«ماز جبرانی» کمدین ایرانی‌تبار مراسم جوائز «امی» بین‌المللی را اجرا می‌کند

ماز جبرانی در یکی از اجراهایش در کاخ سفید به مناسبت نوروز ۹۶. نشریه تخصصی «ددلاین»، پنج‌شنبه، ۱۸ مرداد در گزارش ویژه خود نوشت مجری شب‌نشینی مجلل اهدای جوائز «امی» بین‌المللی که روز ۲۰نوامبر برابر با ۲۹ آبان ماه در نیویورک برپا می‌شود، «ماز جبرانی» کمدین ایرانی‌تبار خواهد بود.
 
«بروس پیزنر» مدیرعامل و رئیس هیات مدیره آکادمی بین‌المللی هنر و علوم تلویزیون، موسسه برگزارکننده مراسم جوائز «امی» هنگام اعلام خبر انتخاب «ماز جبرانی» به عنوان میزبان مراسم، اظهار داشت: «ماز جبرانی برای پرداختن به پیشداوری‌ و تعصب در سراسر جهان، همیشه از هنر کمدی استفاده می‌کند.»
 
جبرانی که به اجرای کمدی تک نفری در کلوب های معتبر اشتغال دارد، در سخنرانی‌های معتبر TED ظاهر شده و همچنین حضور گسترده‌ای در رسانه‌های آمریکا، از جمله NPR شبکه رادیویی غیرانتفاعی ملی آمریکا دارد و پخش ضبط یک اجرای زنده او به نام «مهاجر» از روز اول آگوست از شبکه ویدیوی خانگی «نتفلیکس» آغاز شد.
 
ماز جبرانی گفت از اینکه به عنوان مجری مراسم جوایز امی بین المللی برگزیده شده، طبعا خوشحال است، و گفته: «ولی با توجه به قوانین مهاجرت جدید، معلوم نیست چندتا از نامزدهای جایزه بتوانند به آمریکا سفر کنند.»
 
بنا به گزارش «ددلاین»، برای شرکت در شب‌نشینی ویژه مراسم اهدای جوائز «امی»، بیش از هزار نفر از مدیران تلویزیون‌ها و استودیوهای تولید برنامه برای تلویزیون، از سراسر دنیا به نیویورک سفر خواهند کرد.
 
مجری مراسم اهدای جایزه «امی» سال ۲۰۱۷ آمریکا، که روز ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریورماه) در لس‌آنجلس برگزار می‌شود، «استیون کولبر» کمدین برجسته، و مجری برنامه برنامه «تاک شو» و کمدی دیرگاهی (۱۱ ونیم شب) شبکه «سی. بی. اس.» آمریکا خواهد بود.
 
علاوه بر جایزه به برنامه‌های تلویزیونی و برنامه‌سازان، امسال دو جایزه ویژه نیز در این مراسم داده خواهد شد.یکی جایزه تقدیر بنیانگذاران «امی» به «کوین اسپیسی» بازیگر برجسته و تهیه کننده سینما، تئاتر و تلویزیون است که نقش رییس جمهوری آمریکا در سریال موفق «خانه پوشالی» شبکه نتفلیکس را برعهده داشت. همچنین «امیلیو آزکاراگا» مدیرعامل و رئیس هیات مدیره «گروپو ته‌له‌ویزا» نیز جایزه ویژه رهبری «امی» بین‌المللی را دریافت خواهد کرد.
+56
رأی دهید
-6
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
  • قدیمی ترین ها
  • جدیدترین ها
  • بهترین ها
  • بدترین ها
  • دیدگاه خوانندگان
    ۶۵
    senator x - تهران، ایران
    اینجاست که میگویند هنر نزد ایرانیان است و بست,بشرطی که,,,
    3
    6
    جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۷
    ۵۱
    Sedaghat25 - پامبیچ-فلوریدا، ایالات متحده امریکا
    با ارزوی موفقیت برای ایشان......
    0
    9
    جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۸
    نظر شما چیست؟