حمله تند مشایخی به عزت الله انتظامی در جشن منتقدان: اونموقع تنبک میزد جلوی شهبانو حالا خونه اش رو فلان میکنه

در جریان برگزاری یازدهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینما جمشید مشایخی در حالی که به پخش مکرر یک بازیگر در تیزرهای جشن معترض بود، از این بازیگر (عزت الله انتظامی)به عنوان فردی یاد کرد که برای شهبانو تنبک می‌زد. مشایخی بعد از این سخنان سالن را ترک کرد.
+24
رأی دهید
-105

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  حکایتی - تهران ، ایران

  جمشید خان :واقعا حیف نون و آب و اکسیژن ،دستمال چی‌ هم بودی ما نمیدونستیم!!!ادم اون آقای انتظامی گرم که مثل تو نون چاپلوسی و دستمال چی‌ گریشو نمیخوره ،تو یک مصاحبه آقای انتظامی یک خاطره ایی رو تعریف میکرد که وقتی‌ به اسم پادشاه ایران شاهنشاه آریامهر رسید ایشون گفتن اعلیحضرت و ازشاه ایران به نیکی‌ یاد کردن ،حیف اسم اون جمشید که رو این دستمال چی‌ هست .
  27
  189
  جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۸
  ۴۰
  kakoch - کاکوچ، ایران

  در استاد بودن این هنرمند شکی نیست. اما درست نیست افراد سالمند رو تو جمع میارن برا سخنرانی. اینها 40 سال هست که تو خفقان زندگی کردن یه بلند گو میبینن قاطی میکنن و در و دیوارو حواله میدن.
  14
  140
  جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
  ۴۰
  Nima2017 - آلیکانتە، اسپانیا

  نون بە نرخ روز خوردن، آقای انتظامی در دورە پهلوی همیشە فیلماشون سیاسی بود، این شما بودین کە یک فیلم سیاسی در اون دورە در کارنامەتون نیست، نون بە نرخ روز خور!
  17
  116
  جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  هنرمندان ما هرچی پیر تر میشن خرف تر میشن انگار اینکارها چیه جمشید خان حسودی هم اندازه داره از سن شما بعیده
  14
  111
  جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  وااا شما را چه میشود آقای مشایخی چرا یهو اینجوری کردید
  9
  103
  جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
  ۶۱
  samak - پاریس، فرانسه
  روی سخنم با همه ان مهربانیستکه بجز "کاکوچ-ایران" همچون خود جمشید مشایخی که به انتظامی تاخت بوی تاختند؛ عزیزان، قدر هنرمنانمان را بدانیم و نگذاریم که یورش ددمنشانه " حکام شب ظلمت" ما را به انجا برساند که تیغ بر یکدگر بکشیم.
  34
  15
  جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
  ۳۰
  ANTI JAHL - هامبورگ، آلمان

  راستش من از حرفای نصف نیمه آقای مشایخی اینطور متوجه شدم که ایشون می‌خواست بگه نون به نرخ روز خور نباشیم، بهتره که زود قضاوت نکنیم در مورد این هنرمند خوب
  39
  17
  جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
  ۴۱
  محسن_خوزستان - هامبورگ، آلمان

  همینو کم داشتیم که این دوتا هم که نماد و الگوی هنرمندان هستن بپرن به هم ، دیگه از جوانتر ها چه انتظاری میشه داشت وقتی اینا هم اینجوری باشن .واویلا .
  8
  53
  جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
  ۶۰
  شاه و شیخ - قم، ایران
  نشان به همان نشان که اگر روزی خود امام زمان ظهور کند و بگوید "من هیچ جانشینی نداشته و نخواهم داشت" ذوب شدگان کوره ولایت شیخی در ایکی ثانیه او را بمباران میکنند و به همان طریق اگر روزی هم نیم پهلوی خواب نما شده و ادعا کند که پدرش اشتباهات بزرگ و فاحشی داشته این ذوب شدگان کوره ولایت شاهی آنچنان کاری با نیم پهلوی میکنند که با برادر و خواهرش کردند!!!
  24
  7
  جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۴
  ۵۴
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا
  متاسفانه با بالا رفتنِ سن افراد دچارِ دگرگونی میشن چه برسه به این هنرمندان که خونه نشین هم شدند. شهرت بد دردیه. وقتی‌ احساس کنی‌ حالا دیگه باید مثل آدمهای آدی زندگی‌ کنی‌ ترس میگیردت. مطمئنم یا بهتر بگن امیدوارم آقای انتظامی سکوت اختیار کنند. به نزدیکان آقای مشایخی توصیه می‌کنم ایشان را تنها از خونه بیرون نفرستند دسته گل به آب میدن.
  8
  20
  جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۹
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  آقای مشایخی در سال58 در استودیو چاپلین فیلم خودت بمن گفتی که اگر درفیلمی قرارباشدنماز بخوانم,از بازی درآن فیلم خودداری میکنم,حالا باستاد خودت توهین میکنی؟عوالم پیری بد جوری شعور و شخصیتت را از کار انداخته.قبلا قابل احترام بودی
  4
  27
  جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۶
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  خوب جمشید مشایخی و داود رشیدی در قبل از انقلاب از عزت اله انتظامی و علی نصیریان مطرحتر بودن و فیلمهای معروف زیادی دارن. این از این ناراحته که با این سابقه سینمایی که داره چرا خونه عذت اله انتظامی موزه تاریخ سینمای ایران شده. البته از نظر من بطور قاطع خونه بهروز وثوق باید موزه سینما بشه چون هیشکی به گرد پاش نمیرسه. ولی نباید فرق بزارن تا در این سن به این بنده خدا زور بیاد. باید رشیدی و مشایخی و انتظامی و نصیریان رو در یک سطح قرار میدادن. بعدشم حرف دلشو زده دیگه بهش انقدر انگ و توهین نزنید. مگه ما وکیل وصی انتظامی هستیم. هردو برای ما ارزشمند هستن.
  7
  14
  جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۱
  ۲۸
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان
  او اگر برای شهبانو تنبک میزد، دلش خوش بود که برای یک ایرانی‌ داره تنبک میزنه، تو که داری برای کسانی‌ که کشورت رو اشغال کردن جفتک میندازی خاک بر سر که هر چی‌ پیرتر میشین خرفت تر و احمق تر میشید.
  1
  7
  شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۰
  نظر شما چیست؟