وزیر دفاع جمهوری اسلامی: وزیر دفاع آمریکا به طبیب مراجعه کند

ملت ما تهدید و تحقیر را از هیچ قدرتی تحمل نمی‌کنند
 
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس سردار حسین دهقان وزیر دفاع ظهر امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ملت ما ثابت کرده‌اند که آمریکایی‌ها هر موقع خواسته‌اند به هر کیفیتی علیه ما و چه کسانی که نیابتی از سوی آنها خواستند کاری کنند آنها را از کرده خود پشیمان کرده و نه تحقیر و نه توهین و نه تهدید را از هیچ قدرتی تحمل نمی کنند.
 
وی تصریح‌ کرد: وزیر دفاع آمریکا هم به طبیب مراجعه کند فکر کنم تب دار بوده و داشته هذیان می‌گفته است.
 
وزیر دفاع کشورمان افزود: داعش یک ایدئولوژی شده که هیچ پشتوانه عقلی نداشته و جایی پذبرش نخواهد شد؛ آنها نقاط مرکزی را از دست داده‌اند و یقینا اگر اراده باشد که مقابله‌ای جدی با بقایای داعش باشد این کار صورت خواهد گرفت.
 
دهقان یادآور شد: همچنین تمام اقلام نیروهای مسلح توسط وزارت دفاع ساخته می‌شود و البته پشتوانه‌ای اگر نباشد هیچ کاری صورت نخواهد گرفت.
 
سردار دهقان خاطر نشان کرد: تولید تمام تجهیزات و اقلام نیروهای مسلح و یاخرید آن توسط وزارت دفاع انجام می‌شود. البته این امر برمبنای نیاز نیروهای مسلح است و این روند همواره بوده و خواهد بود.
 
وی درباره افزایش تولیدات دفاعی در دولت یازدهم گفت: برمبنای حرف رهبر انقلاب آنچه مقامات رسمی کشور می‌گویند باید به همان اتکا کرد. اگر پشتوانه‌ای نباشد که رئیس جمهور حرفی را نمی‌زند.
+45
رأی دهید
-29

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  تا این تروریستها و جنایتکاران و مزدوران اخوندی از طرفی مورد تهدید قرار میگیرند فورا" پای ملت یا مردم ایران را پیش میکشن . اگر غیرت دارید کاری به ملت نداشته باشید و خودتان در برابرشان وایستید همانطور که وزیر دفاع امریکا نام ملت امریکا را پیش نکشیدن شماها هم لاش خوران و کرکسهای شغال صفت چرا زود مردم ایران در برابر تهدید های خارجی فرار میدهید ؟ اگر مردم ایران مثل 38 سال پیش فریب اخوند حیله باز را میخوردن بدونه شک احتیاج نداشتید مردمان شیعه افغانستان و پاکستان را فریب دهید با وعده پول و اقامت دائم در ایران برای خود و زن و فرزاندانشان به جنگ سوریه بفرستید. مردم ایران دیگر نه باور به علی چولاق دارند نه به وعده های ریس جمهورتان . اگر مشکلی با امریکا دارید بروید و خودتان با امریکا سرشاخ شوید تا کی اخوند جنایتکار و مزدورانشان مثل داعش میخواهند مردم سپر جانشان باشند.
  15
  47
  ‌پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  یعنی تنها حرف معقول که به ذهن وزیر دفاع علی ترقه خطاب به وزیر دفاع آمریکا رسید همین بود که ایشون برن پیش طبیب؟؟ ای که خاک دو عالم بر ملاجت! تازه پررو از ملت هم مایه گذاشته! :o
  12
  55
  ‌پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  Slimshady - طهران، ایران

  مطمئن باش حتی اگه وزیر دفاع امریکا به دکتر مراجعه کنه ، واقعیت تغییری نمیکنه و اتفاقی که قراره براتون رقم بزنن ، رقم میزنن .
  6
  41
  ‌پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  ایوان مدائن - فرانکفورت، آلمان

  جیمز ماتیس ، هنوز وقت داره بره دکتر خودشو معالجه کنه ولی‌ تو نه‌ چون دکترها جوابت کردن
  3
  44
  ‌پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  dannni - سوئد، سوئد
  حرف اش کاملا درست و به جاست وزیر دفاع آمریکا چه کاره است که تو کار کشور دگه دخالت کنه اینها تو این شش سال با آن بهار عربی چنتا کشور نابود کردن حالا مانده سرزمین ایران به چنتا تکه و ویرانه تبدیل کنند مانند حلب سوریه
  18
  18
  ‌پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Majid38 - ملبورن، استرالیا
  مردیکه عراقى تو نماینده مردم ایران نیستى. بهتر است تو و آن رهبر بى مصرف به دکتر مراجعه کنید.
  6
  24
  ‌پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران
  تو را نیز مرتیکه پلید عراقی باید به باغ وحش ببرند و در قفس بوزینه به نمایش عموم بگذارند
  2
  9
  ‌پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.