دوستان اصولگرا، این تتلوی شماست که به جان قهرمانان ملی افتاده!

خبر آنلاین ،آریا صالحی
باز هم تتلو؛ این‌بار توهین‌های زشتش به سردار آزمون و مهدی طارمی و بقیه ملی‌پوشان.
 
 خبر آنلاین : دوستان اصولگرای نسل نو، همان هایی که خودشان را هم کارشناس فرهنگی می دانند، هم خدای روزنامه نگاری و هم بزرگ عرفان و البته خداوندگار مردم شناسی حالا می توانند ببینند که چطور خواننده زیرزمینی را صاحب اعتماد به نفسی کرده اند که به همه بتازد. همین دیروز بود که یکی از دوستان رسانه ای جمنایی مطلبی نوشته بود درباره حسن های جذب یکی مثل تتلو، دستش درد نکند. بی شک همین که دوستان پذیرفتند یکی مثل تتلو هم بخشی از واقعیت های جامعه است، جای شکر دارد اما تتلو فقط یکی از هزاران و شاید ده ها هزار نفری است که نه فقط سیمای شان که طرز فکرشان هم با آن دوستان فرق دارد. 
 
حالا فرقش این است که تتلو توانسته فالوور جوان داشته باشد و دوستان فکر می کنند رسیدن به محبوبیت یعنی این مسیر. می خواهند بعضی پیام های شان را از این راه حالا به زور به خورد ملت بدهند، پس کار را به جایی می رسانند که این جوان بیچاره که می خواهد به جایی وصل باشد تا حق حیات نصیبش شود، خود را علامه دهر بشناسد. فتوا بدهد و مثلا درحالی که یک ملت عزادار و داغدیده غم دختر بچه ای چون آتنا هستند، خود را در مقام آمر به معروف ببیند و از این بگوید که یکی مثل این دختر بچه 7 ساله اگر حجاب می داشت آن اتفاقات نمی افتاد. بعد چند روزی بعدش با آن سیمای تتوکرده می رود تا در جمع بزرگان فرقه خاص تندروی منشعب از گروه های اصولگرایی بایستد و جایزه بگیرد و آنها که از پول بیت المال ارتزاق می کنند برایش کف و سوت بزنند و جیغ و هورا بکشند تا حسابی ذوق زده شود و از فردایش هم همان گروه به فکر ماست‌مالی انتقادهایی شوند که به رفتارهای شان شده است.
 
بی آنکه بگویند ما همان هایی هستیم که مثلا فلان هنرپیشه را به جرم اینکه روزگاری عکسی بی حجاب از او منتشر شده می کوبیم و فیلمی را با فشارهای‌مان به محاق می بریم. یا بدتر منتخبی از مردم را بعد از کند و کاو در گذشته اش برای داشتن احتمالا عکسی، فاقد صلاحیت می شناسیم و هر روز انگی را به هر کسی که چون ما فکر نمی کند می چسبانیم. مثلا تهمت های زشتی که به امثال اصغر فرهادی و ترانه علیدوستی زده شد یا خیلی از نمونه های اینچنینی که همه به یاد داریم را طرح می کنیم، لب به دفاع از تتلو می گشاییم که چه ایرادی دارد، توبه کرده و مشکل حل است و اصلا بزرگ همه بچه های انقلاب فرمودند، ملاک حال فعلی افراد است.
 
همین رفتار است که سبب می شود تا این جوان که همه دنیایش همان صفحه اینستاگرامش است، هرچه دل تنگش بخواهد بگوید و بنویسد. این بار چون یکی مثل سردار آزمون دلش از حرف های بی ربط پسر زیرزمینی درباره آتنا به درد آمده و درباره نظریه استاد چند خطی نوشته، هر آنچه از دهانش در آمده را نثارش می کند. ساعاتی بعد به طارمی و بقیه ملی پوشان می تازد، بی آنکه یکی از دوستان این فرقه خاص کلامی بگوید اخوی، زشت است. این بچه ها همان هایی هستند که چند هفته قبل ایران را جهانی کردند تا همه با هم ببالیم ایران مان رسیده به روسیه. سکوت می کنند و هیچ به دوست جدیدشان نمی گویند تا او هر آنچه از دهانش می آید را نثار این بچه های ملی پوش کند چون از نظرشان حالا تتلو یک خودی است و هرچه دلش بخواهد می تواند بگوید. 
 
کاش دوستان ارزشی که دسترسی به خواننده زیرزمینی محبوبشان دارند ، یادآوری می کردند که این رفتارش کار صحیحی نیست!
+87
رأی دهید
-1
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  paksan - ایران، ایران

  آیت الله تتلو . خخخخ فقط یه امامه و عبا براش بزارید متوجه میشید این طرف اگه رفته بود قم دو سال طلبگی کرده بود الان نوچه حلالی و کریمی بود و راحت بعدش با این ریشش میشد مسئولین بسیج مقاومت و. الانم با همین لباس و تتوها بازم آیت الله هستش.
  4
  51
  شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۵:۴۵
  ۵۰
  لندهور - کلن، آلمان
  برابری حق زن و مرد در جمهوری ولایی شیعه اتمی‌ کاملا اجرا می‌شه ! اون از الهام چرخنده و حالا هم این آیت الله خال کوب !! یه زمانی‌ هم اون مابین ، دور دوره مداح‌ها می‌شه !!
  2
  19
  شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵
  ۳۸
  گنجور - خرونینگن، هلند
  این آدم مشکل روحی و روانی دارد و همه توهین هایش محکوم است. ولی باید بدانیم قهرمتن ملی کسی است مثل مصدق، تختی، امیرکبیر، تعدادی از شهدای به نام دوران جنگ و امثال اینها. به همین راحتی به هر کسی نباید گفت قهرمان ملی.
  6
  7
  شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
  ۵۲
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  از این نوع دیوونه ها قبلاٌ هم نمونه شو زیاد داشتیم . عباسی . نقدی . حاج بخشی . الله کرم . سعید قاسمی. فراستی .رائفی پور . الهام چرخنده . وووووووووو الانم که تتلو . همشون تاریخ مصرف دارن زیاد حرفاشونو جدی نگیریم که فکر نکنن مطرحن
  1
  8
  شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
  ۴۹
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  سه سال پیش وقتی درهمین سایت ازاین آفتابه بد میگفتی.بعضی ها میگفتند سادندیس خوری.کمی بررسی کنید .اززمان خاتمی به بعد درزمینه موسیقی.ببینید به چه روزافتاده ..بیخودی ازکسی تعریف نکنید
  1
  5
  شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۱
  ۴۵
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  این حیف نون ایرانی نیست ،پس انداخته مغولهاست،هر عربی را که میبینه میگه بابا،این باعث شرمندگی که عکس این دراز گوش را تو سایت ایرانیها نشون میدن!ببینم هنوز نوب بربری و با ابجو اسلامی میخوره،هر وقت قیافه نحس این درازگوش را میبنم یاد این جوک میافتم،مگین درب خونه یکی از همشریهای این یابو را میزنن و میگن سگتون تو کوچه به بچه ما حمله کرده،اون غضنفر هم میگه اولا سگ ما همشه تو حیات بسته است،دوما سگ ما خیلی بچه دوست است و به هیچ بچه ای هم حمله نمیکنه ،سوما ما اصلا سگ نداریم!
  0
  3
  یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
  نظر شما چیست؟