بازتاب گسترده آبجو خوری آزاده نامداری در رسانه های ایران و جهان

+261
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک

  بزنید ابروی نداشته این بی همه چیزو ببرید...
  31
  228
  جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  ای پلیدان نابکار خود و نوه و نتیجتون همه زیر زرابین هستین بزودی در سوراخ موش هم جایی برای شما نیست برای اینکه موش نسبت بشما شرف داره
  13
  129
  جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  اخر و عاقبت ادم ریاکار اینه دیگه، اصلاً رافضیان تظاهر به دینداری و محبت اهل بیت میکنن ولی در واقع هیچ اعتقاد قلبی به گفته هاشون ندارن ، از مراجع بزرگ تقلید و ایات به ظاهر اعظامشون بگیر تا خورده ریز ترین افرادی که خودشون رو به رافضیان منتصب میکنن
  54
  94
  جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  SinaGoli - کلن، آلمان

  اشتباه نکنید !! این زنکه ریاکار آنقدر رند و حقه باز بوده و هست که با ریاکاری نون خورده و در دامن بزرگترین بنگاه دروغ پراکنی جمهوری اسلامی رشد کرده چون سعید طوسی !! . دقیقا اون برنامه را دنبال میکرد و می کند که از اول دنبال بود و این جنجال ها برنامه از پیش تعیین شده او بود و چیزی میخواست که دنبالش بوده و هست و او به زودی چادر رو بر میداره و تقاضای پناهندگی در سوئیس میکنه و همگان شاهد باشید که اینطور خواهد شد !!
  13
  135
  جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  SinaGoli - کلن، آلمان

  این زنکه یه هنرپیشه ماهر است و فریب گریه ها و کلیپ جدید اونو نخورید !! . تا دیگران ریا بدانند حرف و عمل و ظلمی که به دیگران وارد می کنند واکنش و تقاص دارد !! . خانم آزاده پناهندگی و اقامت شما اوکی شد و دیگه دست از این دجال بازی ها بردارید !! . واعظان چون جلوه در محراب و منبر می کنند !. چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند !
  10
  104
  جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  شاید هم ازاده خانم هدفی مثل گرفتن اقامه دائم کشوری ارو پای یا غربی داشته باشد برای همین فیلم و عکس بی حجابی و ابجو خوری خودش را در سایتهای خبری پخش میکند تا با این بهانه بتواند درخواست قبولی اقامتش را دریافت نماید. اگر با این بهانه ها نتواند اقامتش را دریافت کند انگاه مجبور است فیلمها و عکسهای دیگری از خودش پخش کند.
  12
  91
  جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  امام جان - سانفراسیکو، ایالات متحده امریکا

  این هم به‌‌‌ زودی سر از بی‌بی‌سی در میارد. یا پوست کلفت بره تبلیخ آبجو آلمانی‌ برای زنها چادری تبلیخ کنه
  9
  83
  جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  مستانه شرق - هایدلبرگ، آلمان

  نه که بقیشون امام زادن .....
  8
  88
  جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  kakoch - کاکوچ ، ایران

  این است در زیر چادر هزاران ناگفته ها سو یُس جان ;)
  37
  67
  جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  SinaGoli - کلن، آلمان

  خانم نامداری دیگه از نقش خودتون بیرون بیایید و بجای نقش گریه ! با دم تون بشکن بزنید و بخونید : . نه چک زدیم نه چونه عروس اومد به خونه !!. شما پناهندگی و کیس میخواستید و محقق شد و قاضی های پناهندگی اینجا اینقدر ساده انگار و سطحی نگر هستند که پناهندگی رو به شما اعطا کنند و بعد مثل اون قماش حکومتی دیگه به عشق و حالتون می پر ازید و کی بود کی بود من نبودم راه میندازید !!. مگه همون فاطمه حقیقت جو و اون فریبا و ووو نبودند که با چادر اومدند و بعدش ... و در آخر خفه شو و خودت از همه هالو تر و خر تر هستی !!
  7
  67
  جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  iran2015 - وین، اتریش

  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::] عمر پرست وهابی یک طوری میگویی رافضی ها تظاهر میکنند انگار شما عمر پرستها الگوی نجابت هستید،شما عمر پستها هم عین رافضی نمونه فضاحت و دروغ قتل و فساد هستید ،فقط نگاهی به ازدواجهای خودتان در عرعرستان بینداز و لال مونی بگیر.تعویض زن و فرستادن زن برای حاملگی توسط بزرگان و پرچمداران که برایت آشنا است،برایت بهتر است که خود را برای ایرانیان گنده نکنی چون ما تاریخ را از کتابهای خودتان بدر میاوریم.
  19
  39
  جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  [::iran2015 - وین، اتریش::]. بشین سرجات ، هی من چیزی نمیگم حار میشی ، تو در حد من نیستی که مخاطب من باشی برو رد کارت دیگه هم به خزعبلاتت جواب نمیدم یعنی ادم حسابت نمیکنم مثل تفکر اسـ... از دانمارک
  19
  7
  جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::iran2015 - وین، اتریش::]. دوست عزیز من موافق آقای سلطنت طلب نیستم ولی اولا این مطالب ناموسی که نوشتی توهین به طرف مقابل هستش ثانیا گیریم یه عده در عربستان یا هرجا زنشون رو عوض کرده باشند به این بنده خدا چه دخلی دارد. اگر میخواهی با دیگران بحث کنی از مطالب توهین آمیز حذر کن . ضمنا خود اصطلاح عمر پرست خیلی غلط هستش برای اینکه اهل سنت عمر را خلیفه دوم میدانند نه اینکه بپرستند.
  14
  19
  جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  CanIR1393 - کانادا، کانادا
  امثال این زن بی شرف تو سیستم ایران که دونبال هر گونه بهانه ای برای آزار و آذیت افراد هستند خیلی زیاد هستند. و حتی اگه طرف خیلی هم مومن باشه یه انگی بهش می چسبونند. از درون هیچ گونه اعتقاد یا حتی به هیچ اصول اخلاقی بایبند نیستند و از درون از حیوانات هم پستر هستند. من خودم تو کانادا یه عالمه افراد اکثرا سفارتی دیدم که حتی تو فیلم ها وحشتناک هم افراد به پلیدی این افراد نیستند.
  1
  12
  شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  iran2015 - وین، اتریش
  [::آذری باهوش - میانه، ایران::] برایت بهتر است خودت را قاطی نکنی،در مورد چیزی که نه اطلاع داری و نه قدرت تحلیل ، ادای آدمهایی روشن فکر هم در نیاور،کامنتهایت موجود است.
  9
  11
  شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.