ماموران آتش‎نشانی در سیسیل 'برای پول آتش به پا کردند'

ماه پیش موج گرما موجب آتش‎سوزی در سیسیل شد پلیس ایتالیا ۱۵ نفر از ماموران داوطلب آتش‌نشانی در جنوب جزیره سیسیل را بازداشت کرده است. این افراد متهم هستند که برای دریافت پول بابت مهار آتش، خود آتش به پا می‌کردند.‌
 
گفته می‎شود که این داوطلبان یا خود به شماره اضطراری آتش‌نشانی تلفن می کردند یا از اقوام و دوستان خود می‌خواستند که این کار را بکنند.
 
این گروه از آتش‌نشانان در منطقه راگوسا، بابت مهار آتش ساعتی ۱۰ یورو دریافت می‌کردند.
 
دلیل مظنون شدن به این گروه از آتش‌نشان‌ها این بود که آنها بیشتر از هر تیم دیگری برای مهار آتش خبردار می‎شدند.
 
به گزارش رسانه‌های داخلی ایتالیا، از این ۱۵ داوطلب بیشترشان اعتراف کرده‎اند که در راگوسا عمدا آتش به پا کرده‌اند.
 
راگوسا شهری در جنوب جزیره سیسیل، واقع در ۱۰۵ کیلومتری شهر کاتانیا است.
 
در حال حاضر موج گرمای بالای ۴۰ درجه سانتیگراد مناطقی از ایتالیا را دربرگرفته و موجب خشک شدن مزارع و محصولات کشاورزی و گسترش آتش‌سوزی شده است.
 
دمای هوای سایر نقاط اروپا از جمله اسپانیا، پرتغال، جنوب فرانسه و کشورهای بالتیک نیز از حد معمول بالاتر رفته و مسؤلان به مردم در رابطه با خطرات موج گرما هشدار داده‌اند.
+8
رأی دهید
-5
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  Dr.Alex - واشینگتون، ایالات متحده امریکا
  فقر و بیکاری در دنیا و حتی در آمریکا و اروپا بیداد می کنه، سیستم شوروی سابق از نظر ریشه کن کردن فقر خوب بود ولی آزادی سیاسی نداشتند، که البته تا گرباچوف آزادی سیاسی داد نظام را سرنگون کردند. ولی کلا حکومتهای دنیا خیلی عقب کشیده اند و از زیر بار تمام مسولیتها فرار می کنند.
  0
  6
  ‌سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۴
  نظر شما چیست؟