کریستیانو رونالدو باید کار این دختر ایرانی را ببیند!

دختر معلولی که چندی پیش تصویر علی دایی را کشیده بود و از او پاداش دریافت کرد حالا تصویر زیبایی از کریستیانو رونالدو کشیده است.
 
به گزارش آخرین نیوز، فاطمه حمامی دختری اهل سفیدشهر کاشان است. این دختر که 85 درصد معلولیت دارد زمانی مورد توجه قرار گرفت که پرتره ای زیبا از علی دایی کشید. او با این نقاشی بسیار زیبا باز هم مثل همیشه شعار «معلولیت پایان راه نیست» را تکرار کرد. علی دایی به محض اطلاع از هنر بزرگ دختر معلول کاشانی به دیدن او رفت و تشکری ویژه به عمل آورد.
 
فاطمه هنرمند در این مدت نقاشی های دیگری از چهره های مشهور مثل عادل فردوسی پور هم کشید.
 
اما این هنرمند کاشانی دوباره کاری کرده که مورد توجه قرار گرفته است، او تصویری از کریستیانو رونالدو کشیده و در اینستاگرام خود به نمایش گذاشته است.
 
نقاشی بسیار زیبای این دختر هنرمند مورد توجه وسیع کاربران ایرانی قرار گرفته است. حالا کاربران ایرانی در تلاشند تا کریستیانو رونالدو این فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید را متوجه هنر بزرگ فاطمه این دختر هنرمند ایرانی بکنند. کاربران با تگ کردن آی دی کاربری صفحه رسمی کریستیانو رونالدو زیر تصویر اینستاگرام فاطمه حمامی تلاش می کنند تا این فوق ستاره استثنایی رئال مادرید سری به صفحه این دختر بزند و متوجه شود که چه تصویر زیبایی از او کشیده شده است، آن هم به دست یک دختر هنرمند و دوست داشتنی ایرانی...
+422
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  مدرسه زندگى - کلاس امید - آموزگار فاطمه حمامى ( درود بیکران به روح بزرگش )
  30
  223
  دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  kakoch - کاکوچ، ایران

  درود به روح بزرگ و با اراده ات ای دختر هنرمند . خیلی ها در کمال سلامت هنری که از خود بجا نمیزارند هیچ فقط گند میزنند. زنده ای باشی و هر روز موفق تر. بنازم علی دایی باز هم پا پیش گذاشت اگر خودنمایی نباشه! هنوز مطمِن به این کاراش نیستم :)
  31
  146
  دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::شب تاب - یوکوهاما، ژاپن::]. [::kakoch - کاکوچ، ایران::]. دوستان. من فقط میخوام بفهمم فاز این ....که به شما منفی دادن چیه؟ 😀. یه چندتا بیشتر از ....توی این سایت نیستن، غلط نکنم همونها هستن هی میان IP عوض میکنن منفی میدن.
  17
  39
  ‌سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  kakoch - کاکوچ، ایران
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. سلام دوست عزیز, دقیقا منم به همین فکر میکنم اینا یا ایرانی نیستن فقط زیر کد زبان فارسی زندگانی میکنن یا عواملی هستند که امرار معاش میکنند :)
  11
  30
  ‌سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. دوست من ، در اینجور موارد منفى بده ها درحقیقت افرادى هستند با بحرانهاى روحى و عاطفى که خودشون هم نمى دونن ، ناراحتى و رنجشون از چیه!؟ تنها میشه گفت که انشالله خدا شفاشون بده ! در ضمن من مطلقاً توجهى به این موضوع ندارم و تنها برایم درج نظر مهمه !. لطفاً شما هم این دوستان رو دعا کنید!
  9
  25
  ‌سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  شاه و شیخ - قم، ایران
  مفت خواران سوشیال بگیر بیت خماریونی که درکشور های مهد تمدن و سرزمین فرصتها شبانه روز پشت کامپیوتر نشسته و به شغل شریف شاه پرستی و توهین به غیر شاهی و دست کاری مثبت و منفی نظرات مشغولند عبرت بگیرند..!!
  9
  14
  ‌چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  mitra55 - تورنتو، کانادا
  آفرین و میلیونها بار آفرین بر این اراده و استعداد،،‌ای کاش که هنر دوستان و نقاشان معروفِ ایرانی‌ این خانم عزیز و هنرمند رو پشتیبانی‌ کنن برای داشتن یک نمایشگاه از کاراشون،
  1
  18
  ‌پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.