهای جمهوری اسلامی ایران در منطقه قانونی خود مشغول پرواز بوده و باید با مداومت پروازی هر لحظه شرایط منطقه را مورد رصد قرار دهند و این ماموریت در چارچوب قوانین بین‌المللی در حال انجام است.
 
وی در این خصوص تصریح کرد: اینکه آمریکایی‌ها علاقه دارند با وجود حضور بحث برانگیز خود در آبهای خلیج فارس، هیچ چیز اعم از قایق گشتی- پهباد و هواپیما در پیرامون آنها وجود نداشته باشد نشان می‌دهد در وضعیت ترس و وحشت فراوانی در حال انجام ماموریت هستند.
 
فرمانده ارشد سپاه پاسداران خطاب به یگان‌های مستقر آمریکایی در منطقه گفت: اینجا منطقه ماست و ما برای تسلط بر منطقه با هدف صیانت از مرزهای آبی- خاکی مطابق موازین جاری بین‌المللی ماموریت خود را بطور دقیق ادامه خواهیم داد و لذا طرح هر گونه ادعای خلاف واقع نیروهای فرامنطقه‌ای، از سوی جمهوری اسلامی ایران قابل قبول نیست.
 
وی در خصوص اینکه آیا اقدامات یک ماهه اخیر نیروی دریایی آمریکا از جمله پرتاب منور به سوی گشتی‌های سپاه و همچنین صدور بیانیه ضد عملیات پهبادی ایران می‌تواند توجیهی برای اقدامات احتمالی آتی آنها علیه نیروهای ما باشد، اظهار کرد: قطعا این قبیل تحرکات از روی واهمه بوده و خود آمریکایی‌ها به خوبی می‌دانند در صورت ارتکاب کوچکترین خطایی باید جنازه‌های خود را از روی آب جمع آوری کنند.
 
کوثری تاکید کرد: ما دقیقا در چارچوب ضوابط تا آخرین لحظه‌ای که مسئولیت داریم به ماموریت خود در منطقه ادامه خواهیم داد و به تحرکات و بیانیه‌های ایالات متحده توجه‌ای نمی‌کنیم.
اما در ادامه مصاحبه پیرو اعلام عملیات قریب الوقوع سپاه برای انتقام «شهید محسن حججی»، چند و چون عملیات را از این سردار سپاه سئوال کردیم که وی پاسخ داد: به لطف خدا تا به امروز جبهه مقاومت ضربات پی در پی به اعوان و انصار گروه تروریستی داعش وارد آورده و چنانچه اراده‌ای برای چنین عملیاتی وجود داشته باشد که حتما هم وجود دارد؛ ضربه‌ای به پیکر رده فرماندهی داعش خواهیم زد.
 
کوثری تصریح کرد: تصمیم گیرندگان و هدایت کنندگان داعش باید بدانند اگر یک اسیری را می‌گیرند و با هدف ایجاد عملیات روانی ضد ایران به فجیع‌ترین حد به شهادت می‌رسانند، نه تنها کاری از پیش نخواهند برد بلکه نیروهای حاضر در سوریه و عراق را مصمم‌ تر از قبل کرده و ضمن تحکیم وحدت مردم ما، جوانان ضربات مهلک‌تری به این جرثومه (داعش) استکبار و صهیونیسم بین‌الملل و عربستان وارد می‌آورند.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: گروه‌های تروریستی و تکفیری آگاه باشند از مناطقی که دایما در آن متحمل شکست می‌شوند یک قدم جلوتر گام نخواهند گذاشت و وقتی از علمیات انتقام سخنی گفته می‌شود، یقینا و قطعا در روز و ساعت معین این وعده عملی خواهد شد.
+55
رأی دهید
-75

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  قیافه رو!
  23
  107
  شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۴
  ۶۸
  senator x - تهران، ایران

