واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به عکس‌های جنجال‌برانگیز آزاده نامداری.

+137
رأی دهید
-15
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  خب تقریبا تمام زنان ایرانی وقتی به خارج می آیند، آزادتر لباس می پوشند، اگر ایشان همان چادر ایرانی سرشان بود دیگر مشکل حل بود؟! ، حالا هم که ایشان زندگی خصوصی خود ش بوده، این انتقادها برای چیست؟ چون یک زن چادر خودش را در سفرش به خارج وا کرده؟ به نظر بنده ایشان هیچ کار خلاف قانون یا اخلاق انجام نداد، و لطفا بد و بیراه موقوف!
  130
  24
  ‌سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۴
  ۳۶
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران

  اینم از این خواهر ولایی شیعه چادری اتمی‌ تفکر و باور سطحی :) ;) یکی‌ از این ذوب شدگان چنان از این آزاده و خرچنده تعریف و تمجید و خواهر جان خواهر جان میکردن که بیا و ببین :o خدا بده برکت این مدل خواهران ولائی چادری رو ;) حجابت را توجیه میکنی‌،،اون آبجوشیشه‌ای تگری که میریزی تو خندق بلا رو چیکارش میکنی‌؟ همین دنیا محل مکافاته،،از هر دست بدی از همون دست پس میگیری این قانون روزگاره
  30
  94
  ‌سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۶
  ۴۲
  مرکوری - سیدنی، استرالیا

  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. این خانم دقیقا مثل اخلاقی هرچه بر خود نمیپسندی بر دیگران نیز مپسند رو که تقریبا تو همه فرهنگهای دنیا با کمی تفاوت وجود داره نقض کرده , بعد تو میگی کار خلاف قانون انجام نداده! در ضمن حواست به حرف زدنت باشه :لطفا چرت و پرت اضافه موقوف !
  18
  95
  ‌چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۸
  ۳۹
  Compatriot - تورنتو، کانادا

  آورین آورین. خوب دیگه کشش ندین "دشمن" شاد میشیم! و تشت سوراخ نظام به خطر میفته! :)
  4
  44
  ‌چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۹
  ۴۹
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  حکایت این خانم مثل حکایت اوندسته ازملاهای ایران هستش که درحرف همه چیز رو برایه مردم حرام میدونن ولی برایه خودشون با یه کلاه شرعی حلال میکنن مثل اون تاجرشکرکه نفس کشیدن در بعضی جاها روحرام میدونه ولی درامد میلیاردی از واردات شکررو برایه خودش حلال میکنه .
  3
  37
  ‌چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۱
  ۴۵
  محسن واستقلال - لندن، انگلستان

  موضوع اینجاست ایشون میگن من بچه ٧ ماه دارم ، ( یعنى اماده شیر دهى ) بودم در ان وضع ! خوب کدوم مادر ابجو ( الکل ) مینوشد و بچه شیر میدهد !! پارک و اماکن عمومى حریم شخصى نیست خانم جان !! رَیَا کارى بسه
  1
  31
  ‌چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
  ۳۲
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::مرکوری - سیدنی، استرالیا::]. البته این تو هستی که باید مواظب حرف زدن خودت باشی، تو به لباس پوشیدن، نوشیدن، و. مردم چه کار داری، چرا مانند جمهوری اسلامی گیر دادی به یک خانواده که چند روزی آمده سفر نفس راحتی بکشد، خب اگر تو مخالف این دوگانه بودن مردم ایران هستی، توی سیدنی با همان اخلاقیات که توی ایران مجبور به رعایت آن بودی زندگی کن! این همه ایرانی در خارج وقتی بستگان شان از ایران آمدند، چه کار می کنند؟ خب چرا مانند گشت ارشاد شدید، به شما چه مربوطه چه پوشید، چی نوشید، تو هم برو هر کار دلت بکن!
  22
  6
  ‌چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
  نظر شما چیست؟