موزه بریتانیا: انگشتر الماس ۷۵۰ هزار پوندی گم شد

موزه بریتانیا اعلام کرد که یک انگشتر الماس کارتیه که ۷۵۰ هزار پوند ارزش دارد، گم شده است. این در حالی است که انگشتر ۶ سال است گم شده اما مقامات تازه این جواهر را به عنوان شیء گمشده ثبت کرده اند.
 
انگشتر الماس از سوی یک شخص که نمی خواست نامش اعلام شود به موزه اهده شده بود، در سال ۲۰۱۱ گم شد. سخنگوی موزه بریتانیا می گوید روند موزه این است که ۵ سال بعد از گم شدن یک شیء آن را ثبت کنند. مقامات موزه همچنین می گویند زمانی که انگشتر گم شد، در انبار بود.
 
کارشناسان بسیاری موزه بریتانیا را به دلیل تاخیر در اعلام خبر گم شدن انگشتر مورد انتقاد قرار داده اند. چرا که موزه بریتانیا یکی از بزرگترین موزه های اروپا با بیشترین هزینه هاست و گم شدن چنین جواهر گرانبهایی را «مسخره» خواندند. به گفته کارشناسان اگر انگشتر ربوده شده باشد، امکان پیدا شدنش بسیار پایین است.
 
سخنگوی موزه بریتانیا می گوید موزه از زمان گم شدن انگشتر روشهای امنیتی خود را بررسی کرده و سرمایه بزرگی را برای بهتر کردن سیستم ایمنی موزه هزینه کرده است.
+30
رأی دهید
-5
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  ziba shar - استکهلم، سوئد

  کار خودشون هست ولی‌ شک نکنید اگه نداختن گردن یه هندی بدبخت :o
  7
  31
  جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵
  ۳۹
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  در ایران دکل نفتى و کشتى به اون بزرگى گم میشه آب از آب تکون نمیخوره ! این که یه انگشتره چِزقِنه است! مچل کردین مارو!؟؟
  13
  22
  جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
  نظر شما چیست؟