  جوجه تیغی این فنطی تا حالا دیده بودید؟از جانوران بسیار کمیاب است
  9
  29
  شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۱
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  فعلا که بچه های مردم رو بی دفاع میفرستید جنگ داعش و ادعاتون چشم همه رو کور کرده و یکی نیست بررسی کنه چرا و چطور این بسیجی اسیر میشه در حالی که مشخصه و چهره اش نشون میده طفلی خواب بوده و تو خواب گرفتنش و انقدر همه چیز رو آسون نشون میده که طرف همه چیزو شوخی گرفته و فک میکنه رفته جنگ حضرت زهرا واسش میجنگه و اون میتونه بخوابه. باید بررسی بشه اینا رو کی آموزش داده که انقدر افتضاح هستند ...بعد زدن کشتی ها آمریکایی رو هم بعدا بهش میخندیم
  8
  23
  شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵
  ۴۲
  amirgheryou - تهران، ایران

  خداییش سگ بولداگ از این جونور زیباتره. ای خدا ما چقدر بی لیاقتیم که امثال این بوزینه حاکم بر ما شدن که هیچ تو سرمون هم میزنن که هیچ ما میلیسیمشون. توف
  12
  33
  شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۵
  ۴۳
  baba bekheyal - اسپارت، ایران
  حالا قیافه هیچی‌، به عمله. حالا بنیم،
  7
  22
  شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۸
  ۳۶
  rouzbeh_ma - لندن، انگلستان
  داستان حججی هم که دروغ از آب در اومد . اونی که گردن زده شد حججی نبود...
  7
  3
  شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۶
  ۴۲
  smart292 - ونکوور، کانادا
  شما‌ها عرب‌ها تا ایران را به باد ندهید ولکن نیستید ، آمریکا میتواند زیر نیم ساعت تمام خلیج فارس را بزند زیر ۳ ساعت تمام ایران را بزند و زیر ۵ ساعت تمام رژیم ایران را عوض بکند ، آخوند‌های عرب زاده آدم کش دست از کشتن مردم ایران بردارید ،صدام ، قذافی ، هم چنین حرفهایی میزدند
  12
  28
  شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۱
  ۶۲
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  اینهای که این همه هارت و پورت میکنن بیشتر به خاطر ضعفشون هست، یه مثل قدیمی میگه از ان نترس که های و هوی دارد ، از ان بترس که سر به توی دارد
  15
  25
  شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۷
  ۳۴
  Benzi - لیدز، انگلستان
  خدایا اینا چرا این شکلین؟ من تو اینا یک نفر ندیدم شبیه انسان باشه.
  6
  21
  شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۲
  ۶۸
  جوابگو - مالمو، سوئد
  بقول دکتر اخمدی نژاد اون ممرا لولو برد که ایرانیها به حرف آخوند،و سه تفنگ دار لاریجانی، جون خودشونو به خطر بندازد و به جنگ با آمریکا برند،مگر ۲یا۳ هزار تا جیره خورتون،، ملت ایران آمریکائی هارو دوست دارند بهتره خفه خون بگیری،خوشگل.
  6
  17
  شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۹
  ۸۶
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. در ولایت ما عمریها زیاد هارت و پورت میکردند؛ پوزبندشون زدیم؛ سر به تو کردن. نه اون موقعش ترسی داشتیم ازشون و نه الانش.
  12
  6
  شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۲
  ۵۴
  حکایتی - تهران ، ایران

  به یارو میگن بچه پر رو به خاطر همین هست ،خودتون هم میدونین اگر آمریکا اراده کنه همتون رو پودر میکنه که احتیاج به جمع آوری جنازه‌هاتون هم نداشته باشین ،رو که رو نیست ،فقط بلدن یک جنگی درست کنن مثل اون گور به گوری هندی زاده (تو روح خودشو ۷جدو آباد بی‌ همه چیزش )بعد جوانهای بدبخت رو به زور بفرستن جنگ و جانشون رو از دست بدن که چی‌؟؟؟ یک مشت مفت خور بی‌ اصل و نسب تازی پرست به غارت و ویرانی ایران ادامه بدن ،یکی‌ از بچه‌ها و فک فامیل خودشون که اهل جنگ رفتن نیستن پس کی‌ تو کشوهای اروپائی و آمریکا با پول بدبخت مردم به تفریح بپردازه ،تو روح بنیانگذار این رژیم دزد و مزدوران دزدترش .
  5
  32
  شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۵
  ۴۸
  Kumasi - کوماسی، غنا
  ازقیافه این نکبت سرازیره...این به درد فیلم ترسناک می خوره تا فرماندهی
  2
  12
  یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.